Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prawo rodzinne- jaka kancelaria prawna w Radomiu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 11:55    Temat postu: Prawo rodzinne- jaka kancelaria prawna w Radomiu Odpowiedz z cytatem

Mam małą prośbę do Was. Otóż pomagam znajomych w pewnej dość zawiłej sprawie rodzinnej, która na pewno trafi do sądu. Nie chciałabym tutaj zdradzać jej szczegółów, ale bardzo zależy mi na znalezieniu dobrego adwokata w Radomiu. Póki co udało mi się znaleźć szeroką ofertę usług prawnych w www.adwokat-radom.net.pl . Jak sądzicie, warto się tam wybrać i porozmawiać o problemie? Czytając o przyjmujących tak prawnikach mam zdecydowanie pozytywne nastawienie do ich pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 25, 2019 11:55    Temat postu:

Powrót do góry
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2019 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z prawem naprawdę nie ma żartów. Trzeba działać szybko oraz znaleźć odpowiednią osobę. Prawo spadkowe w Kaliszu wymaga znajomości wszystkich przepisów, które są skomplikowane i ciężkie do zapamiętania. Sami nie dacie sobie z tym rady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofialipska
Barok
Barok


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 74

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie w Radomiu ale polecam Pania Olgę z kancelarii https://www.msz-kancelaria.pl/. Ma klientów z całej Polski bo pracuje również zdalnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tereskao
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Lis 2018
Posty: 187

PostWysłany: Pon Gru 28, 2020 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W trójmieście bardzo dobre opinie ma kancelaria mec. Cejrowskiego z Tczewa, sporo wygranych spraw, nawet tych z kategorii beznadziejnych na początku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Pią Lip 30, 2021 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W spadkach i rozwodach w Trójmieście specjalizuje sie też mec. Mindykowski, na www masz namiary na kancelarię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziula
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Gru 2018
Posty: 153

PostWysłany: Czw Paź 14, 2021 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Ełku świetnym adwokatem, który zajmuje się prawem rodzinnym jest mecenasa Pawła Odoleckiego - http://adwokatodolecki.elk.pl/ - na pewno będzie w stanie ci pomóc, niezależnie czy sprawa jest trudna i skomplikowana, czy też dotyczy prostych zagadnień. W każdą sprawę się angażuje a klienta traktuje z empatią. Jest rzeczowy, profesjonalny i kompetentny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lodzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 729

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawach z zakresu prawa rodzinnego, szeregu porad udzielił mi specjalista z kancelarii Chmurak https://kancelaria-chmurak.pl/oferta/prawo-rodzinne/ . Sprawy rodzinne wymagały natychmiastowego rozwiązania i wspólnymi siłami rozwiązaliśmy ten kłopot.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 22, 2022 19:06    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group