Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyprawka dla dziecka.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domi78
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 11:41    Temat postu: Wyprawka dla dziecka. Odpowiedz z cytatem

Gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, nie mogłam doczekać się kupowania małych ubranek! Odwiedzałam sklepy z dziecięcymi artykułami, ale bałam się cokolwiek kupić, by nie zapeszyć. Jednak mniej więcej w szóstym miesiącu ciąży kupiłam pierwsze ubranka i czapeczki. Kiedy rozpocząć kompletowanie wyprawki dla noworodka? Czy jest jakaś lista która na pewno pomogła by w kompletowaniu wyprawki ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 10, 2019 11:41    Temat postu:

Powrót do góry
fedur
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrym wyjściem w tym wypadku będzie poszukać w internecie takich produktów
_________________
https://www.wprost.pl/finanse-i-inwestycje/10214663/kredyt-gotowkowy-dla-pracujacych-za-granica-czy-to-sie-oplaca.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majus
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 7

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyprawka dla noworodka powinna być przygotowana przed narodzinami. Nie należy zostawiać jej na ostatnią chwilę, ponieważ można wówczas kupić mnóstwo nieprzydatnych rzeczy. Wcześniej warto na spokojnie przemyśleć co faktycznie przyda się twojemu dziecku. Ważne by pamiętać o ubrankach- śpioszki, body z krótkim rękawem, body z długim rękawem, kaftaniki, pajacyki, sweterki, polar, czapeczki, skarpetki, cienkie rękawiczki, śpiwór z kapturem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fajde
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka wyprawka jest chyba bardzo droga co nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasiu
Barok
Barok


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 67

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedni zaczynają kupować wyprawkę, kiedy tylko dowiedzą się że będą rodzicami. Inni w połowie ciąży a jeszcze inni pod koniec ciąży. Wydaje mi się, że nie ma na to reguły. Każdy robi to co uważa. A co do kosztów, to wiadomo że w dzisiejszych czasach wszystko kosztuje. Stać Cię na wyprawkę z górnej półki, to kupuj, nie stać Cię na drogie to kupuj takie na jakie Cię stać. To od Was zależy co i kiedy kupicie. Dużym ułatwieniem jest fakt, że w internecie jest wszystko i możesz kupować o dowolnej porze dnia i nocy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kindzia0034
Renesans
Renesans


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 60

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam kupować ciuszki i akcesoria dla dzidziusia i już teraz widzę, że będę ich miała stanowczo za dużo. A jeszcze trafiłam ostatnio na podkłady i maty do przewijania - https://fikimiki24.pl/podklady-do-przewijania-149 i też muszę sobie dokupić, bo wcześniej o nich nie pomyślałam. Ciuszków już mam całą komódkę, więc już na pewno przez długi czas nie będę musiała nic dodatkowo kupować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Berasia
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam przerażona, gdy zobaczyłam, gdzie moja sąsiadka kupuje ubranka i akcesoria dla przyszłego dziecka. Widziałam, jak w chodzi do second-handu, o zgrozo. Rozumiem kupować coś dla siebie w takim lumpeksie, ale rzeczy dla malucha muszą być atestowane i nowiutkie. Chciała, żeby po prostu wszystko wyszło taniej. Ledwie namówiłam ją do tego, aby zaoszczędziła na czym innym i kupiła wszystko, co potrzebne do wyprawki w tym sklepie https://mojemalenstwo.com.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiunia
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 184

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubranka warto kupić używane serio, dziecko tak szybko rośnie, że nawet nie zauważysz kiedy przelecą dwa lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mama_Kasi
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Cze 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadna wyprawka dla dziecka nie może obyć się bez dobrej jakości butelki. Ja kupiłam butelkę mimijumi very hungry i jestem nia zachwycona. Poczytajcie o niej, to nowoczesna butelka, która ma wiele innowacyjnych funkcji: https://babyandmam.pl/butelka-very-hungry-dla-niemowlat-240ml-mimijumi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takiej wyprawki musisz też doliczyć czapeczki dla noworodka . To jest bardzo wazne bo u takiego malucha ciepło najszybciej ucieka przez głowę i warto by nawet latem nosiło cieniutką czapeczkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyprawka dla maluszka obejmuje sporo rzeczy. Na pewno wcześniej trzeba niektóre naszykować i kupić ubranka, rzeczy do pokoiku dziecka. Też koneiczne są kosmetyki. Tutaj https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty/johnsons-pure-protect-plyn-do-kapieli-2w1 widziałam płyn do kąpieli. Kosmetyki muszą być takie specjalne dla dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara435
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 13

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taką wyprawkę dla dziecka najlepiej skompletować w sieci bo można zaoszczędzić trochę pieniędzy
_________________
esentire.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fuska
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyda się również spacerówka, ja polecam swoją Quantum Air marki Easygo. Posiada ona wygodne szerokie siedzisko wyposażone w niezbędne regulacje oraz pompowane amortyzowane koła. Prowadzi się ją lekko i wygodnie, nie sprawia kłopotów w czasie spacerów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deplo
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie są koszty takiej wyprawki wiecie może?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 635

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na eevi.pl kupicie piękne produkty naprawdę, ja jestem ich asortymentem zachwycona! wszystko w jasnych kolorach, najlepsze materiały, delikatne wzory, to ważne dla takiego maluszka. Ja planuję jeszcze w tym tygodniu zamówić pajace niemowlęce w większych rozmiarach, bo super się u nas sprawdziły Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 20, 2019 10:17    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group