Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czym ogrzewać dom
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Nie Lut 03, 2019 15:39    Temat postu: Czym ogrzewać dom Odpowiedz z cytatem

My zastanawialismy się co wybrac na ogrzewanie w naszym domu. Po tym jak czytałam to wyszło, ze bardzo opłacalny jest pellet. Nie wiedziałam tylko jaki wybrać. Wtedy też udało mi się trafić na ten artykuł https://pelletem.pl/jaki-pellet-kupic/ . Warto go przeczytać przed zakupem by wiedzieć na co zwracać uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lut 03, 2019 15:39    Temat postu:

Powrót do góry
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 405

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie mamy bardzo nowoczesne rozwiązania na rynku, które pozwalają na pozyskiwanie zarówno energii elektrycznej jak i ciepła w sposób przyjazny środowisku naturalnemu. Interesowałam sie ostatnio tym tematem i mnie zaciekawiły rozwiązania firmy inventer https://inverter.com.pl/ któzy stawiają na odnawialne źródła energii. Mam nadzieje, ze coraz wiecej osób zacznie zmieniac swoje stare ogrzewania na ekologiczne i bardziej przyjazne dla środowiska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lasse09
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 02:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, technologie dają nam teraz wybór, zarówno pod względem ekologii, jak i oszczędności. Polecam zainteresować się fotowoltaniką i urządzeniami typu folie red snake, które mogą nam dać praktycznie całkowicie darmowe ogrzewanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja polecam kotły Kawah, które możecie znaleźć na tej stronie: https://www.ceneo.pl/Kotly/p:Kawah.htm. Charakteryzują się one wysoką jakością i są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Sama mam w domu piec tej marki i muszę przyznać, że jest on naprawdę bardzo trwały. Polecam sprawdzić! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 218

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w Twoim przypadku dobrze sprawdzi się ekogroszek ogień premium Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fajde
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad zmianą sposobu ogrzewania, dotychczasowo miałem elektryczne. Uznałem jednak, że piec na węgiel będzie lepszym wyjściem szczególnie, że na https://czornydiament.pl/wegiel-opole/ można dostać bardzo tani węgiel. Powiem wam, że zupełnie nie żałuję tej zmiany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie u siebie w domu także dodatkowe źródła energii takie jak panele słoneczne? Jest to teraz popularne i właśnie też w taki sposób można zmniejszyć koszty ogrzewania w domu. Tutaj https://ekofachowcy.pl/fotowoltaika/fotowoltaika-cena patrzyłam jak to wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trini
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 225

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mamy u siebie nic takiego, bo po przeprowadzonych wyliczeniach wyszło nam, że taka inwestycja zwróciłaby się najwcześniej po 20 latach. A przecież nikt gwarancji na 20 lat nie da, że panele będą działać. Zresztą, tak naprawdę, to u nas doskonale sprawdza się ogrzewanie gazowe. Mamy dobrze docieplony dom, nowoczesny kondensacyjny kocioł firmy http://bongioanni.pl/ i mamy pełny komfort i jeśli chodzi o temperaturę w domu i jeśli chodzi o wygodę. Co do rachunków to nawet w najzimniejsze miesiące są na przyzwoitym poziomie, ale to już kwestia dużej wydajności kotła. Co było dla nas tez ważne, to zakup takiego kotła też nie był jakims ogromnym wydatkiem, bo kocioł kosztował około 4 tysięcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 814

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam kocioł ekogroszek z firmy Kotły Mocek
Wydajne oraz ekologiczne kotły z automatycznym podajnikiem paliwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiko
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 226

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra budując dom zrobiła panele na podczerwień. Musze przyznać, że ten system grzewczy zrobił na mnie duże wrażenie. Jest ono praktycznie bezobsługowe, a do tego panele świetnie wtapiają się we wnętrze, że czasami trzeba pomyśleć czy na pewno tu też jest zamontowany. efekt ten uzyskali dzięki indywidualnym wymiarom paneli, które były zamawiane bezpośrednio u naszego polskiego producenta Eco Partner.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne opcje ogrzewania są teraz dostępne i wiele się zmienia w tej kwestii, ale większość osób ma nadal ogrzewanie gazowe http://centrum-serwisowe.com.pl/kotly-piece-gazowe/ Firma ma kotły gazowe szczecin dobrej jakości i zapewnią solidny produkt na lata. W razie potrzeby oferują też serwis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazbitt
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bonnar
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najtańsze i najbardziej skuteczne jest ogrzewanie gazowe, choć fakt faktem, żę drogie są piece. Ale potem opalanie jest bezproblemowe i tanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 90

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz ogrzewanie elektryczne może być bardzo ciekawie wykorzystywane i warto w to zainwestować, do tego zakupić dobrej jakości grzejniki elektryczne, które możemy kupić w internecie np. w sklepie internetowym Mat-domu, gdzie znajdziemy bardzo wysokiej jakości grzejniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyle94
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 22, 2019 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też ogrzewam pelletem i bardzo jestem zadowolony z tego rodzaju opału. Polecam tutaj stronę pellet opole, gdzie można go dostać tanio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Wrz 22, 2019 20:06    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group