Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powrót do pracy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bellina
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 97

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 21:49    Temat postu: Powrót do pracy Odpowiedz z cytatem

Jak wrócić do pracy, żeby nie bać się co dzieckiem, gdy pójdę do pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 25, 2017 21:49    Temat postu:

Powrót do góry
Jarecka
Barok
Barok


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 64

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie boję się oddać dziecka do żłobka. Mam w Łodzi bardzo dobry żłobek niepubliczny o którym mam bardzo dobrą opinię. Nie zostawię dziecka od razu na 8 godzin. Będziemy chodzić najpierw na 2-3 godziny. Potem coraz dłużej. Muszę tylko dopilnować. Muszę tylko dopilnować terminów rekrutacji do żłobka w Łodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, na pewno optymalnym rozwiązaniem będzie znalezienie maluszkowi dobrej opieki. Sama od dłuższego czasu rozważam podjęcie zatrudnienia w charakterze opiekunki w Niemczech z http://professionalcare24.pl/ i też zastanawiam się, czy moje dziecko wytrzyma tyle czasu z babcią. Bądź co bądź chociażby ze względu na fajne zarobki, propozycja ta wydaje mi się nader ciekawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aranzujewnetrza
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym sposobem na powrót do pracy jest założenie własnej firmy i pracowanie z nienormowanym czasie pracy. Ja się odważyłam i mam nadzieję, że nie będę żałować tej decyzji. Interesuje mnie aranżacja wnętrz biurowych Warszawa, żeby zlecić projekt swojego biura. Macie godne polecenia biuro architektoniczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, taki przeskok faktycznie może być dla wielu osób ciężki.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 11:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aero012
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć...
_________________
Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy, kiedy dowiadujemy się, że ktoś nas kocha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Isonko
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 102

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zastanawialiście się kiedyś nad tym czy ciekawą opcją nie jest praca w holandii - jakby nie patrzeć można tam zarabiać w Euro i sporo osób tam wyjechało na przestrzeni ostatnich lat i trochę zarobiło... Oprócz tego, że można ładnie zarobić, to po prostu dobrze się żyje, bo to rozwinięte kraje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem aktualnie na macierzyńskim i przyznam szczerze, że obawiam się powrotu do pracy. Jakoś mam przeczucie, że popracuję tylko chwilę i zostanę zwolniona, kiedy będzie to możliwe. Mam umowę o pracę, ale jeszcze na stronie https://poradnikpracownika.pl/

Ostatnio zmieniony przez semira9932 dnia Wto Lut 19, 2019 16:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 405

PostWysłany: Wto Sty 01, 2019 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót po przerwie do pracy niejednokrotnie może okazać się bardzo trudny. Sama znalazłam sie w takim miescu w życiu i było mi bardzo ciezko, postawnowiłam jednak że załoze własną działalność. I tak juz mi się udaje 5 lat, przyznam że całkiem fajnie sobie radze. Jedyne co mnie trapi-to mnozące się dokumenty, jednak mąż wyszukał firmę http://niszczeniedokumentow.eu/ która doskonale radzi sobie z tym problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarna99
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie, nieco inne, ale powiązane z macierzyństwem Smile jak to jest z tymi pieluszkami eko? Czy to jest naprawde coś warte czy raczej pic na wodę? Przeglądałam ostatnio różne sklepy i trafiłam (simed.pl) na właśnie takie eko pieluchy. Któraś z was używała? Smile jakie macie wrażenie i opinie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie, powinniście zastanowić się nad skorzystaniem ze specjalnych kursów, które pomogą Wam stać się bardziej atrakcyjnymi na rynku pracy.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 206

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie polecam stronę https://apsprofitpolska.pl/pl/pl/rekrutacja_kadr_pracodawcy_pracownicy_ze_wschodu_pl-html/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 635

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużą popularnością cieszą się obecnie stanowiska dla programistów, ale jak się okazuje - dla humanistów też coś się może znaleźć. Koniecznie zapoznajcie się z tym artykułem https://gajapisze.pl/it-nie-tylko-dla-programistow-user-experience/ Myślę, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaJarecka
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 07 Maj 2018
Posty: 132

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama tak naprawdę od dłuższego czasu rozważam zmianę pracy, dlatego zastanawiam się nad taką opcją https://gratka.pl/praca/praca-na-magazynie-z-zarobkami-do-3900-zl-brutto/ob/12996055 . Czy może ktoś z Was kojarzy tego pracodawcę i może coś więcej powiedzieć na jego temat? Będę bardzo zobowiązana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1309

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was pracuje może za granicą? Jeśli tak, to jak udało Wam się taką pracę znaleźć? Szukaliście na własną rękę, czy korzystaliście z pomocy agencji takich jak na przykład https://polandworkforce.com/? Jak to u Was wyglądało?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 30, 2019 08:49    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group