Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozwój w sferze prowadzenia własnego biznesu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid13
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 14

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes to przedsięwzięcie o które trzeba nieustannie dbać. Szczególnie w kwestii pracowników którzy dla Ciebie pracują, troska o ich potrzeby, komfort w czasie pracy są kluczowe by ich zatrzymać na dłużej. Zastanów się więc czy by nie zainwestować w szafki BHP na ubrania http://www.artesystem.pl/meble-metalowe-socjalne/szafki-ubraniowe-bhp/. Dzięki temu zadbasz o odpowiednią przestrzeń socjalną, a to już pierwszy krok ku rozwojowi i dobrego prosperowania firmy. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 14, 2019 15:39    Temat postu:

Powrót do góry
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie wiecie, w jaki sposób sobie pomóc, to skorzystajcie z różnych poradników. Myślę, że może zainteresować Cię strona https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/ Tam znajdziecie wszystko to, co będzie Wam potrzebne w tym, aby dobrze prowadzić firmę i aby wszystko mieć pod kontrolą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 252

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja z kolei zastanawiam się nad pożyczką, która wsparłaby moją inwestycję. W sumie to znalazłam taką możliwość ze Smartvest. Jest to też bardzo dobra opcja dla tych właścicieli firm, którzy są np w BIk, BIG czy KRD. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia-klara
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy sam prowadzisz firmę, możesz nie mieć czasu na szukanie do niej pracowników. Warto w takiej sytuacji znaleźć firmę, która oferuje usługi rekrutacyjne - Kraków ma takich sporo, myślę, że i w innych miastach się znajdą: http://www.smartways.io/pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dula01
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Może przydać Ci się kontrola dostępu Smile system bardzo fajny i bardzo dobry, wiele firm z niego korzysta. Może i Tobie się przyda? Zachęcam do poczytania i zobaczenia jak to wszystko wygląda. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dajana
Barok
Barok


Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 80

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno też trzeba mieć dużo motywacji http://zwiekszswojawydajnosc.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna sprawa.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mors30
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbaj o swoich ludzi i ich talenty! Szkolenie zarządzanie talentami pomoże Ci ustalić, kto jakimi talentami operuje, jak je wykorzystywać aby wszyscy byli zadowoleni, a także wiele, wiele więcej Smile Na pewno prowadząc firmę dobrze jest wiedzieć takie rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym biznesie trzeba się rozwijać. Ja pracuję jako kosmetyczka i bardzo często w weekendy jeżdżę na różne kursy. Takie 8 godzinne z jakiejś techniki np manicure czy depilacji woskiem brwi. Chcę zapewnić klientom kompleksowość usług wiec musze się rozwijać i szkolić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli myslisz powaznie o swojej firmie, na pewno zainteresuje Cie system wystawiania faktur online Wink to bardzo dobry i prosty w obsludze system pozwalajacy na wystawienie faktury internetowo. Znajdziesz go na http://wfirma.pl/program-do-faktur-online Wink napisz koniecznie czy ciekawy pomysl i czy bedziesz korzystal Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2019 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fretka1 napisał:
Jesli myslisz powaznie o swojej firmie, na pewno zainteresuje Cie system wystawiania faktur online Wink to bardzo dobry i prosty w obsludze system pozwalajacy na wystawienie faktury internetowo. Znajdziesz go na http://wfirma.pl/program-do-faktur-online Wink napisz koniecznie czy ciekawy pomysl i czy bedziesz korzystal Wink


Zgadzam się, obsługa jest bardzo intuicyjna, a jak macie z czymś problem to zawsze można skorzystać z porad specjalistów u nich. Takie porady są darmowe, a naprawdę szybko udzielają odpowiedzi. Mnie przekonało również to, że u można u nich wystawiać faktury w różnych walutach, a współpracując z firmami z zagranicy to ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofialipska
Barok
Barok


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 74

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od roku zajmuję się sprzedażą do branży sportowej produktów wykonanych z polipropylenu spienionego, które zamawiam u producenta http://eppgroup.pl/. W tym roku planuję rozszerzyć działalność jeszcze o meble dla dzieci również wykonane z EPP, bo widzę w tym duże szanse na powodzenie. EPP to świetna alternatywa np dla mebli plastikowych które łatwo zepsuć. Poczytajcie więcej na tem temat, może kogoś to zainspiruje tak jak mnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dopiero co zaczynacie prowadzić własną firmę i nie bardzo radzicie sobie z informatycznymi czy technicznymi sprawami to zawsze możecie zatrudnić firma informatyczna Kraków Dzięki temu te działania firmy będziecie mieli z głowy. Będziecie mogli się wtedy zająć innymi segmentami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 339

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie swój sklep internetowy to polecam wam udostępnić możliwość płatności mobilnych dla klientów. Wielu ludzi właśnie ze swoich telefonów robi zakupy poprzez płatności mobilne. Czytałam o tym tutaj https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/platnosci-mobilne. Nalezy dostosować swój sklep by był responsywny i można było zapłacić normalnie z telefonu. Pomyślcie o tym. Ja to zrobiłam już jakiś czas temu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta3
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 97

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 07:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Prowadząc własną firmę trzeba się nią stać, trzeba myśleć firmą oraz planować strategie z dużym wyprzedzeniem. Tylko w ten sposób możemy zdobywać nowych klientów i nadal się rozwijać. Ostatnio znalazłam taką stronkę https://faktoringkukefinance.site123.me/blog/faktoring-uj%C4%99cie-w-bilansie-przedsi%C4%99biorstwa na której jest sporo ciekawych informacji na temat faktoringu, który jest bardzo ważny w wypadku prowadzenia handlu z innymi przedsiębiorstwami. Bardzo fajne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Maj 16, 2019 07:19    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group