Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ekspres do domu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kuchnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sabro
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Sie 2018
Posty: 7

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 11:01    Temat postu: ekspres do domu Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Czekam na poświąteczne przeceny bo chciałabym mieć w domu ekspres. Nivona caferomatica 769 to mój faworyt znacie jeszcze jakieś godne uwagi maszyny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Lis 29, 2018 11:01    Temat postu:

Powrót do góry
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 578

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej,
promocje sa już często przed świętami więc moim zdaniem warto śledzić co się dzieje w sklepach. Jeśli szukasz dobrego ekpresu to zerknij na oferte neonetu https://www.neonet.pl/do-kuchni/ekspresy-do-kawy.html . Oni mają teraz bardzo dużo promocji a także raty 0%. Od razu można zamówić u nich pyszne kawy świetnej jakości. Jak dziś zamówisz ekspres w sklepie internetowym to już jutro będziesz mógł cieszyć się pyszną kawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1303

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to ja nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez dobrego ekspresu do kawy Smile Inna kawa mi po prostu nie smakuje, a nic mnie tak nie stawia na nogi jak poranne espresso. Żeby mój sprzęt jak najdłużej mi służył, staram się używać tylko profesjonalnych środków do jego czyszczenia, na przykład na stronie https://strefafiltrow.pl/philips-saeco-ca6705-60-saszetki-ze-srodkiem-do-czyszczenia-obiegu-mleka.html zamawiam zawsze specjalny środek do czyszczenia obiegu mleka. A Wy czym czyścicie Wasze ekspresy? Używacie fachowych środków czy domowych sposobów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostolinijna
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 258

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak, ja w domu mam ekspres jeden, taki kapsułkowy, ale mam zamiar w jakimś sklepie kawowym https://upcafe.pl/ kupić sobie nowy sprzęt, który będzie mi świeżo mielił ziarna. Jakis czas temu pierwszy raz próbowałam takich smaków i powiem Ci szczerze że o niebo lepsze aromaty i delikatność w smaku. Muszę mieć nowy ekspres, to mój pierwszy wydatek po świętach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie taki ekspres do kawy http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_4407 idealnie sprawdziłby się do domowego użytku. Ma wszystkie podstawowe funkcje, zachowuje aromat i smak kawy. Myślę, żeby byłby to całkiem dobry wybór i na pewno koszt takie urządzenia nie byłby wygórowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tamka31
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 112

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzę o ekspresie! Parzę kawę w kawiarce i jestem do niej bardzo przywiązana, jednak zawsze chciałam mieć ekspres!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angells
Renesans
Renesans


Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 57

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet domowy ekspres może być taki z wyższej półki. Wiadomo, że każdy lubi pić dobrą kawę Wink Jeżeli będziecie szukać takich propozycji to powinniście zajrzeć na oferte sklepu https://www.cafesilesia.pl Mają tam zarówno kawy jak i ekspresy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meduzza
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również coraz poważniej zastanawiam się nad zakupem ekspresu do kawy. To bardzo przydatny sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartk_volek
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekspres ciśnieniowy - to jedyny i właściwy wybór do domu jeśli lubimy pić dobrą kawę. Ja czytałem teraz sporo o takich ekspresach na stronie https://www.miastokobiet.pl/kupujemy-ekspres-cisnieniowy-do-kawy-jak-wybrac-model-dla-siebie i uważam nadal, że nie ma lepszego urządzenia w kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anika56
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 15
Skąd: Pruszcz Gdański

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziesz korzystała to taki ekspres jest jak najbardziej OK. Siostra ma nawet podobny do Twojej propozycji, bo Nivona CafeRomatica 779. Korzystała jednak tylko kilka razy. Nie ma sensu kupować, jak zrobi się w tym kawę raz czy dwa. U mnie bardziej sprawdza się młynek do kawy i tradycyjny sposób parzenia. Kupuję ziarnistą kawę i mielę tyle ile mam zamiar od razu przygotować. Dzięki temu mam zawsze świeżą filiżankę kawy Smile Trzeba oczywiście kupić dobry młynek. Na stronie https://www.sklepkawa.pl/blog/rodzaje-mlynkow-do-kawy-ktory-wybrac/ młynki do kawy i ich rodzaje opisano dosyć szczegółowo. Jeśli ktoś lubi taką tradycyjną kawę to warto poczytać i coś wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie poranka bez mocnego espresso! Zdecydowanie moim faworytem wśród ekspresów do kawy jest delonghi chociaż saeco też dawał radę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamajka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 672

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja teraz ciaza wiec tylko kawa bezkofeinowa kapsułki na szczescie maz znalazl i zamowil online Very Happy kochany moj Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirek3321
Renesans
Renesans


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 44

PostWysłany: Sob Paź 19, 2019 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz zamiar kupić sobie express do kawy to polecam jura A7 . Ja na tej stornie kupila sobie express i mogę polecić bo jest zrobiony z super materiałów. W stym sklepie macie pomoc konsultantów i dlatego płatność i dostawa sa szybkie i wygodne. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzesiu1895k
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w domu jeden z ekspresów DeLonghi i jestem bardzo zadowolony. Nie kosztował dużo w porównaniu do innych ekspresów, bo ok 1700 zł. Ja nie wymagam, aby robił latte, cappucino i inne takie wymyślne kawy, tylko zwykłą czarną kawę i dla mnie to wystarcza.
_________________
Taśma led
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Normanito92
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 11:34    Temat postu: Ekspresy do kawy Odpowiedz z cytatem

Polecę w tym temacie bez dwóch zdań Świat Ekspresów. Najlepsze marki i Ekspresy do kawy na rynku. Skusił mnie profesjonalizm i konkurencyjne ceny.
_________________
https://www.swiatekspresow.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Paź 29, 2019 11:34    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kuchnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group