Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stres
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na stres bardzo pomoże relaks, dlatego warto skorzystać sobie z oferty jakiś fajnych masaży relaksujących. Z tego, co mi wiadomo, to warto zdecydować się na taką opcję, jak masaż chiński. Wyróżniają go przede wszystkim warunki i inna technika masażu. Sprawdźcie to sobie na stronie http://china-relax.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Sty 09, 2019 22:58    Temat postu:

Powrót do góry
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 403

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety żyjemy w takich czasach, ze stres towarzyszy nam praktycznie każdego dnia. Człowiek cały czas za czyms pędzi i zyje w biegu. Postanowiłam cos z tym zrobic i zapisałam sie na masaż tajski https://thaisun.pl/ Musze powiedzieć, ze moje pierwsze wrażenia sa bardzo dobre, czuje niezwykłą harmonie mojego ciała z duszą, wyciszyłam sie i odpoczełam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nadia77
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam problem z radzeniem sobie ze stresem, mało co mnie odstresowuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Nie Lut 03, 2019 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie w dzisiejszych czasach naprawdę nie potrafią odpoczywać, a potem dziwią się, że ciągle chodzą zestresowani. Relaks jest naprawdę ważny. Od siebie polecam śmieszne rysunki które zawsze poprawiają mi humor. Nie mówcie, że wy nie lubicie oglądać memów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na początek sprawdzi się stara dobra melisa Smile taką mam zazwyczaj w apteczce https://www.doz.pl/apteka/p129791-ZIELNIK_DOZ_Melisa_ziola_do_zaparzania_2_g_30_saszetek czy ja czy facet czasami pije, koszt groszowy a jednak ziołowe sposoby są dużo bezpieczniejsze i też skuteczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 502

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zuzka napisał:
Jeśli to chwilowy stres to damy rade stosując ww. pomysły. Gorzej jak pogłębia się i już wtedy dotyka nas pierwsza faza depresji - to trudne do zdiagnozowania przez laika, a bardzo ważne by proces się nie pogłębiał. W warszawskich klinikach Psychomedic https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ można liczyć na fachowa pomoc w takich stanach i nie warto czekać z wizyt a - im wcześniej tym lepiej i uda nam się zwalczyć kryzysy


Czasami nadmiar pracy ogranicza nam możliwość wizyty osobistej. A masz rację - czas w tym przypadku jest najważniejszy. Dlatego można skorzystać z opcji terapii przez internet. Zapisanie się online to chwila, a można wybrać mega dogodny termin dla siebie - nawet wieczorem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofialipska
Barok
Barok


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 74

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stres rozładowuję poprzez wysiłek fizyczny, jak mnie coś w pracy zdenerwuje to wsiadam wieczorem na rower i robię 20 km. Potem juz o stresie nie myślę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że stres bardzo negatywnie wpływa na organizm.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 12:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verka32
Barok
Barok


Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 64

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na stresik polecam kava kava. Rewelacyjny napój, świetnie odpręża oraz relaksuje. Warto sobie poczytać bo ma dużo więcej dobrych właściwości. Ja zamawiam na https://kavasklep.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dajana
Barok
Barok


Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 80

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może tutaj znajdziecie jakieś przydatne porady http://zwiekszswojawydajnosc.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BaMbI1
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Kwi 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile ja bym dała aby mi ktoś dał jakieś "lekarstwo" na stres. W moim przypadku stres daje się bardzo znacząco we znaki.. Zaczyna mnie boleć głowa, nie chce mi się jeść, duszności, przyspieszone tętno, organizm to się normalnie cały gotuje... Stres u mnie wywołują najmniejsze pierdoły...Przejmuje się wszystkim i wszystkimi..ech bardzo bym chciała aby ktoś mi polecił jakieś "lekarstwo" na tą przypadłość. Stres naprawdę potrafi wykończyć człowieka..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dawid13
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 14

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku stresu, to bardzo dobrym lekarstwem jest...joga. Nic tak szybko nie wycisza i nie regeneruje jak właśnie tego rodzaju ćwiczenia. Przy ciągłym stresie dużo daje nawet 15 min rozciągania i skupienia. Gdybyście szukali dobrych akcesoriów do jogi to polecam http://joyinme.co/. Ten joga sklep zaopatrzy Was w niezbędne przybory takie jak mata, a także ładnie wykończone butelki termiczne. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shoppinglover
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 22 Paź 2018
Posty: 39

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio koleżanka poleciła mi coś takiego jak fotel z masażem, dzięki któremu po całym dniu pracy w łatwy sposób się relaksuje. Czy ktoś z Was ma coś takiego i mógłby się podzielić wrażeniami, jak to na Was działa? Czy polecacie jakiś konkretny model, który sprawdziłby się w niewielkim mieszkaniu? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaba4
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 6

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej osób czuje presję i ma wrażenie, że ich świat jest trudny i stresujący. Dlatego warto znaleźć sobie pasję, która rozładuje napięcie. Bieganie jest idealnie, a dzięki koszulki do biegania z własnym nadrukiem można nanieść swój własny pomysł i nadruk!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania94
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszym sposobem na pozbycie się stresu jest masaż, szczególnie wykonany za pomocą olejków do ciała. Nie ma nic lepszego niż odprężający masaż po cięzkim dniu. Super olejki do masażu znajdziecie w Ekodomek: https://ekodomek.eu/olejki-do-ciala-i-masazu-c-1_8.html Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 24, 2019 16:29    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 4 z 13
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group