| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
johnpatong111 Przyszłość

Dołączył: 25 Gru 2021 Posty: 774 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pią Kwi 11, 2025 20:29 Temat postu: Szkoła dla córki |
|
|
| Hej, moja córka kończy podstawówkę i chce iść w kierunku technologii i automatyki. Wyszukałam to: https://newtech.edu.pl/zamosc/ – szkoła wygląda na nowoczesną, ale nie wiem, czy ten profil kształcenia nie jest zbyt trudny dla dziewczyny, która dopiero wchodzi w temat i nie miała wcześniej styczności z elektroniką? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pią Kwi 11, 2025 20:29 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
AlexCapek Przyszłość

Dołączył: 16 Lut 2021 Posty: 1743
|
Wysłany: Sro Maj 28, 2025 09:13 Temat postu: |
|
|
Doskonałe rzeczy tutaj dajecie. One są naprawdę doskonałą sprawą. Jak dla mnie to jest naprawdę opcja doskonała teraz.
__________________________
Praca licencjacka z Pedagogiki |
|
| Powrót do góry |
|
 |
pudelkowa Przyszłość

Dołączył: 02 Sty 2019 Posty: 655
|
Wysłany: Czw Cze 19, 2025 08:39 Temat postu: |
|
|
| Jak szukacie dobrej szkoły, to sprawdxcie https://www.akademickieliceum.eu/ Bardzo podoba mi się sposób przekazywania wiedzy. Widać ogromne postępy w nauce u córki, zwłaszcza języków obcych. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Kobietka34 Przyszłość

Dołączył: 20 Mar 2018 Posty: 1745
|
Wysłany: Sob Wrz 27, 2025 12:21 Temat postu: |
|
|
A jaka jest Waszym zdaniem najlepsza szkoła w gdańsku dla nastolatki? Zależy mi na naprawdę solidnym przygotowaniu do dalszego kształcenia, czyli do studiów. Jakie szkoły moglibyście mi polecić? _________________ oszczędzaj na zakupach |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sob Wrz 27, 2025 12:21 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|