Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

remont łazienki po naszemu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sienna_081
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 39

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My od jakiegoś czasu już przymierzamy się do przeprowadzenia remontu w łazience, ale raczej zdecydujemy się na fachowca. Chcemy bowiem, żeby tym razem wszystko wyszło idealnie. Mamy zamiar wymienić płytki oraz zakupić nową, bardziej estetyczną kabinę prysznicową (np. takie kabiny prysznicowe wrocław). Chciałabym wreszcie być zadowolona z łazienki, a nie tylko dostrzegać w niej to co mnie denerwuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Gru 22, 2018 20:45    Temat postu:

Powrót do góry
Lara1978
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 34

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie przepadam za remontami, ale odkąd można praktycznie wszystko, łącznie z płytkami kupić w internecie (Np. https://www.banyo.pl) to idzie to dużo łatiej. Na stronach sklepów internetowych można od razu podpatrzeć różnego rodzaju aranżacje i kupić to co nam się w nich spodoba. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu na jeżdżeniu po kilku sklepach i porównywaniu asortymentów i cen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie też przeprowadzam generalny remont łazienki. Czas na zmiany- powiedziałam sobie. I tak kolejno robię małymi krokami przeróbki. Właśnie mam już do łazienki wszystko przygotowane, jedynie jeszcze planuje kupić filtr do prysznica https://efektlotosu.pl/filtr-prysznicowy-vitarain-igly-sosny-p-70.html , bo według mnie jest to istotne jaką wodą się myjemy. A przykładowo moja skóra wymaga specjalnej pielęgnacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 555

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że remont łazienki przerażał mnie chyba najbardziej ale już powoli zbliżamy się do końca i wcale nie było tak zle Smile Też zdecydowalismy się na prysznic Smile Gdybyście szukali dobrej jakości kabin to szczerze polecam firę Pan Szklarz i ich kabiny prysznicowe wrocław. Robione z dobrej jakości materiału, pod indywidualny wymiar. Super stosunek jakości do ceny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się przygotowuję do remontu mojej małej łazienki. Długo szukałam jakiś ładnych płytek ale na szczęście zamówiłam sobie piękne ze strony sklepu https://www.impero24.pl/ . Bardzo Wam polecam, bo jestem zadowolona z jakości obsługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1304

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planując remont łazienki warto od razu znaleźć kontakt do jakiegoś dobrego hydraulika - na pewno się przyda. Na stronie https://www.hydropomoc.pl/hydraulik-torun/ możecie znaleźć taki kontakt do fachowców z Torunia, którzy na pewno pomogą Wam przy kwestiach związanych z kanalizacją, z montażem prysznica czy umywalki. Polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordi33
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 108

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podczas remontu korzystałem z usług firmy minigruz, posiadają bardzo ciekawą ofertę. Jeśli chcemy szybko i w przystępnej cenie pozbyć się zalegającego nam gruzu, to wybór tej firmy będzie w 100% najlepszy. Swoje usługi świadczą w Warszawie i jej okolicy.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1552

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę zapytać Was o płytki https://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/monocibec/ z tego co widzę mamy sporo osób na forum znających się na budownictwie. Najbardziej interesuje mnie to czy lepsze są płytki ceramiczne czy gresowe i jeżeli byście mogli mi wypisać zalety i wady jednych i drugich? Będę bardzo wdzięczny za pomoc i wszelkie odpowiedzi. Nie ukrywam, że trochę mi się spieszy... żona pogania Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordi33
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 108

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wykonujecie remont, to należałoby rozważyć o wymiane kaloryferów na nowe.
Firma mat-dom ma niezwykle dobrą ofertę, w której posiada
grzejniki kanałowe, grzejniki dekoracyjne, oraz inne urządzenia
grzewcze. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj remont łazienki - jak dla mnie poważna sprawa. Na szczęście mam to już za sobą! Łazienkę urządziłam w stonowanych barwach, by móc co jakiś czas wymienić dodatki i cieszyć się odświeżonym wnętrzem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że aranżując wnętrze, pewne elementy można po prostu zamówić przez internet. Nie dość, że wybór jest większy, to ceny dużo niższe. Na stronie https://terdeals.com/pl/sklep/21/lustro-dla-ciebie znajdziecie fajne kupony rabatowe. Taka opcja jest naprawdę dobrym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 90

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Podczas remontu warto pomyśleć o wymianie grzejników na nowe. Na stronie Mat-Domu mają bardzo ciekawą ofertę i grzejniki od różnych producentów. Możemy zakupić grzejniki łazienkowe, pokojowe, czy dekoracyjne. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa, co jakiś czas taki remont jest niezbędny ku temu, by wszystko mogło funkcjonować w odpowiedni sposób.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 12:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 339

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy architekt wykonał wam projekt łazienki przed realizacją? My musieliśmy remontować cały dom i architekt przedstawił nam projekt za pomocą wydruku w 3D. Powiem Wam, że super było wszystko zobaczyć w trójwymiarze. Mogliśmy wszystko sobie realnie zwizualizować. Stresowałam się, jaki będzie efekt końcowy ale wyszło tak samo jak na projekcie, a nawet lepiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordi33
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 108

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pamiętać o detalach w łazience na przykład bardzo ważnym elementem mogą być wentylatory łazienkowe, dzięki którym możemy pozbyć się nieświeżego/dusznego powietrza z łazienki. Podczas remontu najlepiej myśleć w przód niż później coś modyfikować, czy na czymś oszczędzać i na nowo go przeprowadzać.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sie 29, 2019 14:05    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group