Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wesele pod chmurką
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Najpiękniejszy Dzień w życiu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KasiaJarecka
Renesans
Renesans

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesele pod chmurką to dość ciekawa opcja, ale powiedzmy sobie szczerze, po pierwsze pogoda bywa u nas dość kapryśna, a po drugie jednak na zewnątrz jedzenie szybko straci swój "wygląd", a co gorsza może także i świeżość. Dlatego też jednak sama postawiłabym na klimatyzowaną salę np. w domu weselnym Amarlis https://amarlis.pl/ , mieszczący się nieopodal Nowego Sącza. Okolica jest tam niezwykle urokliwa, można zorganizować przyjęcie weselne jak również inne spotkania okolicznościowe na nawet 220 osób, a do tego mamy do dyspozycji piękny ogród, a także różnego typu udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Kwi 28, 2019 14:56    Temat postu:

Powrót do góry
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi ciekawie. U mnie zaś w okolicy jest pałac, więc tam będę wyprawiać swoje wesele. A teraz to ja będę rozsyłać zaproszenia. Niedługo będę zamawiać te które sobie upatrzyłam tutaj https://farrowdesign.pl . No i potem już jak je porozwożę pozostanie mi oczekiwanie na ten ważny dzień.
Powrót do góry
misst
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja wesela to naprawdę bardzo wymagająca sprawa i trzeba podjąć sporo dobrych decyzji.
Często zapomina się o tych najmłodszych. Wiecie już czym będą się zajmowały dzieci Waszych gości?
Tu jest świetny artykuł na ten temat http://www.djmw.pl/dzieci-na-weselu/
koniecznie to przemyślcie bo często goście muszą przerywać zabawę, a gdy dzieci mają opiekę zabawa będzie zupełnie inna:)
Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też marzy się wam jakieś oryginalne wesele? Jakie byście chcieli mieć? Wiem, że Dom Weslny Astoria w Kaniach pod Warszawą to jedna z lepszych sal w okolicy. Też tutaj często są wesela, więc obsługa już ma w tym doświadczenie. Zadbają o szczegóły.
Powrót do góry
gabjan
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 12, 2019 18:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Najpiękniejszy Dzień w życiu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: