Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki krem na odparzenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zama
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 29

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 06:25    Temat postu: Jaki krem na odparzenia Odpowiedz z cytatem

Hej, idę w weekend do koleżanki, która 2 misiace temu urodziła. Oczywiście chcę jej coś kupić dla maluszka i spytałam wprost co by chciała. Poprosiła o jakiś krem na odparzenia... na pytanie jaki, odpowiedziała, jakikolwiek. No ale nie chcę kupic jej byle czego. Doradźcie jakiś dobry kremik, żebym się nie wstydziła prezentu:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lis 13, 2018 06:25    Temat postu:

Powrót do góry
Trini
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 225

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 06:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat temat odparzeń mamy przerobiony na wszystkie sposoby (niestety). Najlepiej kup jej krem i puder na odparzenia, wtedy przynosi to najlepsze efekty. Co do konkretnej firmy, to ja używałam głównie produktów Johnsons. O dokładnie takiego kremu i pudru - https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty/puder-i-krem-na-odparzenia. U mojego synka się świetnie sprawdziły, praktycznie natychmiastowa poprawa. Ale musiałam je stosować przez cały okres noszenia pieluchy. Nawet jak juz był większym chłopcem. Dlatego moment, kiedy przestał nosić pieluchę, to było ogromne święto:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mokotowm2
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto podpytać o to w aptece.
_________________
pożyczki na oświadczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1304

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku naszego malucha na odparzenia najlepiej sprawdził się krem witaminowy marki Mustela, dokładnie taki, jak na stronie https://www.mustela.pl/content/Krem-witaminowy-przeciw-odparzeniom. Bardzo szybko poradził sobie z podrażnieniem i zaczerwienieniem Wink Tak więc mogę śmiało polecić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz maści na odparzenia to zerknij do apteki internetowej na https://www.e-zikoapteka.pl/bepanthen-baby-masc-ochronna-przed-odparzeniami-zestaw-100-g-30-g-a.html , bo właśnie tam znajdziesz ciekawe propozycje na odparzenia. taka maść bepanthen jest od pierwszych dni życia, a więc sprawdzi się dla wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laila
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też właśnie muszę kupić jakiś krem na odparzenia dla swojego dziecka. Koleżanka mówiła, że ona stosowała Octenicare i była zadowolona. Nie posiada barwników, co jest zaletą produktów dla maluszków. Właśnie się zastanawiam nad jego zakupem. Mieliście kiedyś i moglibyście coś o nim powiedzieć? A może znacie inne godne polecenia kremy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hamilton
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Wrz 2019
Posty: 285

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O skórę maluszka trzeba dbać, bo właśnie może ona być podatna na podrażnienia i odparzenia. W takich sytuacjach też warto wybrać maść pielęgnacyjno kojącą Hildegard Braukmann i nią wzmocnić skórę dziecka. To łagodna maść a bardzo skuteczna. Delikatnie nawilża skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Paź 08, 2019 16:23    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group