Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ogrodzenie nowego domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
johnpatong111
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Gru 2021
Posty: 774
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 11, 2025 20:41    Temat postu: Ogrodzenie nowego domu Odpowiedz z cytatem

Cześć, buduję dom i muszę szybko ogarnąć ogrodzenie – zależy mi na czymś trwałym, ale też estetycznym. Przeglądałem tę stronę: https://olbud.pl/ i wyglądają bardzo konkretnie, tylko nie wiem, czy można się z nimi dogadać na projekt indywidualny, czy robią tylko standardowe wzory z katalogu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Kwi 11, 2025 20:41    Temat postu:

Powrót do góry
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 428

PostWysłany: Sob Maj 31, 2025 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często firmy są otwarte na takie rozwiązania, zwłaszcza przy większych zamówieniach. Na pewno warto dopytać, jak wygląda u nich kwestia personalizacji i terminów realizacji. Co do ogrodzeń, to myślę, ze warto też pytać tutaj https://ogrodzenia24h.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samanta
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 19 Sty 2018
Posty: 220

PostWysłany: Nie Lip 20, 2025 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pewno wybiorę ogrodzenie wiśniowski Infinity. Z bliska widać, że to solidna robota, profile są dobrze zabezpieczone, nic nie skrzypi, nie ugina się jak niektóre tańsze opcje. Z daleka prezentuje się wyjątkowo i elegancko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lip 20, 2025 17:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group