Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Studia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
semka
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 43

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się na tym kierunkiem- http://www.eaiib.agh.edu.pl/studia,kierunki-ksztalcenia,automatyka-i-robotyka.html Myślicie, że jest to przyszłościowy kierunek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 03, 2018 17:29    Temat postu:

Powrót do góry
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2018 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie tak, ale chyba dla kogoś bardzo łebskiego, ja niestety do takich nie należę Smile Bardziej pasjonują mnie specjalizacje typu aktorsko-wokalna, podejrzyj sobie tutaj https://www.ahe.lodz.pl/specjalnosc-specjalizacja/13446/aktorsko-wokalna Kierunek kulturoznawstwo, uwazam, że bardzo ciekawy, na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi mozna studiować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jasmine
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też studiuję i bardzo się cieszę z tego, że to robię, czuję się tam naprawdę spełniona Very Happy
_________________
w rankingu kredytów hipotecznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orata
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 18
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam napisać w tym temacie, że nawet, jak komuś nie wyjdzie na jednym kierunku, nie zda, nie będzie mógł wziąć warunku czy komisa albo postanowi zmienić kierunek w trakcie roku akademickiego, to pamiętajcie, że nie zamyka wam to drogi do wykształcenia wyższego czy udanej kariery. Jest wiele rozwiązań dla studentów znajdujących się w nieciekawej sytuacji, każda uczelnia ma taką 'trampolinę' bezpieczeństwa - przedłużanie sesji, podania do rektora, przeniesienie na inny tryb studiów, studia międzywydziałowe itd. Nie należy się poddawać. W najgorszym razie można iść do szkoły wyższej albo porobić specjalistyczne kursy zawodowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drenka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 10 Lis 2018
Posty: 23

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

studia to fajny okres Smile W czerwcu obroniłam licencjat z pielęgniarstwa a od pazdziernika zaczęłam naukę na studiach II stopnia, na tym samym kierunku Smile Jeśli chodzi o uczelnię to wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie ( dawna Wyższa Szkoła Mazowiecka ). Doświadczeni wykładowcy, ciekawe zajęcia, dużo praktyki i terorii. Jestem zadowodona z wyboru tej konkretnej szkoły!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla kadry nauczycielskiej są świetne studia podyplomowe w ofercie http://pcud.edu.pl/ . Mi bardzo spodobał się kierunek logopedii czy integracji sensorycznej. Idealna sprawa dla kogoś, kto pracuje z dziećmi i chce lepiej rozwiązywać ich problemy. Może kogoś zainteresuje taka oferta zajęć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofialipska
Barok
Barok


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 74

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam studia w WSH we Wrocławiu. Studiowałam tam logistykę https://www.handlowa.eu/pl/kierunki/studia-licencjackie/logistyka-inz/opis a teraz skończyłam podyplomowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta3
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 97

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój wybór padł na Wyższą Szkołę Prawa i ich studia prawnicze. Zawsze interesowałam się tego typu zagadnieniami i mam nadzieję, że te studia mi się spodobają. Chciałabym w przyszłości zostać dobrym prawnikiem i prowadzić własną działalność. Gdyby ktoś się interesował tym samym to polecam zerknąć tutaj https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/prawo-5-letnie-studia/. Tam wszystko jest dokładnie opisane Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia-klara
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam, że nie wystarczy tylko wybrać dobry kierunek - trzeba też być w czasie studiów aktywnym w różnych organizacjach i zrzeszeniach studenckich, na przykład kołach naukowych. Kiedy się jest na studiach aktywnym, oferty pracy właściwie spływają same.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście dzisiaj jest tak duży wybór różnego rodzaju uczelni, że nie powinniście mieć większego problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 648

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po maturze zaczęłam pracę, jednak postanowiłam wrócić na studia. Póki co licencjackie, a później zobaczymy co dalej.. Bardzo interesująco wyglądają studia pielęgniarskie zaoczne na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Czy ktoś z was się tam uczy i może powiedzieć kilka słów na temat tej szkoły? Byłabym wdzięczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antek768
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Lut 2019
Posty: 8

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli czujesz, że drugi/inny kierunek będzie dobrym pomysłem to czeemu nie. Wybierz go pod swoje zainteresowania, a jak nie kierunek to już trykto specjalność. Ja tak kiedyś zrobiłam: zaczęłem na studiach magisterskich drugi kierunek ze specjalnością bezpieczeństwo Smart City i państwa https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/magisterskie/bezpieczenstwo-wewnetrzne/bezpieczenstwo-smart-city-i-panstwa i nie żałuję. Pracuję w zawodzie i lubię to robię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Acksay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 186

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie także szukam jakiegoś ciekawego kierunki dla siebie i chciałbym się was zapytac co sądzicie o kierunkach tego typu https://www.lps.pl/studia-dla-trenerow-i-coachow/ . Czy waszym zdaniem to będzie dobry wybór i warto się na to zdecydować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde studia, kończą się, pisaniem pracy dyplomowej. Niekiedy jest to bardzo angażujące i bardzo wymagające. Jeśli nie masz czasu lub Twój temat Cię przytłacza, zajrzyj na https://wroclawiak.pl/nauka-wroclaw/prace-mgr-maturalne i zobacz, czy ktoś od nich może Ci pomóc. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewet
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie może czy studia podyplomowe w dzisiejszych czasach mają jeszcze jakikolwiek sens? Pytam, bo ostatnio na https://www.podyplomowka.edu.pl/ widziałem opcję studiowania fajnych rzeczy i zastanawiam się, czy się na to zapisać czy nie. Co sądzicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 19, 2019 13:31    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group