Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zabiegi na włosy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majabaja
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 12:20    Temat postu: Zabiegi na włosy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie Panie!
Mam ostatnimi czasy straszny problem z włosami - przetłuszczają się, wyglądają po prostu fatalnie... coraz bardziej przekonują się do tego, żeby pójść do jakiejś kliniki na specjalistyczne zabiegi.
Ostatnio na http://www.dermedik.pl/ czytałam na temat terapii peptydowej. Myślicie, że taka procedura faktycznie przyniesie mi oczekiwane efekty? Idea Question


Ostatnio zmieniony przez majabaja dnia Pon Mar 25, 2019 11:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 21, 2019 12:20    Temat postu:

Powrót do góry
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Sob Mar 23, 2019 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie eksperymentuje z zabiegami na moich włosach. Boję się, że tylko na tym stracę... No, ale jako kobieta lubię dobrze wyglądać i lubię też zmiany. Więc jak już coś to wykorzystuje do zmiany look-u treski tego typu https://remy-hair.pl/treski-i-doczepiane-grzywki/ . Nie szkodzą sobie w ten sposób włosom. A mogę wyglądać inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 635

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2019 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem takich kwestii nie powinno się bagatelizować. Wypadanie włosów nigdy nie oznacza nic dobrego. Warto więc zastanowić się nad wizytą u specjalisty z zakresu trychologii. Polecam zapoznać się z ofertą kliniki piotrturkowski.pl. Na ich stronie znajdziesz wszystkie informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 756

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabiegi medycyny estetycznej świetnie się sprawdzają jeśli chodzi o włosy. Mam tu na myśli głownie mezoterapię. Metodę stosuje się np. w regeneracji, poprawie nawilżenia i napięcia skóry, usuwaniu drobnych zmarszczek, w walce z przebarwieniami, rozstępami, z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem, a także w stymulacji porostu włosów. Ja miałam taki zabieg w klinice https://artederm.pl/ i mogę powiedzieć że warto, poza tym to zabieg bezbolesny i bezinwazyjny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 206

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA ostatnio korzystałem z zabiegu botoks Szczecin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1576

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was był u lekarzy takich jak np. https://agnieszkatrepka.pl/ ta Pan jest szanowanym i doświadczonym trychologiem z mojej okolicy, a ja mam nie mały problem, bo włosy mi zaczęły strasznie wypadać, a ja w tak młodym wieku nie chcę stracić ich wszystkich. Co taki trycholog może zrobić dobrego żeby wyeliminować mój problem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trycholog zbada strukturę Twoich włosów i powie Ci dlaczego Twoje włosy wypadają i co zrobić, aby pozbyć się problemu. Moim zdaniem warto umówić się na wizytę do specjalisty - niestety jednak nie znam trychologa, o którym wspomniałaś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka277
Barok
Barok


Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 80

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio moja fryzjerka z salonu In Harmony zaproponowała mi Olapelx i bardzo się cieszę, że skorzystałam - włoski są nawilżone, miękkie, gładkie i błyszczące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antropatka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 20 Mar 2020
Posty: 29

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznij od zmiany kosmetyków, których używasz na co dzień. Dobra odżywka do włosów to podstawa!
_________________
Podpowiem Ci jak zostać konsultantką. Napisz do mnie na priv Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pukla123
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz jesli chodzi o włosy to popularny jest botoks na włosy dwie moje koleżanki stosowały i efekty miały niesamowite, takze jak sie wahasz to polecam sprobowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Berasia
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pią Cze 05, 2020 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może po prostu wystarczy zmienić kosmetyki do pielęgnacji na takie dobrej jakości i markowe? Też miałam podobne problemy z włosami i zniknęły gdy zaczęłam używać innych produktów. Poza tym warto wiedzieć, że dodatkowo odżywiają włosy różnego rodzaju mgiełki i spraye https://www.perfumesco.pl/spray-do-wlosow . W tej drogerii jest spory wybór różnych i będę chciała zamówić dla siebie o jakimś ładnym kwiatowym zapachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Czw Gru 10, 2020 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi wszystkimi zabiegami nie co też przesadzać. Pamiętajcie, że jak chcecie zadbać właściwie o swoje włosy wystarczy chociażby stosować dobre suplementy diety. Przykładowo te marki Merz Spezial https://merzspezial.pl mają wyjątkowy skład, który sprawia, że włosy nie wylatują, szybciej rosną, zdecydowanie są mocniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nofika
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 225

PostWysłany: Pią Sty 08, 2021 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie zabiegi warto wykonać w przypadku wypadania włosów? Od jakiegoś czasu zmagam się z takim problemem i na razie nie bardzo znalazłam możliwość by to powstrzymać. Na jednej z grup społecznościowych dość dużo osób poleciło Delpos, kuracje dermokosmetykami przeciw wypadaniu włosów właśnie. Czy ktoś z Was może z tego korzysta i może podzielić się opinią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misst
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 160

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co jeżeli lubisz zakupy internetowe to zerknij sobie tu
https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553888-BRODA-I-WASY.html
teraz gdy mało wychodzimy z domu trudniej jest kupić wszystko to czego potrzebujemy w jednym miejscu, tu natomiast jest naprawdę duży wybór i ja sama kupuję wszystko w jednym miejscu właśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sambana
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 263

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrewiduj swoją dietę i wybierz się na badania kontrolne bo może winowajcą jest choroba. W przypadku jakby włosy były mocno przerzedzone i pojawiałyby się łyse miejsca to pamiętaj że tu https://perukikielce.pl/peruki-medyczne/ jest możliwość zakupu peruki medycznej na receptę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sty 19, 2021 22:00    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group