Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowoczesny zabieg odmładzający
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nowe działy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odmłodzenie twarzy jednak jest możliwe dzięki zabiegom i można zapisać się na wiele tego typu. Profesjonalnie wykonane nie będą nic bolały, a skóra się odświeży i ujędrni. Tutaj http://www.bloomkosmetologia.pl można się zapisać na wiele takich. Chociażby zabiegi kwasami mogą pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Maj 09, 2019 12:02    Temat postu:

Powrót do góry
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogie Panie, co myślicie o zmarszczkach? Czy już z nimi walczycie, czy dopiero planujecie? Słyszałyście może o wypełniaczu zmarszczek Restylane?? Brzmi to ciekawie, a efekt w żadnym wypadku nie jest sztuczny. Hmm... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim problemem są zmarszczki i szukałam jakiegoś zabiegu na nie. Zdecyduje się zapisać do kliniki http://www.preibisz.com/zabiegi/ultraskin-ii-hifu/ na bezinwazyjny lifting, bez skalpela. Zabieg nazywa się UltraSkin II HIFU. Czytałam wiele pozytywnych opinii, a efektem jest widoczne zmniejszenie wiotkości skóry i długotrwały efekt liftingu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmetyczka-jola
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Cze 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was próbował zabiegi na twarz kwasami? Jak dla mnie to super sprawa. Wygładzają zmarszczki, nawilżają i ujędrniają skórę twarzy. Polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem już po zabiegu powiększenia ust w Magicznej Klinice i jestem zachwycona. Efekt dokładnie taki, jaki chciałam. Wyglądają pięknie i naturalnie. Zdecydowanie klinika godna polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mickymadam
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 25

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może macie opadające powieki, pojawiły wam się już nie pierwsze zmarszczki? Ja u siebie to niestety zauważyłam. Znalazłam jednak też ofertę od https://blikpol.pl/medycyna-estetyczna na zabiegi z medycyny estetycznej. Jak dla mnie to jest najlepszy sposób na pozbycie się takiego problemu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 206

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam usuwanie tatuażu Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 257

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym zabiegiem jest te po prostu wypełnianie zmarszczek jak np zabiegi z kwasem hialuronowym. Tutaj bardzo polecam wypełnianie Restylane ze wzgledu na bardzo dobrą jakośc oraz bezpieczeństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Moja skóra po lecie jest bardzo wysuszona i troszkę utraciła swoją elastyczność. Myślę o tym, żeby zapisać się na jakieś zabiegi pielęgnacyjne, jednak nie wiem co wybrać. Może moglibyście polecić mi jakiś zabieg, po którym moja skóra byłaby gładka, sprężysta i nawilżona? Z góry dziękuję za pomoc! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piegowatta
Renesans
Renesans


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 47

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to tu medycyna estetyczna może pochwalić się sporą ofertą zabiegów, które odejmą wam trochę lat. Zapoznajcie się może dlatego też z ofertą od gabinetu https://inmedico-estetics.pl W tym miejscu znajdziecie szeroki zakres usług kosmetycznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
małpeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 88

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że najlepiej skożystać z zabiegów odmładzających w klinice Bieńkowscy Clinic https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/laser-cutera-enlighten-triplex-mla-glebokie-odmlodzenie-wiotkosc-blizny-rozstepy/ mają najnowocześniejszy laser na rynku który działa cuda wiem bo już wypróbowałam Smile i dlatego mogę wam z czystym sumieniem polecić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ritez
Renesans
Renesans


Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 54

PostWysłany: Nie Lis 01, 2020 01:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym produktem jest Profhilo – kompleksowy lifting i odmłodzenie https://ampgroup.com.pl/profhilo-1x2ml/ stworzony z myślą o odmłodzeniu twarzy. Zawiera duże stężenie kwasu hialuronowego - aż 64mg w 1 dawce, czyli 2ml.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mojrra
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Mar 2020
Posty: 11

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam już swoje lata i takie zwykłe zabiegi nie bardzo już mi działają. Dlatego zdecydowałam się, na lifting chirurgiczny. Skóra, która najzwyczajniej w świecie zwisała mi z twarzy, została usunięta, naciągnięta. Nie wyglądam jednak jak wyprasowana lalka, mam swoje rysy twarzy, wyglądam młodziej, ale wciąż całkiem naturalnie. O taki efekt zadbał chirurg Michał Knakiewicz http://knackclinic.com/zabiegi/lifting-twarzy/ z Knack Clinic we Wrocławiu. To rzetelny i doświadczony lekarz, na konsultacji wszystko dokładnie z nim omówiłam, bez problemu się dogadaliśmy. On także odpowiednio przeprowadził moją operację. To kompetentny specjalista.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bretta
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Mar 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie korzystałam z takich zabiegów, jedyne, co w sobie poprawiałam, to powieki. Miałam opadające powieki i trochę zmarszczek przy nich. wszystkim kompleksowo zajął się u mnie chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. On przeprowadził operacje, wykonał przy tym kawał dobrej roboty w korzystnej cenie. Najważniejsze jednak to jest to, że moje oczy wyglądają młodziej, skóra na powiekach jest gładka, oczy wydają się o wiele większe i młodsze. Ten chirurg jest kompetentny i godny polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eRzecznik Dermedik
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 90

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2022 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozglądając się przede wszystkim za wyborem profesjonalnej pomocy w zakresie wykonania zabiegu dokładnej depilacji laserowej to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej klinki Dermedik dermedik.pl licząc na pełne wsparcie, konkurencyjne ceny i co najważniejsze dokładność wykonanego zabiegu na każdym etapie. Podrawiamy serdecznie i pozostajemy oczywiście od dyspozycji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Kwi 09, 2022 12:12    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nowe działy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group