Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oczy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno dobrze jest mieć jakieś krople nawilżające do oczu, mam takie https://www.doz.pl/apteka/p129307-DOZ_PRODUCT_Oviso_krople_do_oczu_nawilzajace_10_ml i nie narzekam, dobrze nawilżają i opakowanie wystarcza na dosyć długo, ja jestem zaodowlona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 07, 2019 11:12    Temat postu:

Powrót do góry
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 257

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może po prostu najlepiej wybrać się do dobrego lekarza okulisty? Tak mi sie wydaje. Ja jak miałam problem z oczami, to chodziłam do bardzo dobrego gabinetu jak Dzięgielewska Instytutu Oka w Warszawie. Bardzo kompetentni lekarze oraz bardzo miła atmosfera Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O oczy trzeba bardzo dbać. Nawet niewielka infekcja czy stan zapalny mogą ograniczyć możliwości naszego funkcjonowania. Dobry wzrok potrzebny jest przecież do wszystkiego. Jeżeli chcecie uzyskać fachowe leczenie w tym zakresie to sprawdźcie ofertę klinki okulistycznej https://eczo.pl/ Mają nawet możliwość wykonania badania USG, które pozwoli na wczesne wykrycie i rozpoczęcie leczenia chorób oczu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaKa
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 245

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej udac się do dobrego gabinetu okulistycznego, gdzie doradza , odpowiednio zbadają wzrok. Mnie tez tak strasznie piekły. poszłam po prostu sobie na takie badania kontrolne do Dzięgielewska instytutu Oka u mnie w Warszawie. Dostałam odpowiednie krople nawilżające
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 257

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani dr Monika Dzięgielewska jest wspaniałym lekarzem okulistą, mającym bardzo dobre podejście do dzieci. Moja córka miała przepisane specjalne okularki przy leczeniu amblyopii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 257

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani dr Monika Dzięgielewska jest wspaniałym lekarzem okulistą, mającym bardzo dobre podejście do dzieci. Moja córka miała przepisane specjalne okularki przy leczeniu amblyopii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajka35
Barok
Barok


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 78

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz wykonać zabieg laserowej korekcji wzroku, żeby mieć pewność, że oczy nie będą się aż tak męczyć podczas pracy.
Zerknij tu: https://blikpol.pl/cennik , bo może zdecydujesz się na taki właśnie zabieg, ewentualnie możesz dobrać odpowiednie soczewki kontaktowe.
Na pewno pomogą Ci, zarówno w jednym, jak i w drugim, a dodatkowo udzielą wielu wskazówek, jak dbać o wzrok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smerfetka251
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 123

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim wizyta u okulisty dobrego chyba się przyda, żeby samemu nic nie kombinować. Siostra też myślała, że wystarczą tylko krople a jak się okazało gorzej widziała, bo miała stan zapalany - zapalenie spojówek. Mówi, że dopiero oni dobrze jej postawili diagnozę https://vidiummedica.pl/zapalenie-spojowek/ i dzięki temu jej oczy teraz lepiej się czują i już się tak nie męczy. Tak się wtedy przestraszyła, że sumiennie teraz chodzi do nich na wizyty, aby się badać, bo często pracuje przed komputerem i nie chcę żeby jej się wada pogłębiła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wódz
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zaniedbujmy wizyt o okulisty - z tego może się zrobić bardzo poważny problem. Ostatnio sama złapałam się na tym, że coraz mniej widzę. A przecież niewiele wystarczy by poczuć się lepiej.
_________________
https://benchk-garnki.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ritta
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 7

PostWysłany: Czw Maj 02, 2019 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówcą, lekceważenie błahych na pozór objawów może skończyć się źle. Wiem co piszę, zwlekałam z wizytą u okulisty, a gdy tam dotarłam okazało się, że mam zaawansowaną jaskrę. Obecnie biorę leki, nie jest najgorzej, ale mogłoby być lepiej. Całe szczęście Combigan cena - krople do oczu obniżające ciśnienie wewnątrzgałkowe - są refundowane, inaczej byłabym chyba bankrutem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fredek11
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Maj 2019
Posty: 8

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwracajmy również uwagę na oczka dziecka, trzeba zawsze sprawdzić nawet małe nieprawidłowości. Obecnie lekarze pierwszego kontaktu bagatelizują często problem zeza, a jest to nierzadko przypadłość konieczna do korekcji i wiadomo, że im szybciej rozpocznie się leczenie tym lepiej. Polecam w Warszawie http://optomedica.com.pl/diagnostyka-i-leczenie-zeza/, w której najpierw przebadają małe oczka i później jest stawiana diagnoza przez specjalistę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 653

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badania kwalifikujące do zaleconego przez lekarza zabiegu na stożek rogówki są bardzo precyzyjne. Specjalista wykonuje m.in. topografię, a także szereg szczegółowych pomiarów. Ja niestety niewiele wiem na ten temat, ale na stronie kliniki Vidium Medica https://vidiummedica.pl/korekta-stozka-rogowki/ jest wszystko bardzo dokładnie opisane. Warto poświęcić chwilę, aby to sprawdzić. Na pewno najgorszą rzeczą, jaką możecie zrobić to lekceważyć choroby oczu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
royal52
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 09:07    Temat postu: Okulary Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zmienić okulary na soczewki. Cały dzień nie czuję, że mam coś na oczach i nie przeszkadzają mi oprawki. Można kupić też specjalne kropelki do zmęczonych oczu i wpuszczać sobie, na przykład dwa razy dziennie.
_________________
leica.waw.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
misst
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 160

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O oczy trzeba dbać. Jeżeli masz jakikolwiek problem z oczami warto wspomagać się kroplami. Zerknij sobie tu https://www.acuvue.pl/krople-do-oczu
to świetne krople które pomogą Ci zadbać o to aby wszystko było ok.
Koniecznie sobie więcej poczytaj a najlepiej kup i po prostu używaj gdy potrzebujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regularnie używam tych kropli https://www.doz.pl/apteka/p129307-DOZ_PRODUCT_Oviso_krople_do_oczu_nawilzajace_10_ml niedrogie, a po wkropleniu mam spokój na wiele godzin, oczy nie pieką, nie swędzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lip 05, 2019 13:23    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group