Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowoczesny dom
Idź do strony 1, 2, 3 ... 58, 59, 60  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bogna
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 13:59    Temat postu: Nowoczesny dom Odpowiedz z cytatem

Mój dom jest w trakcie prac wykończeniowych i zastanawiam się nad wyglądem tarasu. W sklepie polecono mi akie płytki na taras. Spodobała mi się taka aranżacja jednak nie wiem jak to się sprawdzi w praktyce, wiadomo, że na zdjęciu wszystko jest piękne. Chciałam zapytać, czy może ktoś z was posiada taki klinkier na swoim tarasie i czy jest zadowolony (zrówno w kwestii trwałości jak i designu). Jeśli macie jeszcze jakieś inne propozycje na wykończenie tarasu to piszcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 30, 2012 13:59    Temat postu:

Powrót do góry
Gormit
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 16
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, jak taras to dla mnie istnieje tylko drewniany Smile
Bije z niego większe ciepło i przyjemniej się na nim przebywa. Co więcej latem nie nagrzewa się tak mocno jak płytki - nie chciał bym po nich chodzić boso w miejscach wystawionych na słońce Smile
_________________
Zobacz co zyskujesz z plastyką brzucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michalkomo
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sty 26, 2016 13:25    Temat postu: meble Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nowoczesny dom, to również odpowiednie umeblowanie. Ja u siebie planuje wykorzystać meble metalowe kupione w łódzkim sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janpar
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 166

PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesność nowoczesnością, ale trzeba pamiętać o podstawach. Trzeba wykorzystać akcesoria do okien, aby okna były dobrze zamontowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patllinka
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 11

PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też bardzo podoba się nowoczesne budownictwo. Wystarczy przejść się po pierwszym lepszym osiedlu w większym mieście, żeby zobaczyć jaka jest przepaść między tym co powstawało choćby w latach 70. i 80. a tym co buduje się teraz;)Wink Podobnie zresztą jest w przypadku aranżacji wnętrz;) Fajny jest ten taki minimalistyczny styl, żadnych bibelotów, prostota i funkcjonalność, ale jednocześnie człowiek może się w takim domu dobrze czuć. Jak widzę taką kuchnię, która jest zdecydowanie większa niż korytarzy (a ja w bloku z płyty miała te pomieszczenia mniej więcej w porównywalnej wielkości) to aż chce się gotować ulubione potrawy, np. http://dobreryby.pl/przepisy/karp-po-zydowsku. Fajny, fajny jest ten styl, duże okna, proste meble, to coś zdecydowanie dla mnie;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tadzik90
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 19

PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie nowoczesny dom to przede wszystkim taki, który wyposażony jest w nowe technologie. Przede wszystkim powinno znaleźć się w nim ogrzewanie podłogowe, no i klimatyzacja. Zwłaszcza ta ostania, bo nie ma co grzać się jak w pociągu PKP nad morze, wystarczy zamówić taka usługę np. w http://klima-pol.com.pl/ Wink Nowoczesny dom to też taki, który ma plastikowe okna (albo bardzo dobre drewniane), lodówkę z zamrażarką, dobre, drewniane podłogi i przede wszystkim sprawne wszystkie instalacje;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rudadagusia
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 26

PostWysłany: Sro Lip 13, 2016 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla mnie nowoczesny dom to przede wszystkim wystrój. Nie potrzebuje nowych sprzętów czy jakiś wielkich udogodnień - ma być prosto i funkcjonalnie, a nie pozastawiane półeczkami, stoliczkami czy taborecikami;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesny dom to oszczędny i w pełni funkcjonalny, jak dla mnie. Dzisiaj fajnie można wybudować dom, bo jest wiele ciekawych propozycji na internecie. Ja już zaczęłam budowę, ale dla przykładu ostatnio trafiłam na stronę www.schiedel.pl i zamierzam zakupić u nich system kominowy, ponieważ jest solidny, nowoczesny i bezpieczny. Ich oferty są na wysokim poziomie i zawsze można liczyć na pomoc tej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martapiotr
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Opole

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jednej strony fajna rzecz a z drugiej coś co troszkę śmierdzi ściemą i polotem na szmalec Razz.
_________________
dezynsekcja drewna mikrofalami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MajkaQ
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy odwiedzał ktoś z Was ten
sklep z tapetami? Chciałabym się zdecydować na jedną, ale potrzebuję obiektywnych opinii/[/url]
_________________
Polecam ten sklep z tapetami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 578

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzając nowoczesne wnętrze warto pomyśleć o roletach na okna, które będą pasowały do aranżacji mieszkania. Teraz bardzo modne sa rolety typu dzien-noc. Można takie zamówić od firmy Intech http://intech-krakow.pl/produkty/przeslony-wewnetrzne/rolety-materialowe/rolety-dzien-noc . Oferuja rolety na wymiar jak i takie o standardowych wymiarach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 502

PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesny dom to także nowoczesne aranżacje wnętrza. Dobrze być na bieżąco w temacie. W sieci można dużo inspiracji znaleźć. Z tego co widziałam to np. takie www.promyk-meble.pl/?pl_komplety-wypoczynkowe,37 zestawy wypoczynkowe są ostatnio bardzo modne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie czy dom będzie nowoczesny, czy też nie, przede wszystkim musi on być przytulny. Dlatego też u mnie nie brakuje takich dodatków, które sprawiają, iż panuje w nim fajna atmosfera. W końcu czasem nawet takie niby niepozorne kubki ceramiczne http://www.marka-conceptstore.pl/kategoria/kubki , sprawiają, iż czujemy się w kuchni czy salonie dużo lepiej, popijając ulubioną kawę czy herbatę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vika
Renesans
Renesans


Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 50

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie w nowoczesnym domu oprócz nowoczesnych mebli i sprzętu nie może zabraknąć nowoczesnego oświetlenia.
Nowoczesne są lampy Ramko które posiadają wyjątkowy design -w tej serii są lampy wiszące, ale również stojące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna sprawa.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 13:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 21, 2017 07:53    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 1 z 60
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group