Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gabinet kosmetyczny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kobietka
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W gabinecie kosmetycznym powinny być produkty najwyższej jakości. Na bieżąco uzupełniane Smile lakiery do paznokci, ozdoby, urządzenia ułatwiające prace Smile Znalazłam wysokiej jakości Indigo frezarki w dobrej cenie na https://www.indigogdansk.pl/232-frezarki-do-paznokci-indigo. Koleżanka ma i bardzo sobie chwali Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Kwi 05, 2019 10:35    Temat postu:

Powrót do góry
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 814

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam ten gabinet kosmetyczny https://medilaser.pl/
Robiłam u nich depilację laserową
Jestem bardzo zadowolona i w fajnej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shoppinglover
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 22 Paź 2018
Posty: 39

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, jak myślicie, czy praca jako kosmetyczka z dojazdem jest bardziej opłacalna niż praca w salonie stacjonarnym? Ostatnimi czasy coraz więcej stylistek decyduje się na taką formę świadczenia usług. W sumie to całkiem wygodne rozwiązanie dla obu stron - co myślicie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robicie sobie też szkolenia dla kosmetyczek? Wiem, że jest ich dość dużo i można znaleźć je w Beauty Lux w Warszawie. Prowadzone przez profesjonalnych nauczycieli na pewno nauczą praktycznych umiejętności. Co myślicie o dodatkowym szkoleniu np. kursie makijażu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadwiga123
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie zarządzanie gabinetem kosmetycznym jest bardzo skomplikowanym zadaniem Smile Warto co jakiś czas odnawiać szkolenia, ponieważ techniki się zmieniają Smile znalazłam fajną ofertę szkoleń na stronie http://edukacja.drirenaeris.com/oferta/zarzadzanie-gabinetem-kosmetycznym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
A wiecie może, jak odbudować zniszczone paznokcie? Po zdjęciu hybryd moje paznokcie są strasznie słabe, okropnie się kruszą i rozdwajają Sad Stosowałam już wiele odżywek i preparatów na ich wzmocnienie, lecz nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Jeśli macie jakieś sprawdzone sposoby, to bardzo proszę o pomoc! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Sob Cze 15, 2019 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jedynie chodzę do gabinetów kosmetyczny po to, żeby bardziej wypielęgnowali mi twarz. Co do innych rzeczy sama sobie maluje paznokcie, czy też robię make up. A teraz nawet planuje popracować nad moimi brwiami. Właśnie znalazłam na stronie https://pl.oriflame.com/products/product?code=32031 cienie do brwi, które mnie zainteresowały. Chyba sobie takie kupię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alessa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 17 Cze 2018
Posty: 149

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście nie muszę się martwić o szkolenia czy jakiekolwiek wsparcie handlowe bo wszystko otrzymuje od firmy, z którą współpracuję. Pewnie znacie Monduniq? Jak dla mnie najlepsi z najlepszych Smile Jednym z moich ulubionych sp;rzętów z ich oferty jest Hifusion https://estetycznie.pl/sponsorowane/622-jak-sprzet-do-salonu-spa-radiofrekwencja-hifu. Daje świetne efekty dzięki czemu zainteresowanie wśród klientów jest całkiem spore Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otek
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia są bardzo ważne w każdej branży. Bez szkoleń ciężko będzie utrzymać się firmie na rynku.
_________________
Dobry gabinet kosmetyczny Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia, doświadczenie i pasja to zdecydowanie główne cechy, które powinna posiadać kosmetyczka jak i przedstawiciele innych branż! Obecnie trudno jest znaleźć profesjonalnego kosmetologa... Ja skorzystałam z portalu www.klinikirody.com.pl, który zrzesza sprawdzone i bezpieczne gabinety i jestem bardzo zadowolona!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pudelkowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 359

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 08:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś jest z Warszawy i szuka tam dobrego gabinetu urody? Odsyłam na zabiegi do https://jadoreinstytut.com/warszawa/. Fachowa obsługa, bogate pakiety zabiegów na twarz, ciało itd. Na pewno każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie. Co ważne, ceny usług nie są tak wygórowane, jak w innych salonach tego typu - sprawdźcie same.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agataso4
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 217

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salon https://browspa.pl to miejsce pełne pasji i profesjonalizmu dla kobiet, które lubią, chcą wyglądać naturalnie i pięknie. Specjalizują się w regulacji oraz naturalnej stylizacji brwi metodą nitkowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czosnekwrg
Barok
Barok


Dołączył: 23 Lis 2019
Posty: 70

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gabinet kosmetyczny z ktorego to usług korzystam od bardzo dawna to http://www.studiourodywarszawa.com/ . Tam dbają o moją urodę jak nigdzie indziej. Odmłodzona skóra, masaż czy usunięcie laserowych przebarwień - idealny wybór!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nowoczesna20
Renesans
Renesans


Dołączył: 19 Sty 2020
Posty: 49

PostWysłany: Sro Sty 22, 2020 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ela25 jeśli masz słabe paznokcie to odstaw całą chemię i stosuj naturalne olejki np rycynowy jest dobry a jeśli chcesz żeby przy tym paznokcie były ładne to polecam zestaw do manicure Profi Care - wyczyścisz i wypiłujesz płytkę mechanicznie a nie kosmetykami pełnymi chemii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oana
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie naprawdę dobrego gabinetu kosmetycznego, a jesteście z Rzeszowa lub okolic, to polecam studio urody Gloria Rzeszów - super miejsce, chodzę tam od lat, polecam szczególnie zabiegi energetyczne na twarz i depilację bikini woskiem, w przypadku tej drugiej usługi, to nie ma lepszego miejsca, przynajmniej ja nie znam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Sty 26, 2020 09:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group