Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wakacyjne impezy a jedzenie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 10:26    Temat postu: Wakacyjne impezy a jedzenie Odpowiedz z cytatem

Zbliżają sie wakacje i imprezy będa coraz dłuższe.Czasami tak w okolicach 1-2 w nocy brakuje jedzenia i zastanawiam się co wtedy robic. Niedawno dowiedziałam się, że tutaj http://szczecin.pizzerianocna.pl/ działa pizzeria nocna. Świetna opcja dla tych, których w nocy męczy głód. W Szczecinie niestety nie ma zbyt wielu takich miejsc dlatego warto zapisać sobie namiary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 28, 2018 10:26    Temat postu:

Powrót do góry
Biss818
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się właśnie zastanawiam nad noclegiem w Warszawie. Czy macie w tej materii jakieś doświadczenie i możecie coś polecić? Czy taki wynajem apartamentów w Warszawie będzie według Was dobrym wyjściem?
_________________
Dom to nie miejsce, gdzie się urodziłeś czy masz kogoś z rodziny, tylko takie, w którym dobrze się czujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kscc
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na wakacyjne - duże imprezy zamawiam catering zawsze wybieram trochę zdrowych dań a trochę zapychaczy :d nie ma co w wakacje dużo się spala przy dużych temperaturach Smile
_________________
uroczyste kolacje Kraków catering
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Merlota
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 25 Wrz 2018
Posty: 31

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie brakuje takich miejsc, gdzie możesz sobie przekąsić coś lekkiego w nocy, tylko te kababy są czynne w nocy ;/
_________________
Teraz jest najlepszy czas na depilację laserową! Wejdź na https://www.medme.pl/artykuly/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,69540.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikel
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 8

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie to dobrze, bo mam paru znajomych pracujących w gastronomii. Jakby mieli jeszcze pracować w nocy, to już w ogóle byliby wrakami człowieka po kilkunastu godzinach na nogach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatatlok
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 19

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zamawiam czesto na większe imprezy wędliny z https://sklepanmar.pl/ zawsze każemu smakują, zamawiam kiełbasy z dzika, wędliny bez dymu i chleb jakiś zawsze wybiorę. zawsze wszystko jest ok także polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jedziesz na zorganizowaną wycieczkę z biurem podróży, to masz wyżywienie wliczone w cenę. Ja w ubiegłym roku byłam w Chinach z biurem http://ctpoland.com.pl/ i przeżyłam piękną podróż! Było cudownie, a organizator zadbał o każdy detal - i przeloty, noclegi, opiekę polskiego pilota etc. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Sob Mar 09, 2019 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż... ja jak popiję to zawsze mam gastrofazę wiec u mnie podczas powrotu z imprezy kebab po drodze obowiązkowy Smile niestety rano jest masakra bo zawsze mem meeega wzdęcia i wiecie co Smile nie ma sie czym chwalić. W takich sytuacjach ratuje mnie ulgasim - polecam gorąco jesli tez tak macie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię wychodzić z moimi znajomymi. W domu wprost nie cierpię siedzieć. Ostatnio wymyśliliśmy, że pójdziemy do escape room łódź Jeszcze nikt z nas nie był w takim pokoju zagadek, więc wydaje mi się, że fajnie będzie to zrobić razem. Jeżeli byliście już w takim pokoju to dajcie znać. Może macie jakieś wskazówki czy rady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kulkka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 154

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze wiem jak u mnie kończą się takie wypady na miasto, jakiś alkohol później szybkie jedzenie i problemy żołądkowe gotowe. Kiedyś bym się strasznie z tym wszystkim męczyła, ale na szczęście te czasy już są za mną bo stosuję w takich przypadkach Intestę z maślanem sodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Basterski33
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli na imprezie brakuje jedzenia, to trzeba zmienić miejsce :d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordi33
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 108

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Bardzo częstym kierunkiem podróży są teraz wakacje w indonezji, jest tam bardzo pięknie i można tam spędzić bardzo aktywne wakacje. Bardzo zaciekawiło mnie to, że niektóre firmy np. takie jak Dua Benua, dopasowują ofertę do potrzeb klienta, możemy wybrać czy chcemy spędzić wakacje bardziej aktywnie, czy bardziej wypocząć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Berasia
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takie wakacyjne imprezy to najlepsze jest szybkie jedzenie. Szukając różnych dostawców produktów spożywczych trafiłam na kebab hurt . Oferują wysokiej jakości prawdziwy turecki kebab. Mogłabym rozpocząć działalność i nawiązać z nimi współpracę. Może ktoś z Was tez ma podobny pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bożena
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 891

PostWysłany: Wto Mar 15, 2022 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety wiem jak to wygląda, szczególnie wśród młodych ludzi. Z czasem alkohol staje się jedyną opcją, żeby rozładować stres i dobrze się bawić. Mój syn wylądował na terapii uzależnień we Wrocławiu. Przez częste nadużywanie, zwyczajnie się uzależnił, dlatego warto mieć na uwadze to niebezpieczeństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lokuu
Barok
Barok


Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 79

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grill jest dobrym rozwiązaniem, jakieś dobre naturalne wyroby mięsne na przykład stąd - https://paczkazrusiborza.pl/kategoria-produktu/mieso-surowe/ i jedzonka nie zabraknie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Mar 30, 2022 10:32    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group