Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remont mieszkania
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysia_89
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 22 Sie 2018
Posty: 28

PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 09:34    Temat postu: Remont mieszkania Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Zaczynam właśnie remont mieszkania. Chciałabym trochę na nim zaoszczędzić, więc chcę kupić wszystko sama, tak aby firma remontowa nie zrobiła tego drożej.
Znalazłam w sieci sklep, gdzie mam zamiar kupić całą elektrykę https://dlaelektrykow.pl/100-bezpieczniki-automatyczne. Porównywałam ceny z innymi sklepami i wychodzi tanio.
Znacie podobne sklepy, ale związane z hydrauliką i dodatkami do mieszkania? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Maj 19, 2019 09:34    Temat postu:

Powrót do góry
mczay
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 218

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remontując swój dom warto byłoby wykorzystać panele 3d Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smalinosik
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 06 Sie 2017
Posty: 39

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz już jakiś pomysł na aranżację mieszkania? Styl w jakim wszystko wykończysz? Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań, to polecam zainteresować się fototapetami. Bogactwo wzorów jest ogromne. Na przykład bardzo ciekawe tapety w napisy kupisz w https://www.dekoran.pl/fototapety/napisy znanym sklepie internetowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest to, byście utrzymywali w domu odpowiedni poziom bezpieczeństwa, pod każdym względem.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 12:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie najlepiej jak mieszkanie jest urządzone w jednym stylu. Wtedy całe wygląda oryginalnie. A można je bez problemu udekorować tak, jak się chce. Tu http://naklejkomania.eu/136-fototapety-wodospady-i-rzeki patrzyłam też na fototapety. Pasują do waszych mieszkań?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madzia1234
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem właśnie po remoncie mieszkania - kosztowało mnie to trochę nerwów Smile jednak udało się z tym dość szybko uporać Smile kolory paneli akustycznych 3D wywarły na mnie największe wrażenie, nie wiedziałam na jakie się zdecydować. Montowałam je w salonie i sypialni Smile efekt niesamowity Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordi33
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 108

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo ciekawych artykułów o mieszkaniach możecie znaleźć na blogu http://www.apartamentyrzewuskiego.pl polecam Wam zajrzeć i poczytać o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrotka123
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja remontując łazienkę skorzystałam z opcji wyposażenia na zamówienie Smile umywalki płytkie na wymiar okazały się być strzałem w dziesiątkę Smile była ona w pełni dopasowana do mojego pomieszczenia - nietypowe wymiary stąd miałam trochę utrudnione zadanie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bienia11
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Cze 2019
Posty: 17

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont musi zakończyć się przemyślaną i gustowną aranżacją, a w tym dobrze dopasowane meble. Bez względu na to jak duże masz mieszkanie, zawsze warto wybrać meble na wymiar, by przestrzeń była optymalnie wykorzystana. Polecam do realizacji rzetelną firmę spod Warszawy - Wiór Płyt z Wyszkowa. Oferują kompleksową obsługę począwszy od bezpłatnego pomiaru i wyceny u klienta. Firma bardzo zwraca uwagę na detale wykończa więc efekt zawsze jest wedle oczekiwań klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSZ
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry plan! Przede wszystkim oszczędny. Polecam dodatkowo wcześniej zrobić sobie taką listę i dokładny plan związany z remontem Smile
_________________
https://ozeprojekt.pl/rolnicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pieknyolek
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 206

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie zapraszam na stronę In House mieszkania w Szczecinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayczak
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 424

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja remontuję teraz mój salon i chciałem się was spytać jakie mam do niego meble kupić. Może macie jakieś propozycje do nowoczesnej aranżacji? Widziałem na stronie sklepu https://www.gama-sklep.com.pl/a/2-jasne-meble-do-salonu że mają całkiem fajne i możliwe że właśnie tam zamówię. Ktoś z was tam zamawiał może?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kordi33
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 108

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jeśli przeprowadzacie remont, to warto pomyśleć o wymianie grzejników na nowe.
Firma mat-dom posiada bardzo ciekawą ofertę w której posiada
grzejniki kanałowe, grzejniki dekoracyjne, oraz inne urządzenia
grzewcze. Korzystałem z ich usług podczas budowy domu i jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trini
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 225

PostWysłany: Sob Lis 16, 2019 05:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli podczas remontu planujesz wymienić podłogę, i to też chcesz sam zrobić, to proponuję położenie wykładziny. Nie dość, że wykładzina jest teraz bardzo modna, to jest to także wygodne rozwiązanie. W dodatku samemu może ją położyć nawet laik, po przecież każdy umie dociąć wykładzinę na długość pokoju. Tylko jak już będziesz ją kładł, to nie zapomnij, pod nią położyć podkładu, takiego jak pianocarpet - http://www.pianomat.pl/pianocarpet/ . Położysz go równie łatwo co wykładzinę (rozwija się go z rolki i przycina), a dzięki niemu zwiększysz komfort chodzenia, a także docieplisz i wyciszysz podłogę. Zresztą wejdź sobie na stronę producenta, firmę Organika - tam znajdziesz wszystkie informację o tym podkładzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1303

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro planujecie remont mieszkania, to na pewno chodzi Wam również po głowie wymiana mebli Smile Ja bardzo ładne szafy widziałam ostatnio w sklepie internetowym https://sklepabcmeble.pl/473-szafy. Polecam się tam w wolnej chwili rozejrzeć, naprawdę warto Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lut 29, 2020 13:16    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group