Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rolety okienne
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysia_89
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 22 Sie 2018
Posty: 28

PostWysłany: Sob Maj 18, 2019 18:46    Temat postu: Rolety okienne Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Robię właśnie remont sypialni, wybrałam już kolor ścian, położyliśmy panele.
Zostały mi meble, które chyba będę robić na wymiar + wszystkie dodatki.
Zastanawiam się jakie rolety wybrać. Czy antywłamaniowe, dzień noc czy zwykłe. na stronie perfecta.pl widziałam duży wybór. Jakie wy polecacie? Mieszam na parterze i od sypialni mam ogródek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Maj 18, 2019 18:46    Temat postu:

Powrót do góry
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim jak chcecie kupić rolety, to najlepiej bezpośrednio u producenta. Wtedy macie pewność co do jakości, a także macie gwarancje. Jeżeli chodzi o Poznań to szybko i wygodnie możecie zamówić rolety na stronie https://rolety.eu/rolety-poznan . Oni oferują znakomite rozwiązania jeżeli chodzi o rolety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiiari69
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też planuję zamontować podobne.

_

https://www.jabole.net/sl-servicepl-wykonawca-robot-budowlanych-31077.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariano09
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 26

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już montujesz rolety to koniecznie odwiedź tę stronę https://gniazdka.elmar.pl/159-sterowanie-roletami Znajdziesz tu dużo produktów, które wspomagają automatyzację procesu podnoszenia i opuszczania rolet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Heafe32
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też o nich myślę.
__

https://business24h.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smerfetka251
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 123

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi podobają się takie rolety dzień/noc. Tylko w obecnym mieszkaniu na bank mi się nie sprawdzą. Stare budownictwo, strasznie niewymiarowe okna :/ Ale w nowym mieszkaniu mam plan z nich korzystać
_________________
https://www.websitestyle.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jano87
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wystrój wnętrz i dobór odpowiednich pasujących rolet przeczytaj sobie ten artykuł: http://www.bestnews.pl/jak-zaaranzowac-swoje-mieszkanie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 339

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się długo zastanawiałam, czy wybrać rolety czy żaluzje i wiecie co zrobiłam? Very Happy Haha wybrałam PLISY Very Happy co więcej jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru. Byłam akurat w salonie stacjonarnym firmy Agata Rolety w Siemianowicach Sląskich z zamiarem zakupu rolet lub żaluzji ale na wystawie tak spodobały mi się plisy cosimo, że zmieniłam zdanie Very Happy Podoba mi się to, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów, nie jakieś byle co, jak oglądałam w marketach. Porządne plis, posłużą na lata. Pomyśl o plisach na prawdę ładnie się prezentują na oknach. Salon Agata Rolety umożliwia też zakup online, z tego co mówiła znajoma bardzo szybko realizują zamówienia na wysyłkę tak jak i stacjonarnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antosia32
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 29

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne rolety mają też w firmie tej https://www.drutex.pl . Znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi w dobrej cenie. Mogą wykonać wszystko na zamówienie specjalne w dowolnej kolorystyce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Versa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 395

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dekoracje okienne to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez Karnix - https://www.karnix.pl/rolety-marki-karnix-galeria-produktow.html gdzie będziecie mogli liczyć na jakość, różnorodność zestawień i jednocześnie całkiem fajne ceny. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście trzymam kciuki, aby dobór i zakupy były jak najbardziej udane!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiunia
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 184

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emporio napisał:
Ja się długo zastanawiałam, czy wybrać rolety czy żaluzje i wiecie co zrobiłam? Very Happy Haha wybrałam PLISY Very Happy co więcej jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru. Byłam akurat w salonie stacjonarnym firmy Agata Rolety w Siemianowicach Sląskich z zamiarem zakupu rolet lub żaluzji ale na wystawie tak spodobały mi się plisy cosimo, że zmieniłam zdanie Very Happy Podoba mi się to, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów, nie jakieś byle co, jak oglądałam w marketach. Porządne plis, posłużą na lata. Pomyśl o plisach na prawdę ładnie się prezentują na oknach. Salon Agata Rolety umożliwia też zakup online, z tego co mówiła znajoma bardzo szybko realizują zamówienia na wysyłkę tak jak i stacjonarnie.


Potwierdzam Smile Zamówiłam u nich niedawno. Bardzo miła obsługa i super wybór. Podoba mi się, że w Agata Rolety bardzo dużą wagę przykuwają do jakości materiałów, z jakich wykonywane są rolety. To mnie przekonało do ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
recognised
Renesans
Renesans


Dołączył: 24 Sie 2020
Posty: 43

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja u siebie zamontowałem roleta dzień noc i w sumie jestem bardzo zadowolony. Wyglądają fajnie, przyciemniają, wszystko jest okej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaimagdalena
Renesans
Renesans


Dołączył: 12 Lip 2019
Posty: 56

PostWysłany: Sro Gru 02, 2020 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mieszkasz na parterze, to przyda się jakieś zabezpieczenie okien. Może warto przemyśleć montaż rolet zewnętrznych. Te lepszej jakości mają najczęściej odpowiednie certyfikaty antywłamaniowe, a do tego najlepiej ze wszystkich przesłon okiennych zaciemniają wnętrze. Mechanizmem można sterować ręcznie lub zdalnie, za pomocą pilota lub aplikacji w smartfonie lub na tablecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melisandret
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 124

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 01:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas są roletki materiałowe kasetowe kupione w dobrej cenie w Bow-Max z Zielonej Góry https://bow-max.pl/produkty/kasetowa-flat/ Mają łatwy, bezinwazyjny montaż a dzięki bocznym prowadnicom, materiał „chodzi” przy skrzydle okiennym, dzięki czemu światło nie przenika bokami a roletka nie łopocze na wietrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizaglon
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 08 Wrz 2020
Posty: 204

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety to bardzo ważna sprawa, warto aby oprócz wymarzonego koloru i wyglądu były wyposażone w najwyższej jakości mechanizmy, które sprawią, że roleta nie będzie się zacinała i będzie świetnie się prezentować przez wiele lat. Jeśli zależy wam na wysokiej jakości to zajrzyjcie tutaj i zapoznajcie się z propozycją firmy, która ma spore doświadczenie w produkcji okien czy rolet. Być może zdecydujecie się na połączenie usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 15, 2021 21:25    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group