Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mieszkanie czy dom
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kewlar
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 259

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 20:11    Temat postu: Mieszkanie czy dom Odpowiedz z cytatem

Siemanko, tak jak w temacie. Co według Was jest lepsze? Ja ostatnio stawiam na mieszkanie. Bardzo mnie zaciekawiła oferta od dewelopera https://vantage-sa.pl . Są to bardzo fajne, nowoczesne mieszkania we Wrocławiu. A Wy co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 30, 2019 20:11    Temat postu:

Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu wcale nie musi trwać długo, bo można też zainwestować w już wybudowany. Tutaj https://dudadevelopment.pl/inwestycje/inwestycje_mieszkaniowe/domy na nowoczesnym osiedlu w Poznaniu można kupić już wybudowany nowoczesny dom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirianda
Renesans
Renesans


Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 55

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością warto porozglądać się za też za innymi ofertami, od innych deweloperów. Zakup mieszkania to bardzo poważna decyzja. Jeżeli o to chodzi to myślę, że propozycja od https://obido.pl/ powinna was zainteresować. Dzięki tej wyszukiwarce łatwo znajdziecie sporo ofert na mieszkania i domy od różnych deweloperów. Najlepiej jest założyć swoje konto i dokładnie określić swoje wymagania, wtedy oferty będą same wam przychodzić smsem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel4437878
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Sty 2019
Posty: 6

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 07:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio do mojego domu kupiłem sobie szafkę z sklepu internetowego http://sejfy.net.pl/dzial/szafy-kartotekowe/ i naprawdę jestem z tego bardzo zadowolony.Takim właśnie jestem człowiekiem.

Ostatnio zmieniony przez daniel4437878 dnia Sob Maj 25, 2019 09:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smerfetka251
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 123

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba każda z opcji znajdzie wielu zwolenników jak i przeicwników. Każdy musi sam zastawnowić się co będzie dla niego najlepsze. Mi bardzo podobają się domy, własny ogórd itp.. Ale patrząc praktycznie - wolę mieszkanie. Dom to także obowiązki, trzeba zadbać i o dom i o ogród.. Nie wiem czy dałabym radę tak spokojnie wyjechać sobie wiedząc, że nikt nie czuwa nad domem. Z mieszkaniem nie ma tego problemu. Jakby się coś działo, to sąsiedzi na pewno dadzą znać (w każdym razie ja mam takich fajnych sąsiadów Very Happy ) Mieszkanie kupowaliśmy prosto od dewelopera https://www.superkrak.com.pl. Mają bardzo fajną ofertę, wybór mieszkań w doskonałej lokalizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rosette55
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 26

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie lepszym rozwiązaniem jest dom ale wiadomo, każdy ma swoje wymagania i potrzeby i każdemu pasuje co innego. Sama jestem na etapie budowy własnego domu i sporo czytam na te tematy Wink Ostatnio znalazłam ciekawą stronę o wentylacji: http://sites.simbla.com/eb0e9c1c-6e82-565a-991e-b0fe6b20d917/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawell
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo mocno indywidualna sprawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordi33
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 108

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na blogu : http://nieruchomoscidoskonalenie.pl widziałem bardzo wiele ciekawych rozwiązań do mieszkania które warto zastosować - polecam zajrzeć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 756

PostWysłany: Nie Lip 21, 2019 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to jednak jestem wygodna i wolę mieszkanie. Mniej z tym zachodu, mniejsze koszty utrzymania i jest tańsze w zakupie. Poza tym mieszkanie na takim osiedlu jak to Atala w Ursusie mogłabym zamieszkać nawet dziś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka87
Renesans
Renesans


Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 45

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Ważne, żeby wybór docelowego lokum był dostosowany, do twojego stylu życia. Ja postawiłam na dom i jestem aktualnie na etapie jego wykańczania. Polecam zwrócić dużą uwagę na projekt instalacji elektrycznej. Fajnym pomysłem są na przykład gniazdka czy radia Seria Simon 82 które można kupić w https://onelectro.pl/serie/simon-82.html dobrych sklepach internetowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oleiaj65
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ceni zupełnie inną wygodę.

__

palniki do kuchenki gazowej amica
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rajs
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Sie 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego co wolisz. Jedno wolą bezproblemowe mieszkanie w bloku, inni dom, przy którym zawsze trzeba coś robić, ale za to przestrzeń jest dużo większa.
_________________
Apartamenty Kołobrzeg sprzedaż
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trini
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 225

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zawsze było wiadomo, że dom. To jest komfort, bo dom to wiadomo, także ogród, garaż - a więc to wszystko co sprawia, że żyje się wygodniej niż w mieszkaniu.

Ostatnio zmieniony przez Trini dnia Czw Wrz 05, 2019 10:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na teraz mieszkanie jak najbardziej może być. Przy czym jeśli chodzi o przyszłość, to nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu niż własny dom.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 12:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toszek
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie dom. Latem można wyjść na podwórko, odpocząć na świeżym powietrzu i popatrzeć na piękne rośliny.
_________________
Róże sklep internetowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lis 19, 2019 17:46    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group