Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W miarę zdrowo dziś zjadłam?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kajka35
Barok
Barok


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 78

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie aktualnie faza - codziennie ten sam dramat! Co mam wymyślić / jakie przygotować zdrowe posiłki?
Zaczynam rozważać, czy nie skorzystać z porady dietetyka, który powie mi, jaka dieta będzie dla mnie najbardziej optymalna.
No i przede wszystkim ułoży ją dla mnie i w końcu zniknie problem - co dziś zjeść zdrowego?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lut 24, 2019 17:07    Temat postu:

Powrót do góry
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zdrową żywność, to polecam ten sklep gdzie można zakupić wiele produktów w tym nieprzetworzony olej kokosowy - https://krukam.pl/ który ma świetne właściwości lecznicze i odżywcze. Polecam wam zakupy bo naprawdę warto a zdrowie ma się jedno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz w sieci można znaleźć tyle różnych przepisów, że bez problemu da się zdrowo odżywiać. Mnie ostatnio bardzo zaciekawił ten przepis https://afterfit-catering.pl/blog/linguine-borowikami-sosem-sojowym-winem/ . Uwielbiam dania z makaronem więc myślę, że by mi zasmakowało. Do tego wygląda obłędnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lasse09
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sobie liczyć kalorie i wartości odżywcze, choćby przez jeden miesiąc, żeby sobie zrobić dobry nawyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pandemonik
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 424

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 23:17    Temat postu: Re: W miarę zdrowo dziś zjadłam? Odpowiedz z cytatem

castnetha80 napisał:
Sniadanie: kasza manna i jabłko drugie śniadanie: kromka chleba orkiszowego z kabanosem obiad: rosół przekąska: babeczka z gorzkiej czekolady Smile


Nie dużo ale nie super zdrowo. Ja bym zmodyfikował tak:
śniadanie: muesli z bakaliami, jabłko lub inny owoc
II śniadanie: kromka chleba orkiszowego lub pełnoziarnistego z twarogiem, pomidorem i sałatą
obiad:dowolna zupa na wywarze z warzyw i z dużą ich zawartością, kasza gryczana z pieczarkami, surówka lub ryba z jakąś sałatką i sosem
przekąska: owoce
kolacja: sałatka z jajkiem lub dodatkiem sera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Jeśli masz problem z planowaniem i przygotowywaniem posiłków, a chcesz zdrowo się odżywiać, to polecam catering dietetyczny poznań. Dzięki cateringowi będziesz jeść regularnie, pyszne i zdrowe posiłki. Z pewnością przyczyni się to do poprawy Twojego zdrowia, samopoczucia, a także wyglądu Twojej sylwetki. Serdecznie polecam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena65
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 30

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto poszukiwać inspiracji na zdrowe dania w sieci. Ja wielokrotnie trafiłam na ciekawe przepisy, które zostały ze mną na stałe. Moim najnowszym odkryciem jest serwis https://quinoa.com.pl/ w którym publikowane są przepisy na dania z komosy ryżowej. Znajduje się tutaj również baza wiedzy przydatna dla początkującego kucharza i nie tylko. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pukla123
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 21:03    Temat postu: Re: W miarę zdrowo dziś zjadłam? Odpowiedz z cytatem

castnetha80 napisał:
Sniadanie: kasza manna i jabłko drugie śniadanie: kromka chleba orkiszowego z kabanosem obiad: rosół przekąska: babeczka z gorzkiej czekolady Smile


A u nas naleśniki z dżemem domowej roboty. Taki własny dzem jest mega, to całkiem inna bajka. Gdybyś chciała spróbować taki jak ja robię to tutaj podrzucam przepis https://najlepszewkuchni.pl/przepis/dzem-malinowo-jezynowy-3025.html Zobacz jaki jest prosty, a efekt końcowy niesamowity. Taki domowy dżem nie ma porównania ze sklepowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NataliaD
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 15

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 12:53    Temat postu: zdrowa pizza Odpowiedz z cytatem

a ja polecam pizze swoje roboty- na pewno będzie zdrowiej i taniej , dodajesz składniki jakie lubisz, mogą być same warzywa. a jeśli chcecie ,żeby pizza była jak z pizzeri, doskonale upieczona , chrupiąca i rozpływałam się w ustach to polecam siatki do pizzy . Pizza zupełnie inaczej smakuję niż z blachy i nie jest to skomplikowane, odpowiednie akcesoria i pizza będzie idealna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Nie Gru 22, 2019 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dobre jedzenie to tylko te domowe. Na mieście tez można dobrze zjeść, ale domowe potrawy mają to coś. Warto gotować we własnym zakresie bo wiemy wtedy co się dzieje z naszym jedzeniem i z czego dokładnie się składa. Jak szukacie jakiś dobrych przepisów kulinarnych to zobaczcie sobie https://mowisalmon.pl/przepisy/ Jest tam duży wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mczay
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 218

PostWysłany: Pią Gru 27, 2019 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi to przepysznie! Chętnie zdecydowałabym się na jakieś fajne produkty na śmietanie, ale też zawsze mam problem z tym, co wybrać na sklepowych półkach. Czy produkty tej firmy, które można znaleźć na stronie https://najlepszewkuchni.pl/produkty będą ok?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nesska
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 1087

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O proszę dobrze wiedzieć Wink Ja również zdecydowałam się wykorzystać catering dietetyczny od SportFoodBox i naprawdę jestem zadowolona, bo teraz mam dużo więcej czasu, nie chodzę głodna, czuję się świetnie i do tego kilogramy skutecznie uciekają. Jednocześnie w Warszawie zapewniają mi terminowe dostawy na cały dzień. Pozdrawiam i mam nadzieję, że też w nowym roku uda Ci się podjąć racjonalną decyzję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Sro Sty 27, 2021 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie szukacie przykładowo przepisów na zdrowe posiłki? Czy w internecie, czy kupujecie jakieś książki kulinarne? Ja ostatnio znalazłam tutaj https://dietly.pl/blog/przekaski-na-sylwestra wiele fantastycznych przepisów, które na pewno wypróbuję. Kojarzycie tą stronę? Korzystaliście z ich porad?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
migotkaa
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Mar 2019
Posty: 10

PostWysłany: Pią Sty 29, 2021 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj też zjadłam bardzo zdrowo sałatka cezar. Bardzo dobra i zdrowa. Poprawiłam sobie tylko jakość mięsa rozbijając je siekaczem. Siekacz do mięsa wprowadził przyprawy wewnątrz mięsa przez co było bardziej aromatyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXxDARECZEKxXx
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sty 29, 2021 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zjadłem na śniadanie owsiankę z bananem i orzechami, więc raczej było to zdrowe jedzenie, co nie?
_________________
https://modneduzerozmiary.pl/pl/12-sukienki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 29, 2021 11:49    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group