Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rocznica...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasze Uczucia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Sro Lis 14, 2007 23:57    Temat postu: Rocznica... Odpowiedz z cytatem

Hejka Dziewczynki po tak długim rozstaniu! Wink Mam nadzieję,że uda mi się teraz częściej tutaj zaglądać.Ostatnio wiele się u mnei działo i niestety nie było czasu Sad ,ale postaram sie nadrobić.
Mam pytanie,co proponowałybyście na półtora rocznicę związku,bo tak się składa ,że za tydzień w środę będziemy taką też obchodzic Nie konsultowałam tego z moim partnerem,chce to zrobić na zasadzie "zapomniałam,ale pamiętam",mam już swój pomysł ,trochę niedopracowany.Wiem że to "półtora" i być może według Was to nic wielkiego(mówię tak poniewaz ie znam Waszych zdań ),ale ja przywiązuję do takich "małych" rocznic dużą uwagę,bo jest to swego rodzaju niecodzienna celebracja związku i potrzebna.
Nie jest też mi wiadomo,czy on coś wymyśli,więc musze być przygotowana na każdą okoliczność.Chętnie poczytam waszych pomysłów i podzielę się swoim.Podzielcie się własnymi dobrymi wykorzystanymi pomysłami!

Mój pomysł : Wzięłam pod uwagę,że niestety jeszcze nie mieszkamy wspólnie (ale już niedługo ,obecnie nie pozwalają nam na to pewne czynniki również finansowe) tylko u swoich rodziców.Tak więc mój pomysł opiera się na tym by kupić jakieś dobre wino i nagrać nastrojową muzykę tj.parę kawałków Tori Amos (może znacie?).Ponieważ zazwyczaj gdy przychodzę do mojego Skarba komputer jest "na chodzie",oczywiście okrywając wsyzstko tajemnicą i udając ,że o niczym nie pamiętam,włożyłabym płytę do kieszeni na cd i pod jego moment nieuwagi czy nieobecności (gdyby był np. w łazience,albo poprosiłabym go o kanapkę ) włączyłabym płytę ,zapaliła parę świeczek i wyjęła wino oraz dwa kieliszki z Torebki nalała i tak czekała na niego aż przyjdzie w jego pokoju.Zastanawiam się jeszcze na djakimś "wyjątkowym strojem",może jeszcze napiszę wiersz,kolejny biały,które on tak lubi.Będzie to środek tygodnia więc za specjalnie nie mogę sobie na dużo pozwolić.Chodzi mi o taki zaznaczenie tej "półtora rocznicy".Czy uwazącie ,ze coś powinnam jeszcze ulepszyć,badz odjąc???A moze jakies inne pomysły?? Jestem otwarta na nowe koncepcje Very Happy



Ps.To mój 69 post Very Happy Embarassed
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lis 14, 2007 23:57    Temat postu:

Powrót do góry
Barcz5
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam raczej odmienne zdanie niż mój poprzednik. Nie zgodziłbym się z tą wypowiedzią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrek44
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 06:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem cały wpis użytkownika i muszę stwierdzić że bardzo to ciekawie było.Szkoda tylko że tak mało postów jest.
_________________
Poradnik - pożyczki i programy partnerskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwona6
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze, pomysł słaby. Nie obrażając mężczyzn, ale wątpię by zrozumiał zamysł obchodzenia 1,5 rocznicy... Nawet jesli to super ekstra romantyk... Wiele zachodu po nic, chcesz sie napić wina lub w bardziej erotyczny sposób uprzyjemnić wieczor, zrob to. Jednak bez dodatkowych ideologii z jakimis dziwnymi rocznicami. Bardziej twoj facet to doceni niz jakies dziwaczne podchody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alaitur
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chyba nawet nie zwróciła uwagi na 1,5 roku Razz Myślę, że samo wino i wspomnienie o tym, że 1,5 by wystarczyło. Już samo z siebie zrobiłoby się romantycznie. Gdybym facet mi wyskoczył z takimi świeczkami i wierszami na pewno byłabym zdziwiona xD
_________________
Nie wiesz na czym polega laserowe usuwanie włosów? Zapraszam na https://urodaizdrowie.pl/nowoczesna-i-szybka-depilacja-laserowa-gdynia-vectus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawek443
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moją rocznice zawsze bardzo dobrze się przygotowuję.
_________________
zitpol sauna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 228

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku na rocznicę przygotowuje coś specjalnego. Chce kupic mojemu męzowi w ten dzien komputer taki jak ten https://itnes.pl/notebooki-acer-travelmate-p/acer-travelmate-p2510-nxvgbep001-i5-7200u-156-fhd-8gb-ram-ssd-256gb-win10-pro.html Jego stary laptop już ledwo działa i wydaje mi sie że bedzie bardzo zadowolony z takiego prezentu. jest to bardzo dobry sposób na kupienie dobrego prezentu według mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 801

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rocznicę warto wybrać się razem na jakiś wypad
My świętowaliśmy ostatnio tutaj http://hotellord.pl/
Super miejsce SPA z fajną ofertą
Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tesla
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Lis 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lis 11, 2018 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rocznice są ważne dla każdej kobiety - tak mi się przynajmniej wydaje. Ja też lubię je celebrować, bez względu na to czy ma na celu świętowanie tygodnia, roku czy 10 lat.
_________________
butelki avent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1304

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wybraliśmy podobne rozwiązanie jak MniejszaNiż - swoją rocznicę świętowaliśmy w eleganckim hotelu ze SPA, a dokładniej w hotelu Andersia w Poznaniu. Byliśmy zachwyceni, na stronie http://www.andersiahotel.pl/ możecie sobie zobaczyć, jak pięknie ten hotel się prezentuje. Zjedliśmy tam również przepyszną kolację w wykwintnym hotelu należącym do tego miejsca Smile Jeśli chcecie spędzić rocznicę w stolicy Wielkopolski, to polecamy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OgienFire
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, nie przejmuj się bo faceci naprawdę czasem zapominają o takich z pozoru ważnych i istotnych datach Smile
_________________
total fitness concept
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofialipska
Barok
Barok


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 74

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem mamy w tym roku 10 lecie związku i kupujemy sobie nowe szosówki https://miastorowerow.pl/555-rowery-szosowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na taką rocznicową okazję warto ubrać jakąś fajną koszulę. Widziałam ciekawe propozycje na https://www.veva.com.pl . Mają tam koszule eleganckie z nowoczesnym krojem. Same nowości prosto od producenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Sob Maj 25, 2019 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antosia32
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 29

PostWysłany: Sob Maj 25, 2019 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto czasem wybrać się na taką imprezę okolicznościową do http://www.sekretypiwowara.pl . Moim zdaniem warto czasem zaszaleć na swoją rocznicę. Takie rocznice warto świętować bo z biegiem czasu człowiek się starzeje, a miłość dalej kwitnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Maj 25, 2019 22:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasze Uczucia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group