Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowie i uroda
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 27, 28, 29  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shoppinglover
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 22 Paź 2018
Posty: 39

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, czy korzystaliście kiedyś z usług kosmetyczki z dojazdem? Ostatnio czytałam o aplikacji: https://biuti.pl/, za której pośrednictwem można się umawiać na wizyty domowe. Czy mieliście z tym do czynienia? Wygląda to naprawdę fajnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Kwi 12, 2019 12:03    Temat postu:

Powrót do góry
Basiula
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Gru 2018
Posty: 10

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2019 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, podpinam się pod temat ponieważ chciałbym przetestować tabletki na żylaki varicolen i jestem ciekawa czy ktos je kiedys stosował?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milosc4
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Kwi 2019
Posty: 6

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki naturalne mają wiele korzystnych właściwości na ciało, dodatkowo ich delikatne substancje sprawiają, że są lekkie i przyjemne, a przede wszystkim wydajne! Ciekawymi kosmetykami są te z firmy Hildegard Braukmann, a szczególnie ich krem do ciała z mango. Przepiękny zapach, dodatkowo odżywcze właściwości sprawiają, że skóra jest gładka, promienna i przyjemna w dotyku. Warto przetestować!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz ciekawych informacji na temat urody i pielęgnacji to polecam zajrzeć na https://thebeauty-runway.com . Mają tam wiele ciekawych propozycji jak dbać , co stosować, a czego unikać. Każdy znajdzie coś dla Siebie stosownego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że jeśli zaniedbacie kwestie Waszego zdrowia, to może się to skończyć dla Was bardzo niekorzystnie.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 12:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dietetyk123
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was stosował kiedyś suplementy diety z lapacho? Ponoć świetnie wzmacniają organizm. Zastanawiam się jednak czy istnieją jakieś pau d'arco przeciwwskazania? Ktoś używał tych suplementów: https://healthprotector.pl/suplementy-diety/pau-darco/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pielęgnacja ciała to dla mnie już wybór dobrych kosmetyków. Jednak mają one duże znaczenie i wpływają na to, jak wyglądam. Mam suchą skórę i dlatego konieczne jest dla mnie dobre jej nawilżenie. Do ciała mam krem witaminowy Hildegard Braukmann. Sprawdził się, bo delikatnie nawilża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam przez przypadek super rozjaśniacz https://www.maxdrogeria.pl/joanna-multi-blond-reflex-rozjasniacz-w-sprayu-p2969. Przetestowałam i extra. Śmiało możecie kupować. Włosy wyglądają bosko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Abi Ubu
Renesans
Renesans


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 48

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Działanie kosmetyków do włosów można bardzo fajnie wzmocnić poprzez używanie odpowiednich akcesoriów do pielęgnacji. To na przykład lokówki philips, które mają jednocześnie funkcję suszarki. Ich stosowanie pozwala nadać włosom zdecydowanie więcej objętości i puszystości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aurora
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobają mi się takie blogi - znajduję w nich dużo informacji, które przydają się w życiu. Super, że coraz wiecej ludzi przykłada wagę do tego by żyć pięknie i zdrowo Smile Trzymam za wszystkich kciuki.
_________________
igłoterapia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze nawodniona skóra to szansa na młodszy wygląd Smile mało osób o tym pamięta, ale dzięki odpowiedniemu nawilżeniu, ciało wygląda zdecydowanie młodziej i prężniej. Dlatego, jeśli męczysz się z szarą cerą bez blasku, wypróbuj zabieg z użyciem produktu Restylane SkinBoosters który ma działanie silnie nawilżające Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marisol
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, a próbowałaliście na stawy coś takiego jak Artroser? Polecono mi jako bardzo dobry suplement na takie schorzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 218

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ogromnym fanem dbania o urodę. Nie tylko się tym pasjonuje, ale również kształciłem się w tym kierunku. I między innymi dlatego mam zamiar otworzyć własny gabinet kosmetyczny. Sprzęt wykorzystywany podczas poszczególnych zabiegów kupię w tym miejscu: https://maxmedik.pl/474-physiolab (firma posiada spory ich wybór w rozsądnej cenie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Nie Cze 16, 2019 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób umawiacie wizyty do lekarza? Do niedawna wisiałam na telefonie słuchając w nim "jesteś szesnasta w kolejce", a jak dochodziłam do pierwszego miejsca to mnie rozłączało z uwagi na zbyt długą sesję połączenia. Szału można było dostać. Teraz to już inny wymiar. W Lecznicy Citomed w Toruniu https://www.citomed.pl/ są spore udogodnienia. Na przykład rejestracja on-line do lekarza. Zajmuje to dosłownie moment. Bez nerwów, niepotrzebnego stresu. Tak ja wspomniałam, inny wymiar, pełen komfort.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 287

PostWysłany: Sob Cze 22, 2019 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zadbać o stopy u podologa https://satin.pl/nasi-specjalisci/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Cze 22, 2019 10:59    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 27, 28, 29  Następny
Strona 4 z 29
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group