Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

My gotowe na lato
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madej8
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co robicie na wakacjach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Lip 31, 2018 08:33    Temat postu:

Powrót do góry
bogdanka
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się biegać - codziennie przynajmniej 3 km. Dużo też spaceruję. To mało, ale zawsze coś. Na dobry początek Smile
_________________
https://meblebielsko.net/meble-biurowe-wymiar/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 405

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 06:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieganie jest chyba jednym z najzdrowszych sportów, podczas biegania pracuje każdy mięsień mojego ciała i uwielbiam to uczucie... Podczas okresu jesienni-zimowego uzywam maseczek antysmogowych https://dragonmask.pl/ które znacznie poprawiaja komfort mojego biegania, a ja jestem zdrowsza. W tym sezonie musze jedynie zakupić nowy filtr do maseczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 180

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieganie? Tak, pod warunkiem, że się do tego dobrze przygotujesz. Nieumiejętne bieganie, bez rozgrzewki może prowadzić do poważnej kontuzji. Ja powiem tyle - sposobem na urodę na lato jest kompleksowe działanie cały rok. Żona biega, czasem pójdzie na siłownię a do tego raz w miesiącu idzie na masaż wyszczuplający. Tak się składa, że mieszkamy niedaleko Gdyni i mamy blisko do Spa Vitao. Czy warto? zdecydowanie tak, oczywiście warto także co jakiś czas zajść tam na masaż sportowy czy też inne zabiegi, które pozwolą nam nabrać siły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na wakacje jestem cały czas gotowa i gdybym mogła, to wyjeżdżam na nie, co pół roku, no ale niestety nie ma takich możliwości. Teraz szukam jakiś fajnych ofert, aby pojechać z mężem. Myślimy nad Singapurem i Tajlandią, bo wpadła mi w oko oferta na stronie podrozeirejsy.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sambana
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 263

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę gotowa na lato, już przygotowuję Smile Wyczytałam tu https://pastillas-adelgazantes.eu/linaza-adelgazar-y-estar-sano-al-mismo-tiempo/ że siemie lniane bardzo pomaga w zrzuceniu wagi więc będę się tego trzymać. 10 kg do zrzucenia przede mną Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dbam o nawilzenie mojego ciala, przez co tez delikatnie sie modeluje sylwetka. Kupilam jakis czas temu krem witaminowy do ciala Hildegard Braukmann i jestem z niego zadowolona. Ma fajny sklad i naprawde nawilza skore. A to o to chodzi, zeby nie byl za tlusty. I po malu trzeba sie szykowac na lato.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy poddajcie się depilacji laserowej aby pozbyć się owłosienia raz na zawsze i być zawsze piękną przez lato bez kompleksów? Widziałam ostatnio fajne propozycje pakietów depilacji na www.esteti-med.pl i wydaje mi się, że taka depilacja laserowa w Warszawie by sprawdziła się na gotowość na lato. Już dużo czasu nie zostało, więc może warto by było poddać się takiemu zabiegowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arnidia
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 15 Sty 2019
Posty: 93

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 10:10    Temat postu: Bieganie - forma do lata Odpowiedz z cytatem

bogdanka napisał:
Staram się biegać - codziennie przynajmniej 3 km. Dużo też spaceruję. To mało, ale zawsze coś. Na dobry początek Smile


Tez bym chciała, ale coś nie mam motywacji Sad a koniecznie trzeba się za siebie wziąć! Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja zaczęłam kompletować już swoją letnią garderobę i zamówiłam modne topy. Myślę, że będą świetnie wyglądać z opaloną skórą i już się nie mogę doczekać aż je założę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 255

PostWysłany: Nie Mar 10, 2019 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serio? wszystkie biegają ? A ja jeżdże na rowerze, dużo pływam i uważam, ze to jest super Wink Poza tym w lecie też chciałabym ograniczyć golenie golarką tylko zainwestować w jakiś fajny depilator. Zreszta ostatnio widziałam, ze taki depilator marki Panasonic mozna wygrać w konkursie http://www.gotowenawyzwania.pl z okazji dnia Kobiet. Ruszył chyba jakoś w piątek. Wzięłam udział, bo myslę sobie, ze może wygram Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze na lato nie jestem gotowa, ponieważ coraz intensywniej zastanawiam się nad depilacją laserową, ponieważ jeszcze zdążę. Na stronie gabinetu Royal Beauty Clinic w Warszawie widziałam fajną ofertę, a że mieszkam w Warszawie, to tym bardziej powinnam skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zdecydowanie podstawą jest odpowiedni wybór depilacji.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że kiedy nie ma się zbyt dużej ilości czasu to i tak można zrobić coś fajnego. My ostatnio zwiedziliśmy w ten sposób kilka polskich miast, w których wcześniej nie byliśmy. Od siebie bardzo polecamy Łódź. Jeżeli planujecie się tam wybrać to może zainteresują was tanie noclegi łódź Na takich kwestiach, jak na nocleg można naprawdę sporo zaoszczędzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania94
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie działają na skórę naturalne olejki do ciała. Można stosować je zarówno na włosy, cerę, paznokcie i skórę. Nie tylko mają właściwości zdrowotne i silnie nawilżające, ale pomagają również odpocząć i zrelaksować się. Dla mnie to jedne z najskuteczniejszych kosmetyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 24, 2019 16:36    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group