Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

JAH LOVE TATTOO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 415

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 09:20    Temat postu: JAH LOVE TATTOO Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile Co sądzicie o tatuażach ? macie jakieś ? a może będę miała to szczeście i ktoś bedzie w stanie wypowiedzieć się na temat warszawskiego studia Jah Love Tattoo ? Zastanawiam się czy warto się do nich wybrać ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 25, 2019 09:20    Temat postu:

Powrót do góry
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tatuaże mam i uwielbiam Smile To prawda, że mozna się szybko od takiego tatuowania uzależnic Smile ja mam na swoim koncie już 3 dziarki i wszystko wskazuje na to, że niebawem pojawią się kolejne Smile jestem z polnocnej czesci Polski takze w tym studiu nigdy nie byłam ale nazwa obiła mi się już gdzies o uszy i ludzie sobie chwalili to miejsce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alessa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 17 Cze 2018
Posty: 147

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatula ja byłam w Jah Love Tattoo już 3 razy i szczerze polecam! Bardzo sympatyczni ludzie, fajny wystrój, jest bardzo czysto! W ekipie praje kilka osob, zerknij sobie na ich fanpage na fb i przejrzyj fotki ich prac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 415

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alessa no właśnie przeglądam ten ich profil i przeglądam i w zasadzie podobają mi się wszystkie te prace. Największy problem mam właśnie z tym, do kogo się zapisać Smile do kogo Ty chodzisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alessa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 17 Cze 2018
Posty: 147

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też miałam z tym problem hehe Smile ostatecznie trafiłam do Michała bo jego styl i charakter pracy najbardziej mi odpowiadał. Ale warto dokładnie przejrzeć sobie profil każdego z pracowników i może coś wpadnie Ci w oko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla8
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 3

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tatuaże to teraz moda, która zwyczajnie ludzi pochłania do reszty! co jak co, ale nie ma się co dziwić. patrząc na to jak niektóre prace wyglądają, to wielki szacun się należy Razz jesli lubisz i doceniasz tatuaże to zerknij sobie też na pracę w https://www.skytattoo.net/studio-i-salon-tatuazu-poznan/ bo może ich stylistyka będzie ci odpowiadać Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Mar 31, 2019 22:15    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group