Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Paleta za granicę.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
węzeł
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 119

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 10:21    Temat postu: Paleta za granicę. Odpowiedz z cytatem

Witajcie, drodzy forumowicze. Mam nadzieję, że będziecie mi w stanie pomóc, bo ja już sam nie wiem, co mam robić. Sprawa ma się tak - muszę wysłać jednorazowo wielką paletę z towarem do Niemiec i po pierwsze nie wiem, kto mi ją może tam dowieźć i jak (w głąb kraju) , a i zastanawiam się, jak taką paczkę ma zabezpieczyć. Czy macie na to jakieś pomysły, patenty ? Towar może i nie jest tłukliwy, ale jednak w całości musi do klienta dotrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Cze 11, 2019 10:21    Temat postu:

Powrót do góry
prostolinijna
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 258

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to raczej wiadomo, że w strzępach towar dotrzeć nie może. Powiem tak - zabezpieczenie paczki pod względem formalnym należy do Ciebie. Więc jeśli obawiasz się, że coś pójdzie nie tak, przyklejaj konkretne paczki produktów do palety, owijaj kartonem czy podwójną ilością folii pakowej. Kurierzy muszą jedynie zadbać o to, by paczka w całości dojechała , ale nie będą się martwić jej zapakowaniem, a bezpiecznym transportem. Rozumiesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniska
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230
Skąd: pmi

PostWysłany: Sob Cze 15, 2019 07:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. To, jak Ty paczkę zapakujesz, to Twoja sprawa, ale jak będzie za słabo zabezpieczona, to kurier może Ci kursu odmówić i dobrze. Niejeden cwaniak próbował w ten sposób ugrać dla siebie jak najwięcej, bo niby kurier zawinił przy przewożeniu.. Koszt, jak czytałam u kilku kurierów, jest uzależniony od tego, co przewozisz i ustalany jest indywidualnie. Wystarczy napisać, zadzwonić, podać specyfikę i będziesz wszystko wiedział/a.
_________________
MONISKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzedniczką w stu procentach i nie będę Cię tu nie wiadomo czym czarowała, a po prostu napiszę, żebyś tu https://www.speedpack.com.pl/ spojrzała. Jestem zdecydowanie pewna, że na głównej stronie będziesz miał/a odnośniki między innymi do usługi, jaka Cię interesuje, a tam znajdziesz szczegółowy jej opis. No, ale na koszty to musisz poczekać, bo to tak jak pisze moniska, ustalane jest indywidualnie, od wagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1321

PostWysłany: Wto Cze 29, 2021 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wysyłacie dużo palet i trzeba je transportować do pojazdu, to warto zaopatrzyć się w wózek paletowy elektryczny. Nie da się ukryć, że jest on niezwykle praktyczny i funkcjonalny. Poza tym jego posiadanie przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim plusem jest to, że ułatwia znacznie pracę i sprawia, że jest ona bezpieczna, a w dzisiejszych czasach jest to naprawdę niezwykle ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateo100
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Lis 2020
Posty: 105
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Wto Lip 27, 2021 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w pierwszej kolejności to warto sobie zerknąć tutaj https://manitou.pl/module/csblog/post/28-1-ile-europalet-wchodzi-na-tira-rodzaje-palet-i-ich-charakterystyka.html i poczytać. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat palet. Dowiecie się tam między innymi jakie są rodzaje palet i czym się charakteryzują. Takie informacje z pewnością się przydadzą. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Uważam, że warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JarekIz
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 813

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony jeśli chodzi o wybór producenta palet drewnianych to zdecydowałem się na współpracę z https://saspalety.pl/ których również Wam mogę śmiało polecić. Przede wszystkim ogromne doświadczenie w branży, produkują rocznie ponad 3,6mln sztuk no i dbają o terminowość realizacji. Jak do tej pory wszystko wygląda tak jak być powinno a my możemy dalej działać i nie mając przestojów w procesie pakowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1303

PostWysłany: Nie Gru 19, 2021 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skoro już jesteśmy przy paletach, to czy mieliście kiedyś okazję obsługiwać ręczne wózki paletowe? I jak wrażenia? Ja słyszałam, że obsługa takich wózków jest bardzo prosta i nie są do niej potrzebne żadne specjalne uprawnienia. Dodatkowym plusem takich wózków jest to, że są one stosunkowo tanie, na przykład w porównaniu z wózkami elektrycznymi Smile Koszty ich eksploatacji również nie są wysokie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BeataJ
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 04 Sty 2022
Posty: 249

PostWysłany: Pią Sty 14, 2022 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wysyłacie palety za granice i to dużych gabarytów to polecam używać owijarka simple https://izipak24.pl/owijarka-simply-1500,3,6865,1199 , dzięki nim paczki na paletach są owijane strechem. . Jest prostą maszyną, łatwą w obsłudze, o mocnej konstrukcji, wytrzymałą i mającą wszystkie cechy większych maszyn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Sro Sie 24, 2022 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jak najbardziej istotne jest to, aby wybierać najlepsze propozycje, jeśli chodzi o przesyłki. Czy wiecie, czym są przesyłki gabarytowe? Mieliście już okazję z takich korzystać? Jesteście takimi zainteresowani? Jeśli tak, to koniecznie trzeba wejść sobie na stronę https://lubliniec.info/artykul/15606/czym-jest-przesylka-gabarytowa-i-jak-ja-wyslac .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 792

PostWysłany: Pon Lut 20, 2023 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli szukacie przede wszystkim konkretnych informacji na temat wysyłki paczek oraz listów do swoich klientów, czy bliskich to na pewno warto szukać konkretnych podpowiedzi w takich artykułach jak tutaj https://pakersi.pl/co-to-jest-list-przewozowy gdzie został omówiony dokładnie list przewozowy oraz jakie są jego rodzaje oraz dokładne funkcje. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 20, 2023 13:00    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group