Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ogród
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli macie tyle szczęścia i posiadacie piękny ogród z wystawnymi meblami ogrodowymi to tylko wam pozazdrościć. Pamiętajcie jednak, że o takie elementy trzeba naprawdę dbać. Jeżeli coś złego dzieje się z waszymi sprzętami to zawsze możecie je odpowiednio zabezpieczyć czy odnowić. Ostatnio widziałam fajne oleje do drewna Może to będzie miało szansę sprawdzić się u was dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 30, 2019 09:37    Temat postu:

Powrót do góry
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast, jeżeli szukacie świetnej firmy, która zadba o wasze roślinności na wysokim poziomie, bo z jakiś powodów sami nie możecie wykonać poszczególnych prac. Możecie z całą pewnością zgłosić się do firmy https://greengarden.waw.pl . Tam spotkacie się z pełnym profesjonalizmem i najniższymi cenami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayczak
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do swojego ogrodu chcę teraz zamówić od producenta https://vimine.pl/ ekskluzywne meble wyplatane z rattanu. Poleciła mi ich znajoma z pracy która kupiła rok temu ich meble i do teraz jest zadowolona i chwali. Więc powinno być dobrze, niedługo zadzwonię i spytam jak długo trzeba czekać na takie meble, mam nadzieję że dość szybko dostarczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
joAnna
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 145

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szuka ktos firmy projektujacej ogrody? jesli tak z czystym sercem moge polecic wam Gardenon, to, co oni potrafia w ogrodzie stworzyc, to sie w glowie nie miesci, istne cuda!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 339

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród to przede wszystkim dużo pracy i cieprliwości. Niestety jak chcemy mieć ładny zadbany ogród musimy poświęcić mu czas. Ja mam go akurat bo jestem aktualnie na urlopie macierzyńskim więc dla mnie ogród jest moim relaksem. Dbam bardzo, nie ukrywam ale to dlatego, że kocham kwiaty. Na http://www.substral.pl/ kupuję regularnie nawozy, odżywki i środki ochrony roślin przed szkodnikami. To pozwala moim roślinkom zachować piękny wygląd, a przy tym są zdrowe. Lubię o nie dbać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem temat ma spory sens.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 12:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o ogród to nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań. Jeśli jesteś posiadaczem drzewek to wiesz o tym doskonale, jak niekiedy trudno jest zachować je całkowicie zielone. Co zrobić gdy tuja brązowieje? Zobacz jaki sposób mają na to w https://florovit.pl/hobby/produkty/dlugodzialajacy-nawoz-do-tui-zywotnikow-100-dni i pomyśl o swoich drzewkach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodowo123
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heej! Ja sobie sama zaprojektowałam ogród! To był świetny relaks po pracy. Początkowo zrobiłam plan i potem powolutku zaczęłam wprowadzać go w życie. Wybrałam kwiaty, krzewy, a także lampa ogrodowa led z czujnikiem ruchu. Teraz niemal każdy letni wieczór spędzamy wspólnie w ogrodzie. Very Happy Mogę komuś pomóc z projektem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedlugo, a juz w sumie juz teraz - pierwsze zbiory! Truskawki juz sie przeciez zbiera, prawda? A potem kolejne owoce! W koncu!Smile
Co robicie ze swoich plonow? Przerabiacie na jakies nalewki czy likiery? Ja tak! Nie mowcie, ze to nie fajne hobby. Mozna przeciez kupic ladne butelki szklane, zobaczcie sami np tu jakie sa przepiekne, a kosztujace doslownie kilka zlotych. I w ten sposob mozna obdarowywac takze znajomych i rodzine!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 643

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak u was, ale my w tym roku mamy straszny problem z owadami w ogrodzie. W szczególności mam tutaj na myśli komary. Zastanawiam się jakie środki na komary będą w tym przypadku najskuteczniejsze? Chciałabym dzisiaj coś zamówić online i mieć w końcu spokojną głowę, że przy grillu żaden komar nas nie ugryzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co jest Waszym zdaniem lepsze - wykaszarka czy kosiarka?
Muszę kupić na wiosnę jakiś sprzęt do koszenia trawy i zastanawiam się, co będzie lepsze. Tutaj znalazłam spory wybór sprzętów ogrodowych - https://www.stiga.pl/ . Dodacie do tego jeszcze jakieś wskazówki? Ogródek nie jest duży, więc może wykaszarka wystarczy? Liczę na Wasze podpowiedzi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smerfetka251
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 123

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już tak o komorach i innych insektach mowa, to może coś powiecie o czymś takim, jak mugga na komary? Czy skuteczne, czy nie? Bo u nas z roku na rok coraz więcej tego wszystkiego jest i idzie oszaleć, a gdzie tu spokojny grill na wieczór ze znajomymi Teście na swojej działce coś takiego zastosowali jak mugga na komary i chwalą, że jednak komary już ich nie dręczą. Ale wiecie może coś więcej pożytecznego w tym temacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milena.ostrowska
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zainwestowałam w naświetlacze zewnętrzne do ogrodu i jestem bardzo zadowolona Smile Super podświetlają roślinki, ogólnie jakoś przyjemniej się wkoło zrobiło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 339

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ogród jest bardzo ważny. Całe życie mieszkałem w blokach i jak postanowiliśmy z żoną, że budujemy dom to wiedzieliśmy obydwoje, że naszym celem jest posiadanie dużego ogrodu. Chciałem mieć altankę, ozdobne rośliny i kamienie ozdobne. Mamy praktycznie już wszystko. Ostatnio dotarła do nas paczka zamówionych ze sklepu www.sklep.kamienieogrodowe.com kamieni ogrodowych, a przy okazji kupiliśmy 3 donice betonowe, które stoją u nas na schodach przed wejściem do domu. Teraz nasz ogród wygląda prawie idealnie. Za rok będzie już super bo nasze drzewka będą już na tyle wysokie, że efekt będzie wow Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marinka88
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sie 10, 2019 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piekne donice do ogrodów z systemem nawadniającym są w tym sklepie https://eko-ogrod.pl/27-donice-i-plantery-na-ogrody-i-tarasy
Co mnie najbardziej przekonuje to cena i jakość wykonania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Sie 10, 2019 23:59    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group