Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie kupujecie odzież?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BellaRoza
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 09:49    Temat postu: Gdzie kupujecie odzież? Odpowiedz z cytatem

Mam do was pytanko, ciekawa jestem, gdzie kupujecie ubrania dla siebie i swoich dzieci? Czy są to jakieś hurtownie odzieży, sklepy online czy też zwykłe sklepy stacjonarne.
Nieraz szukam w różnych miejscach by w dobrej cenie kupić trochę ubrań, zdarza mi się kupować normalnie w sklepach, czasami w hurtowniach odzieży online typu M-Moda lub na jakiejś aukcji na allegro czy olx. Czekam na wasze odpowiedzi i szykuje się już na zakupy.
Very Happy
Reklama

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 09:49    Temat postu:

Powrót do góry
jakub556
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko w galeriach nigdzie indziej

Olida
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w galeriach w ogóle nie kupuję, bo tam jest najdrożej. Raczek szukam okazji w Internecie. Oczywiście mam na myśli wyłącznie okazje produktów wysokiej jakości. Takich okazji na prawdę nie brak. Takie są np. letnie promocje w sklepie ZASP https://sklep.zaps.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vika
Renesans
Renesans

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio spore odzieżowe zakupy zrobiłam w hipermarkecie, fakt, że do odwiedzenia sklepu skłoniła mnie aktualna auchan gazetka , bo mieli spore odzieżowe promocje. A ręczniki bawełniane bardzo ładne tylko po 6,99zł
Powrót do góry
sambana
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubrania na co dzień kupuję na ogół w takich tradycyjnych sklepach odzieżowych. Aczkolwiek jeśli o biznesowe stroje jak eleganckie koszule damskie czy spódnice to tylko i wyłącznie w butiku projektantki Anny Krzyżanowskiej
Powrót do góry
Tatjana
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na dobrą sprawą dzisiaj w sieci możemy kupić nie tylko odzież, ale także bardzo fajne dodatki, a nawet galanterię i biżuterię. Świetnym przykładem na to jest oferta sklepu Jukom http://www.jukom.pl/ . Znajdziemy tam bardzo szeroki wybór produktów, a jednocześnie ceny w tym przypadku są nader przystępne.
Powrót do góry
MniejszaNiż
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pepco maja super rzeczy:)
Powrót do góry
MaryAnn84
Renesans
Renesans

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukam jakichś fajnych ciuchów dla siebie czy dla najbliższych na prezent to wybieram sklepy internetowe (np. https://koszulkowo.com/kategoria/kobiety). Dzięki temu mam pewność, że nie będę spotykała co kilka metrów osoby w takiej samej koszulce co ja Smile No i można znaleźć naprawdę bardzo fajne rzeczy według upodobań i zainteresowań. Bardzo lubię na przykład koszulki z motywem seriali, które aktualnie oglądam Very Happy
Powrót do góry
heniutek
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ostatnio żona uświadomiła, że zakupy najczęściej robi przez interent i dlatego nie wygląda jak 90% kobiet, które ubierają się w sieciówkach. Koleżanka podesłała jej niedawno nowy link z ciekawymi ciuchami https://butik-obsesja24.pl/ i coś czuję, że niedługo przyjdzie nnowa paczka z ciuchami.
Powrót do góry
vika
Renesans
Renesans

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co raz więcej kupuje w sklepach internetowych, przeniosłam się na wieś i nie mam czasu na jazdę do miasta i chodzenie po sklepach. Dlatego najwygodniej jest mi zamówić ubrania w sieci. Jeden z moich ulubionych sklepów to levis sklep internetowy
Kupuje tam markowe, dobrej jakości spodnie jeansowe.
Powrót do góry
smalinosik
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest kupować przez internet, bo nie dość, że bardzo często jest dużo taniej, to mamy jeszcze większy wybór. Atutem jest możliwość zwrotu ubrań w terminie 14 dni, albo wymiana na inne. Teraz na przykład jest bardzo dużo promocji na https://yups.pl/kurtki-przejsciowe i można kupić stylowe przejściowe kurtki.
Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A fajną i bardzo ładną odzież plus size kupicie tutaj https://www.extralargeshop.pl/ To markowa odzież polskich marek. Warto tam zajrzeć, bo odzież jest dobrej jakości i w dobrych cenach. Świetny sklep.
Powrót do góry
Granus
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raz tak raz tak, czasami zamówię coś na internecie jak na przykład swetry męskie w sklepie Modini.pl a czasami po prostu jedziemy na zakupy do galerii handlowej i kupujemy tam ubrania
Powrót do góry
maria30
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od tego co chce kupić, Ciuchy tylko stacjonarnie, ale dodatki w necie. Ostatnio wpadł mi w oko ładny zegarek http://protime24.pl/product-aar-46805-Zegarek-Bering-14134-362.html zastanawiam się dość poważnie nad zakupem. Jest piękny i ładnie wykonany. Chyba będzie moj Smile
Powrót do góry
Balbina077
Barok
Barok

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu bardzo polubiłam kupowanie ubrań i butów przez internet (https://www.sunstyle.pl/tommy-hilfiger). Powiem szczerze, że z czystego wygodnictwa Smile Dzięki temu mogę zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii, jakie musiałabym poświęcić na chodzenie godzinami po sklepach i szukanie jednej pary... A tak to siadam przed komputerem i sobie szukam różnego rodzaju oryginalnych ciuszków, jakie nie często można spotkać w sklepach stacjonarnych.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 29, 2017 20:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10
Skocz do: