Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Upominek - co wybrać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tereskao
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Sob Mar 16, 2019 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele fajnych pomysłów na prezent znajdziesz na stronie https://4gift.pl/gadzety/gadzety-filmowe/gadzety-ze-star-wars/kubki-ze-star-wars . Są tam gadżety dla fanów star wars, które pewnie podpasują Wink. Ponadto znajdziesz tam wiele innych ciekawych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Mar 16, 2019 17:58    Temat postu:

Powrót do góry
fly66
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co lubi osoba, której wręczasz ten upominek, ale co powiesz na ozdoby wiklinowe? Moim zdaniem, są uniwersalne i pasują do naprawdę wielu wnętrz Smile także śmiało, bierz w ciemno!
Powrót do góry
ela25
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja na ostatnie urodziny kupiłam mojemu mężowi gadżet do laptopa - stacja dokująca laptop. Mąż jest bardzo zadowolony, ponieważ ma teraz więcej miejsca na biurku, a dodatkowo fajną ozdobę Smile Polecam sprawdzić!
Powrót do góry
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem na prezent mogą być perfumy, a dokładniej mówiąc- feromony. Jeżeli nie wiecie co to jest, a interesuje was ten temat to sprawdźcie stronę http://xn--wiat-feromonowdesire-o0d.pl/ Znajdziecie tam wiele informacji dotyczących działania takich specyfików. Myślę, że warto się tym zainteresować. Waszemu koledze może to pozwolić stać się pewniejszym siebie.
Powrót do góry
zofialipska
Barok
Barok

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dyfuzor olejków eterycznych https://www.airnaturel.pl/produkty/aromaterapia/ Wydziela piękny zapach w domu
Powrót do góry
Kazikdobry
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że bardzo dobry pomysłem są skarpetki , fajne znajdziecie na https://wannabreak.pl/sklep/ myśle że każdemu się spodobają
Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem niewielki prezent sprawi więcej radości niż coś wielkiego. Tutaj https://agred.pl/pl/53-uslugi-graweru widziałam albumy i też można kupić je z grawerem. Będzie to prezent na specjalne okazje. Warto zerknąć na nie.
Powrót do góry
pieknyolek
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie polecam biżuteria srebrna sklep internetowy
Powrót do góry
agatula
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może perfumy Smile ? myśle, ze to dobry pomysł na upominek w zasadzie dla kazdego Smile no i ogromnym plusem jest to, że nie wymaga to dużej inwestycji bo np na perfumik.pl taka jedna perfumetka kosztuje tylko 15żł ( a podczas promocji nawet taniej). Super trwałe zapachy no i ten wybór! Smile
Powrót do góry
emporio
Barok
Barok

PostWysłany: Sob Cze 01, 2019 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym bardziej poszła w śmieszne prezenty bo nawet jeśli byśmy nie trafili w czyjś gust to wywołamy uśmiech na twarzy. Ja kiedyś mężowi kupiłam zegarek za tysiąc złotych. Odkładałam z wypłat dla niego i bardzo mi było przykro gdy widziałam, że zegarek mu się nie podoba, a chodził w nim by nie zrobić mi przykrości. Zwróciliśmy go i za tą kasę kupiliśmy mu coś innego. Nie chciałabym w przyszłości przechodzić to raz jeszcze. Teraz kupuję śmieszne drobiazgi tak max do 200zł.
Powrót do góry
larvan
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o prezenty i nie macie pomysłu to polecam wejść tutaj https://www.crazytime.pl/firm-pol-1456835642-Zegarki-Tommy-Hilfiger.html i obczaić sobie najnowsze zegarki od Tommiego Hilfigera. Wydaje mi sie, ze kazdy powinien znalezc cos dla siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marolka
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wybrać to, co spodoba się osobie, dla której ma być prezent. Smile Najważniejsze żeby to ona była szczęśliwa, więc upominek musi być wybrany pod jej gust.
Powrót do góry
kasiakowa06
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno ucieszy się z biżuterii, na przykład srebrne wiszące kolczyki albo srebrna bransoletka.
Powrót do góry
Patrycja
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 12:32    Temat postu: Upominek Odpowiedz z cytatem

Ostatnio miałam podobny dylemat, szukając skromnego upominku za drobną usługę. Szukałam czegoś praktycznego, a zarazem niezobowiązującego, bo wiedziałam, że obdarowywana osoba, bardziej woli dawać niż otrzymywać prezenty. Z tą właśnie myślą, zamówiłam kolorowe przybory do pisania. Wydaje się banalne, ale zamawiając spersonalizowany nadruk na długopisy sprawiłam swojej wybawicielce olbrzymią radość https://www.adpen.com.pl/kategoria/dlugopisy-reklamowe/dlugopisy-z-nadrukiem/ Otrzymała drobny prezent, który dodatkowo może wręczać każdemu kto ją odwiedzi Smile
Powrót do góry
pudelkowa
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to ma być niedrogi upominek, to możecie rozważyć zakup jakiejś fajnej herbaty. Ja zamawiam je zazwyczaj online w sklepie https://eherbata.pl/ bo mają takie propozycje, które są niedostępne stacjonarnie Smile Ceny wcale nie są wygórowane, a taka herbatka będzie świetnym pomysłem na prezent.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sie 26, 2019 12:34    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: