Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Catering na komunię
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mieszkacie na terenie woj.lubelskiego, to tu ofertę cateringu okolicznościowego ma hotel czterogwiazdkowy: http://www.inbetween-hotel.pl/restauracja-i-bary/catering . Menu przygotowuje ich Szef Kuchni. Słyszałam weiele pozytywnych opinii. Jest smacznie, elegancko podane i na pewno będziesz zachwycona! Twoi goście również Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lis 03, 2018 12:51    Temat postu:

Powrót do góry
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też taj uważam a nie stac przy tych garach, bez sensu. Powiedzice mi a jak to wygląda u was z suknia kmunijna. Możecie kupic jakie chcecie, czy wszyscy maja miec takie same?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 631

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz komunie i przyjęcia okazyjne dla dzieci to robią się coraz to wazniejsze i bardziej prestiżowe. Nie każdy ma możliwość zrobić przyjęcie w domu , czy ogrodzie dlatego trzeba się ratować różnymi salami. Fajnie że teraz jest tego trochę i można wybrać coś odpowiedniego dla siebie. My postawiliśmy na http://www.rozdroze.pl/ bo mają dobre jedzenie i cenowo fajnie wychodzi. 110zł za osobę to nie jest majątek, a przynajmniej nie trzeba niczym się zajmować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tommo
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 94

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na komunię cateringu nie miałam, wszystkim co związane z jedzeniem i postrojeniem sali zajęli się właściciele w Hotelu Niagara w Prudniku. Jedzenie, świeże, mięso soczyste, pierwsza klasa, sałatki rewelacyjne, noo i rosołek.. Pycha! Jeżeli lokal oferuje swoje jedzonko, a opinie podzielają wysoką jakość to dlaczego nie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do komunii nie mozna podejsc lekko. To wazny dzien w zyciu dziecka. Zorganizowanie komunii dla swojego dziecka wymaga czasu i zaplanowania wielu rzeczy, ale wlasnie mozemy wczesniej zalatwic chociazby strój komunijny dla dziecka. Jaki wam sie podoba? Macie swoje sprawdzone stroje? Dziecko musi ladnie wygladac na komunii. Patrzylam, ze sa rozne stroje i u nas przynajmniej nie jest on narzucony.

Ostatnio zmieniony przez rozwojowa dnia Pon Sty 14, 2019 11:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Isonko
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 102

PostWysłany: Sob Sty 12, 2019 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo przepadam za ofertą hotel września Można tam przenocować i skorzystać z bogatej i bardzo dobrej oferty restauracji. Gościłem tam kilka razy sam i na różnego rodzaju imprezach i za każdym razem byłem tak samo zadowolony z pobytu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 339

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z usług cateringu nie mogłam skorzystać, ponieważ mam świeżo wyremontowany dom i bałam się, że duża ilość gości oraz ewentualne tańce hulańce mogą sprawić, że ściany albo podłoga ulegną zniszczeniu juz nie mówiąc o meblach. A mam bardzo imprezową rodzinę i lubią się pobawić do białego rana. Znaleźliśmy idealną salę na komunię i będziemy mieć w przyszłym miesiącu fajne przyjęcie po komunii. Dla mnie też wygodnie bo nie muszę nic szykować, sprzątać tylko przychodzę jak gość i mogę się normalnie bawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fredek11
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Maj 2019
Posty: 8

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o napoje to proponuję postawić na nowoczesne rozwiązanie i postawić zgrabne, estetyczne szklane butelki, które w dodatku są zwrotne. Pełna oferta http://iwoniczanka.pl/. Kapsel twist off sprawi, że nawet dzieci nie będą miały problemów z konsumpcją a przewagą butelki nad dzbanem zalanym po brzegi jest taki, że nasze pociechy z łatwością same się obsłużą. Wszystko zamówisz za pośrednictwem internetu i dostawa pod same drzwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Energia
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 24

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba też wolę salę, bo jednak późniejsze sprzątanie nie jest na naszej głowie Wink Znalazłam fajną restaurację, która ma pysznie brzmiące menu na komunie - co myślicie o tym miejscu? Dla mnie płatki schabu marynowanego w polnych ziołach skropione sosem z żurawiny i chrzanu z dodatkiem świeżych sałat brzmią genialnie Wink
http://www.krakowexpress.pl/menu-na-przyjecia-komunijne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 746

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem pomysł jest świetny, sama często zamawiam jedzenie na dowóz i mam swoją sprawdzoną ulubioną firmę z Ząbek, Catering Figaro to przede wszystkim domowe pyszne posiłki które rozwożą w promieniu 15km
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tobik
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Wrz 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wcześniej spróbować tych posiłków. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasi goście będą mogli zjeść smaczne posiłki.
_________________
Sushi Warszawa dostawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ritez
Renesans
Renesans


Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 54

PostWysłany: Pon Lis 04, 2019 01:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też szukaliśmy w necie ładnych dodatków - interesowały nas przede wszystkim ozdoby i dekoracje szklane i tak trafiłyśmy na sklep https://szklany-raj.pl Duży wybór różnego rodzaju produktów w bardzo konkurencyjnych cenach!! Na pewno jeszcze wrócimy do zakupów tam. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mannia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowaliśmy się na potrawy tradycyjne. Obiady domowe na komunię syna przyrządziła firma Łasuch www.lasuch.waw.pl/ . Potrawy zachwyciły wszystkich gości, każdy zajadał się ze smakiem. Mówiąc szczerze, to chyba był najbardziej chwalony element całej imprezy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patinson
Barok
Barok


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 67

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie lubi, jak pieniądze leżą na koncie i się marnują. Ja również. Dlatego też zdecydowałem się zainwestować w gastronomie. Na początek w niewielką kawiarnie. O tym, jak to zrobić dowiedziałem się przez https://bazarestauracji.pl/poradnik-wyposazenia-restauracji-jak-ja-urzadzic/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lodzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 729

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takim evencie nie mogło zabraknąć pysznych ciast domowych. Z tej właśnie okazji zgłosiliśmy się do https://degustacja-zakrzewscy.pl/oferta/ciasta-domowe/ . Odpowiadali za dostarczenie ciast, które okazały się bardzo waznym dodatkiem na komunii. Wszyscy goście byli niezmiernie zadowoleni z takiej kombinacji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 22, 2022 14:06    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group