Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

obuwie dla faceta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zuzinka
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 10

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 20:42    Temat postu: obuwie dla faceta Odpowiedz z cytatem

ma ktos do polecenia jakis fajny model butów takich typowo w góry? chce zrobic prezent narzeczonemu Smile chcialabym wybrc jak najlepsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lut 22, 2019 20:42    Temat postu:

Powrót do góry
Babeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 93
Skąd: Wisła

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj maz ma hanwagi https://www.e-horyzont.pl/on/buty-meskie/buty-na-wedrowki-meskie.html i odpowiadaja mu swoją budową, dopasowaniem i lekkościa.. ogolnie jest maniakiem wycieczek wiec przywiazuje duza wage do butow a skoro on poleca to musza byc najlepsze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Mój mąż bardzo lubi biegać, dlatego na urodziny kupiłam mu buty do biegania Arahi 2 Hoka One One na tej stronie: https://dotsport.pl/bieganie/hoka-one-one-men-s-arahi-2-meskie-buty-do-biegania-czarny-niebieski.html. Muszę przyznać, że są naprawdę dobrze wykonane i świetnie się prezentują, a mąż chwali sobie je bardzo za wygodę i dobrą amortyzację w trakcie biegania. Polecam sprawdzić ten oraz inne modele na powyższej stronie, ponieważ mają szeroki wybór i atrakcyjne ceny Very Happy W ofercie znajdziesz też dużo butów przeznaczonych do chodzenia po górach, więc może coś Cię zainteresuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 630

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pamiętam kiedy ostatni raz byliśmy na zakupach stacjonarnych. Znacznie wygodniej jest nam zamawiać wszystko online, także buty. Ostatnio tutaj https://www.butyraj.pl/ widziałam ciekawe modele butów dla mężczyzn i to w niskich cenach. Ja mam już kilka par na oku Smile Dajcie znać czy ktoś z was już zna ten sklep Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria30
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 328

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz odpowiednich butów to polecam Ci sie rozejrzeć na stronie jaką jest https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-meskie-101.html Znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych ofert które z całą pewnością warto będzie przejrzeć. Takie buty moga się spodobać każdemu facetowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przeglądaliście już oferty firmy Modini https://modini.pl/17-zimowe-buty-meskie ? Bo tam możecie naprawdę kupić porządne i eleganckie buty męskie. Praktycznie znajdziecie tam wszystko z garderoby. Od koszul po garnitury czy inne dodatki. Moja siostra często robi swojemu facetowi tam zakupy i jest zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż nie bardzo lubi sandały, chyba że konieczność i za goroąco to zakłąda, a tak to woli jednak buty sportowe. Ostatnio widziałam jak przeglądał dla siebie buty i musze wam się pochwalić tym sklepem bo sa mega promocje na buty Nike https://butymodne.pl/meskie-nike-c532.p109.html jesli wasi mężczyźni chodzą w takich butach to jest teraz super okazja,.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kali09
Barok
Barok


Dołączył: 21 Paź 2021
Posty: 75

PostWysłany: Sob Paź 23, 2021 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zainteresowana mniej znanymi sklepami z obuwiem - chodzi mi o męskie byty ze skóry dla męża, ale żeby miały to COŚ, były dobre jakościowo i nietuzinkowe. Polecicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leonard01
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 16 Gru 2021
Posty: 96

PostWysłany: Nie Maj 01, 2022 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja potrzebuję znaleźć jakieś buty na co dzień do pracy. Najlepiej coś casualowego, lecz też nieco eleganckiego. Żona mnie namawia na brogsy w brązowym kolorze od Manufaktury Obuwia, gdzie sama często kupuje buty. Jednak do mnie najbardziej przemawia to, że ich obuwie jest specjalnie wyprofilowane i dodatkowo poszerzane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
claudyna
Renesans
Renesans


Dołączył: 03 Lut 2022
Posty: 46

PostWysłany: Czw Cze 16, 2022 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie te buty męskie eleganckie. Myślę, że mogą ci się spodobać. Wybór jest naprawdę duży. Sama ostatnio zastanawiam się nad zamówieniem nowych butów do garnituru dla mężą, bo on sam nigdy nie ma czasu na zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dedelowki88
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Paź 2023
Posty: 4

PostWysłany: Nie Paź 08, 2023 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie że będzie to interesujące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ttkg4hgf
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Lis 2023
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 05, 2023 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie polecacie na zimę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Gru 05, 2023 11:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group