Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie kupujecie odzież?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja ostatnio zamówiłam buty męskie asics dla mojego chłopaka w sklepie YesSport. Muszę przyznać, że odznaczają się one naprawdę świetną jakością. W sklepie znajdziecie również szeroki wybór butów dziecięcych oraz damskich. Serdecznie polecam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 20, 2019 16:09    Temat postu:

Powrót do góry
PatrycjaKa
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję głównie w sklepach stacjonarnych. Albo w galeriach handlowych albo po prostu w jakichs butikach. Jednym z takich moich odkryć jest ostatnio Butik Modna we Wrocławiu przy ul. Średzkiej. ogromny wybór sukienek oraz innych dodatków jak torebki, szpilki czy tez bielizna;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolciamaleszewska
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 84

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić świetne ramoneski damskie ze sklepu internetowego zoio, udało się mi tam odkryć cudowne propozycje na wiosnę. Polecam gorąco sprawdzić, według mnie jest tam z czego wybrać. Dodatkowo ceny ramonesek nie są specjalnie wysokie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach w internecie można często znaleźć fantastyczne ciuchy w relatywnie niskich cenach. Wiem o czym mówię, bo sama jakiś czas temu sprawiłam sobie piękną, modną kurtkę ze strony https://moodo.pl/ . Dawno nie kupiłam sobie takiego ciucha, w którym czułabym się tak dobrze I to przez internet, to jest niesamowite!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krakuska
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z powyższą odpowiedzią. Ja też kupuję ubrania przez Internet, jest to wygodniejsze i szybsze niż chodzenie godzinami po galeriach handlowych. Poza tym, w Internecie można znaleźć prawdziwe perełki. Ostatnio natrafiłam na sklep, w którym sprzedają fajne koszulki z nadrukowanymi symbolami Krakowa. Jeżeli tak, jak ja lubicie takie oryginalne akcesoria dla Krakusów, to bardzo polecam sklep online Krakowskim Targiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od tego, o jakim rodzaju odzieży mówimy.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 12:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 228

PostWysłany: Sob Mar 23, 2019 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o buty to ja właśnie się zastanawiam nad takimi https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie-103.html mają tam ogromny wybór, aż trudno się zdecydować tylko na jedną parę. Dobrze że mają tam takie niskie ceny, a przy okazji może zamówię jeszcze jakieś dla córki bo maja też dużo butów dla dzieci.

Ostatnio zmieniony przez kasiulka13 dnia Pon Mar 25, 2019 22:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Włóczykij8
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob Mar 23, 2019 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba jednak najczęściej w internecie... gdzie znajdę to co mi się podoba i w najlepszej cenie to kupuję Very Happy
_________________
https://www.vipmed24.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
leuxer
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 127

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić Ci sklep ToNext. Znajdziesz w nim m.in. spodenki - https://tonext.moda/304-spodenki Jest coraz cieplej, zbliża się lato. Dlatego warto uzupełnić swoją szafę o nowe spodenki, bluzki, sukienki, t-shirty, itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PaniParasolka
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Czy ktoś z Was kupował kiedyś parasol z tego sklepu? https://www.parasol.com.pl/pl/parasole-damskie/124-drewno-i-wlokno-da121-roze-klasyczne.html Interesuje mnie długi parasol w róże. Będę wdzięczna za informację Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Małgosia
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 9
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2019 00:01    Temat postu: Dużo i tnio Odpowiedz z cytatem

Ostatnio większość swoich sukienek kupuję w tym sklepie https://lou.pl fajne rzeczy jakościowo i ceny do akceptacji.
_________________
Bieszczady jesienią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shoppinglover
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 22 Paź 2018
Posty: 39

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałyście już denim sukienki, które są absolutnym hitem tego sezonu? Co o nich myślicie? Macie jakieś kroje, które preferujecie? To już nie tylko popularne ogrodniczki, ale też fasony nadające się idealnie na imprezy. W sumie fajne urozmaicenie, ale chyba muszę się nieco przełamać. Może mi podpowiecie, z czym zestawiać tego typu sukienki? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofialipska
Barok
Barok


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 74

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez internet kupuję głównie koszulki rowerowe, bo mam sprawdzone co do rozmiaru i jakości. Polecam sklep https://miastorowerow.pl/458-odziez-obuwie-i-kaski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majjax99@o2.pl
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 19

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czapki i akcesoria zimowe kupuję ze sprawdzonej juz wielokrotnie strony https://jakob.pl/ona/czapki-damskie/ . Bardzo dobre wykonanie, użyty naturalny materiał, który nie drapie. Fajne kolory i modele. Ostatnio nawet zamówiłam czapkę dla mojej mamy i bardzo jej się spodobałaSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja.mleczkowska
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie często na Ceneo sprawdzam różne oferty, bo w sumie najlepsze ceny można tam znaleźć. Ostatnio super komplety dla dzieci tam widziałam, duży wybór rozmiarów, kolorów, wszystko w jednym miejscu, można od razu porównać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lip 25, 2019 20:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 7 z 22
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group