Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki-czy dbacie o siebie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 416

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrej jakości kosmettyki to podstawa. Ja bardzo lubie te z firmy Monduniq. Można je kupić w salonach kosmetycznych, które współpracują z tą marką. U mnie świetnie się sprawdza regenerujący zel do twarzy z ekstraktem ze sluzu slimaka http://www.monduniq.pl/pl/detail/produkty/818/d-escargot-extrait-sekret-slimaka. Fajna konsystsencja, delikatny zapach i przede wszystkim ogromna skuteczność!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 14, 2019 18:25    Temat postu:

Powrót do góry
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja dużą uwagę przywiązuję do zadbanych paznokci, dlatego zawsze staram się by były one starannie pomalowane lakierem. Ostatnio kupiłam sobie top velvet, który stanowi idealnie dopełnienie dla lakierów, tworząc efekt pudrowo-matowego wykończenia. Musicie koniecznie wypróbować!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malvvinka
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 3
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kupuje kosmetyki to najczęściej zamawiam produkty do brwi i rzęs. Do malowania oczu przywiązuje największą uwagę. Nie tak dawno zamówiłam sobie nowe produkty od https://neness.pl/refectocil. A Wy skąd zamawiacie kosmetyki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem uzależniona od wszelkiego rodzaju kosmetyków. Lubię te pielęgnacyjne, ale również chętnie korzystam sobie z kosmetyków do makijażu. Dbam o siebie, jak tylko mogę, dlatego polecam Wam stronę https://ladiosa.pl/ na której znajdziecie i takie propozycje i takie. Mają też urządzenia do manicure i pedicure oraz wiele, wiele innych produktów. Dodam, że bon upominkowe i darmowa dostawa powyżej 190 zł też są.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skóra w którymś momencie bardzo szybko się starzeje, więc można zadbać o jej nawilżenie i zdrowy wygląd. Zabiegami z medycyny estetycznej http://www.medlift.pl także można sobie pomóc. Delikatnie przeprowadzone na pewno odmłodzą naszą skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej staram się o siebie dbać. Wiadomo, ze nie mam też zawsze zbyt wiele czasu na to ale według mnie warto. U mnie obowiązkowym punktem są paznokcie. Bardzo podobają mi się, modne paznokcie 2019 https://easynails.pl/manicure-wiosna-2019-tylko-modnie-kwitnace-paznokcie/ .Dbam o to by dobrze wyglądały i prezentowały się należycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po porodzie czy w trakcie ciąży, wiele kobiet lubi o siebie dbać. To piękny czas, więc jak najbardziej warto! Smile Marka Hildegard Braukmann ma specjalną linię kosmetyków dla mam. Proponuję spróbować żelu do masażu. Przyjemnie chłodzi, daje delikatne uczucie rozluźnienia i nawilżenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alessa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 17 Cze 2018
Posty: 149

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie, że tak. Codzienna piel,ęgnacja to podstawa jeśli zależy nam na zdrowej i promiennej cerze. Ja z racji wieku ( po 30stce) kupuję już kosmetyki, które działają napinająco na okolice oczu i ust ( tu pojawiły się już pierwsze zmarszczki). Bardzo lubię to diamentowe serum z christiana laurenta, do kupienia w Rossmanie. Ujędrnia, nawilża i dodaje skórze takiego delikatnego rozświetlenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam kosmetyków różnych i różnie one się sprawdzają. Ostatnio fajne widziałam produkty w sklepie na https://www.maxdrogeria.pl/bielenda-anx-plynny-diament-odzywka-do-paznokci-11ml-p11008 . Warto czasem szukać ciekawych propozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skóra nawilżona to skóra piękna! Co tutaj kryć, wygląd naszej skóry przede wszystkim zależy od tego, jaki poziom nawilżenia posiada Smile Dzięki zabiegowi z użyciem produktu Restylane SkinBoosters może odzyskać ona naturalne nawilżenie i wyglądać młodziej! Na stronie https://www.restylane.com/pl/ znajdziesz miejsca w których wykonują zabiegi ich preparatami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sambana
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 263

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam kobiety która by nie stosowała kosmetyków Smile Jeśli o mnie chodzi to lubię też testować różne nowości i taką dla mnie jest ta ściereczka https://www.bee.pl/muslinowa-sciereczka-do-mycia-twarzy-mohani_p12882.html . Do tej pory głównie płatków używałam, ale muszę przyznać że ona lepiej się sprawdza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bienia11
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Cze 2019
Posty: 17

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre kosmetyki to naturalne kosmetyki. Wszystkie reklamy rzucają nam w oczy piękne, kolorowe opakowania a w środku cała tablica Mendelejewa, którą z uporem się smarujemy. Z czasem ze skórą dzieją się niepokojące rzeczy a my nie wiemy dlaczego... Proponuje kosmetyki HB oparte na naturalnych olejkach ziołowych i witaminach, które nie obciążają organizmu i nie uszkadzają tkanek. NA szczególną uwagę zasługuje krem witaminowy do ciała.

Ostatnio zmieniony przez bienia11 dnia Pon Cze 10, 2019 22:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmetyczka-jola
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Cze 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowałyście kiedyś profesjonalnych zabiegów na twarz, np zabieg z kwasami? U mnie sprawdza się świetnie i powtarzam go co kilka miesięcy, ale jestem też ciekawa innych opinii Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosmetyczka
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Cze 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 08:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie ruszam się z domu bez błyszczyka - lubię mieć nawilżone usta. Zawsze dbam o dłonie - zawsze staram się mieć zrobiony manicure Smile wykonuje go sama w domu Smile daje mi to wiele przyjemności Smile znalazłam fajny sklep z lakierami hybrydowymi na stronie https://dyskontkosmetyczny.pl/pl/125-lakiery-hybrydowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej robie sobie paznokcie. W zeszłym roku przeszłam kurs, więc teraz mogę to robić samodzielne w domu. Ostatnio w oczy rzucił mi się fajny żel Ice Jelly Wydaj mi się, że takie paznokcie są ostatnio w modzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sie 12, 2019 13:42    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group