Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent dla taty
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysia_89
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 22 Sie 2018
Posty: 28

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 18:55    Temat postu: Prezent dla taty Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Mój tato ma niedługo urodziny. Kupiłam mu już ładny portfel i stwierdziłam, że dokupię jakiś suplement, który może mu pomóc.
Widziałam, że dużo właściwości różeniec górski posiada. M.in. wpływa pozytywnie na nastrój, zmniejsza uczucie przemęczenia czy działa adaptogennie.
Czy ktoś z was stosował go może? Chętnie poznam opinie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 28, 2019 18:55    Temat postu:

Powrót do góry
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1308

PostWysłany: Pią Maj 03, 2019 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że do takiego prezentu warto jeszcze dorzucić jakiś dobry alkohol Smile Co powiecie na rum? Jeśli wybierzecie dobry rum wysokiej jakości, to taki prezent na pewno będzie udany Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kindzia0034
Renesans
Renesans


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 60

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam, że dla taty fajnym dodatkiem do prezentu może być butelka dobrego wina czy whiskey. Faceci lubią od czasu do czasu wypić kieliszek lepszego trunku. Możesz rozejrzeć się w tej hurtowni alkoholi - https://blackbeard.store/ i wybrać coś co tata lubi w wolnych chwilach sobie popijać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inquisitive
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 09:32    Temat postu: a co lubi? Odpowiedz z cytatem

Różeńca górskiego kompletnie nie znam, więc trudno mi się wypowiadać czy właściwości które wymieniasz są prawdziwe, czy to tylko jakiś zielarski PR. Jeśli uważasz, że tacie faktycznie pomoże - bierz śmiało!
Możesz też zastanowić się nad jakąś alternatywą, na przykład poszukać czegoś, co tato lubi. Jakiś film? Książkę? A może spinki do mankietów? Na https://www.adeart.pl/ mają takich pełno... Ciężko wskazać coś konkretnego, jeżeli kompletnie się nie zna danej osoby Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misst
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 160

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też długo szukałam dobrego prezentu dla taty. Możesz sobie zerknąć o tu https://smaczajama.pl/pl/c/Prezenty-na-Dzien-Ojca/215 jest tam super opcja, bo możesz zamówić dla taty gotowy kosz prezentowy.
W tym koszu są same pyszności więc wierzę, że będzie zadowolony. Ja w tym roku właśnie taki prezent daje tacie, bo niesamowicie mi się te kosze podobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta3
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 97

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojemu tacie kupiłam coś takiego https://adpensite.pl/dlugopisy-z-grawerem/69-parker-jotter-ct.html. Długopisy Parker JOTTER CT są bardzo eleganckie i stylowe. Dodatkowo ma zrobiony grawer, więc jest świetnie spersonalizowany Smile Tata bardzo się ucieszył, więc prezent można uznać za trafiony i bardzo udany!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Super_ceny
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 11

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 12:06    Temat postu: Prezent Odpowiedz z cytatem

Szukasz praktycznego i modnego prezentu dla swojego Taty? Kurtki męskie Calvin Klein na pewno sprawdzą się w tej roli! zajrzyj na Ceneo i wybierz coś dla Taty! https://www.ceneo.pl/Kurtki_meskie/p:Calvin_Klein.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisniewska_lila
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niecodziennym, choć bardzo fajnym pomysłem jest zestaw do produkcji piwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaJarecka
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 07 Maj 2018
Posty: 132

PostWysłany: Nie Lip 07, 2019 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście problem z suplementami bardzo się podoba. Przy czym pomysłałabym też o jakiejś fajnej koszulce np. z Prezent Simple . Można tam bowiem zamówić w fajnych cenach, wysokiej jakości t-shirty, przy czym są one ozdobione naprawdę świetnymi napisami:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 814

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 04:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujesz zakup alkoholu to polecam sklep http://slaskiegorzolki.com.pl/sklep/
Mają wódki smakowe na bazie naturalnych składników np. z malin, wiśni, czarnego bzu.
I w korzystnych cenach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
imprezowo
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Paź 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiałam się nad pomysłem na udaną imprezę urodzinową dla mojego taty i rodziny oraz jego przyjaciół. Wspólnie z rodzeństwem znaleźliśmy rozwiązanie. Impreza bilardowa w Klubie Diament. Szukamy opinii, bywacie tam, ktoś może organizował imprezę, jakieś opinie? https://klubdiament.pl/pomysl-na-impreze-urodzinowa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolortomek
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata dostał od nas bilety na mecz Polaków w siatkówkę
_________________
hp envy x360
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 21 Wrz 2019
Posty: 25

PostWysłany: Nie Paź 20, 2019 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

postaw na jakiś gadżet Smile smartwatch, gps lub kamerka do samochodu? To według mnie są spoko pomysły na prezent. Zerknij sobie na produkty Garett - oni mają fajny stosunek jakości do ceny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mary-kate009
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 10

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze powtarzam, że najlepszym prezentem dla każdego faceta będzie coś związanego z samochodami... Wink Ja swojemu mężowi planuje w tym roku kupić fajny zestaw kosmetyków samochodowych w tym jakiś wosk, płyn do czyszczenia felg, szampon itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olgafrank
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 106

PostWysłany: Pon Lut 15, 2021 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jakiś dobry alkohol i butelka z grawerem bardzo zadowoliłaby tatę. Wybór co do butelek jest naprawdę spory, więc każdy znalazł by coś odpowiedniego dla swojego taty. Butelki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, można je zakupić w różnych objętościach, a wysyłka jest naprawdę bardzo szybka i odpowiednio zabezpieczona. Samodzielnie zrobiony alkohol np. wino to bardzo pomysłowy prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama






Wysłany: Pon Lut 15, 2021 11:28    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group