Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

moda - co lubicie ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia-klara
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię być na bieżąco z modą, jeśli chodzi o dodatki. Np. ostatnio śledzę zegarki, trendy 2019 przedstawiają się ciekawie. Dla zainteresowanych podrzucam link do interesującego artykułu: https://luxtime.pl/trendy-zegarki-2019
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 18, 2019 12:19    Temat postu:

Powrót do góry
Trocka
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Paź 2018
Posty: 16

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 01:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię luźne, zwiewne sukienki. Ostatnio sporo kupuje na https://rennwear.com/pol_m_Odziez-damska_Sukienki-damskie-850.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolciamaleszewska
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 84

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie polecam przeczytać ciekawy artykuł ze strony https://modnenewsy.pl/beauty/idealne-kolory-dla-blondynek/, polecam gorąco dla mnie bardzo pomógł w odświeżeniu garderoby na wiosnę. Polecam szczególnie Paniom o blond włosach. Osobiście sprawdziłam polecane kolory i tworzą świetne połączenie. Dzięki czemu udało mi się znaleźć świetną sukienkę i łatwiejszy był wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 228

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubie buty, teraz szukam nowych dla siebie na tej stronie tutaj https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie-103.html Jest tu bardzo dużo ciekawych i naprawdę ładnych butów które warto sobie kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marolka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 39

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam sukienki, buty na wyższym i szerokim obcasie i do tego luźne marynarki. Kiedyś to zupełnie nie była moja bajka, a teraz bardzo dobrze czuję się w takim stylu i mam coraz więcej ubrań tego typu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie działa tak wiele sklepów z odzieżą, że na pewno coś dla siebie znajdziecie. Jednym ze sklepów, które ja regularnie odwiedzam, jest https://moodo.pl/ . Ich ubrania są dla mnie ogromną inspiracją - jak można fajnie i niedrogo się ubrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krakuska
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Ja lubię szukać rzeczy nietuzinkowych, których nie można kupić w większości galerii. Jeżeli tak, jak ja stawiacie na oryginalność, to koniecznie zajrzyjcie do sklepu Krakowskim Targiem: http://krakowskimtargiem.pl/. Możecie u nich kupić fajne koszulki z nadrukowanymi symbolami Krakowa po atrakcyjnych cenach. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj staram się śledzić aktualne trendy by wiedzieć co jest teraz na topie. Sprawdzam co prezentują gwiazdy i różne sklepy z galanterią, bo ciekawa oferta to już duży wybór do tego by kupić jakieś modne dodatki i fajnie sie prezentować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 257

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubie wiele rzeczy Wink uwielbiam ładne spódniczki, bluzki, sukienki. No wszystko Wink A co do bluzek to bardzo spodobała mi się taka bluzka Venezia tak jak tutaj https://butik-obsesja24.pl/kategoria/bluzki-damskie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PaniParasolka
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że bardzo ważne są dodatki. Uwielbiam dobierać do mojej stylizacji małe detale, które podkreślają mój styl. Ostatnio kupiłam fajny parasol, który idealnie pasuje do mojego płaszcza. Parasolka tulipany to był strzał w dziesiątkę. Polecam Wam pomyśleć nie tylko o podstawowych elementach ubioru, ale także o doborze dodatków - one są równie ważne albo nawet ważniejsze niż samo ubranie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja najlepiej czuje się w sukienkach. Uważam, że wyglądam w nich bardziej elegancko, a przy tym czuje się komfortowo. Do pracy najczęściej wybieram sukienki o prostych krojach i stonowanych kolorach, takie jak czarna sukienka wiązana, która ma bardzo wygodny materiał, a także prezentuje się bardzo szykownie. Polecam sprawdzić! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shoppinglover
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 22 Paź 2018
Posty: 39

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Ja najlepiej czuję się w sukienkach i spódnicach, które staram się nosić na co dzień, ale także na jakieś większe okazje. Czy wiecie może, gdzie znajdę jakieś oryginalne sukienki na imprezę? Zależy mi na czymś wyjątkowym, zatem odpadają wszelkie sieciówki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze w modzie beda kwieciste sukienki!! moim zdaniem to jest trend, ktory nigdy nie wyjdzie z mody, bo kazdej z nas on po prostu pasuje ^^ a jesli kochacie mode tak jak i ja, to polecam internetowy sklep merg.pl gdzie znajdziecie takie cudownosci jak ta kiecka:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cela55
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Kwi 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz częściej sama szyję. Zdecydowanie bardziej mogę mieć kontro.ę nad tym jakie to materiały i robię to, co obecnie mi się podoba. Ostatnio odkryłam tiul sztywny i już szyję się sukienka dla córeczki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 90

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo ciekawych pomysłów jak się ubrać i tak dalej jest na blogu o modzie http://www.bugcity.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 17, 2019 10:10    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 3 z 22
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group