Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzątanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domi78
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie korzystałam z jakiejkolwiek firmy do sprzątania nawet domu, sama to robię. Przyznam się szczerze ,że jestem pod tym względem trochę leniwa,ale postanowiłam coś z tym zrobić,tym bardziej,że aktualnie przebywam na urlopie wychowawczym. I znalazłam świetny poradnik a w nim porady i sprawdzone sposoby na sprzątanie https://aniaradzi.pl/porady/utrzymanie-czystosci-_c/ teraz nie straszne jest dla mnie mycie okien Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Wrz 12, 2018 20:11    Temat postu:

Powrót do góry
raspberry
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co... to zalezy od obowiązków no i od wielkosci domu. Tez myslalam, ze wszystko dam rade pogodzic, ale jak mąż zaczal wyjeżdzac w delegacje, a ja zostałam z trojka dzieciakow na głowie i wlasna firma ktora zachcialo mi sie rozkrecic na maksa to nie ma szans zebym pogodzila wszystko w takim zakresie w jakim chce. Poza tym teraz korzystanie z tego typu firm https://www.hojoclean.pl/ to norma na calym świecie, a i ceny sa naprawde przystepne. Raz w tygodniu wpadnie taka ekipa, sprzatnie dom, zaplecze i ogrod a teraz przed jesienia bedzie co ;p Korzystam z nich i w domu i w biurach. Bardzo mi podpasowali - przynajmniej robota jest zrobiona dobrze i przyjemniej sie wraca do czystego domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki odkurzacz macie? Czytam o różnych https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-jaki-odkurzacz-kupic.bhtml ale sama nie wiem. Aktualnie na rynku jest tak duży wybór ze naprawde nie wiem na jaki sie zdecydowac. Zwykly workowy czy moze bezworkowy? A moze automatyczny? Stojący? Jakie są najlepsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek299
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 37

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My korzystaliśmy z usług firmy sprzątającej a konkretnie http://seti-maszyny.pl bardzo dobrzy i godni uwagi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kremilia
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 12
Skąd: Ustanówek

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jest tu ktoś, kto użytkuje odkurzacz https://irobot.pl/pl/? Mam pytanie, czy jesteście zadowolone z efektów sprzątania? Interesuje mnie też kwestia jak często trzeba opróżniać zbiornik na kurz? Mam dość duże mieszkanie i marzy mi się perspektywa, że wyjdę do pracy, a w tym czasie mieszkanie zostanie pozamiatane i odkurzone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domatorka
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Paź 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny pomocy! Potrzebuje pojemnik na sztućce do zmywarki i nie wiem czy to są uniwersalne części czy trzeba dopasowywać je do konkretnych modeli. Wymieniałyście kiedyś pojemnik i wiecie coś na ten temat: Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilka91
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze nie cierpiałam odkurzać, brrrr. Jakiś rok temu dostałam robota sprzątającego Aspiri Robo(super oczyszcza brudne kafelki czy wykładziny) i ten problem zniknął. Poświęcony czas wolę poświęcić na swoje hobby Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tyty13
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś z tutaj obecnych powie mi nieco więcej o maszyny do mycia posadzek?
Ja wiem, że to mało prawdopodobne ale potrzebuje wszelkich informacji ze wszelkich źródeł, ponieważ chciałbym kupić kilka maszyn od nich Razz
Będę wdzięczny za wszelkie info!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cudownakarolinka
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 19

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze porządki przed Świąteczne.. poza tym na bieżąco chodź przy dzieciach jest to sprawa utrudniona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sprzątanie, to na stronie https://www.asc-pro.pl/sklep/srodki-chemiczne/ macie fajne produkty, które się na pewno Wam sprawdzą. Koniecznie musicie sprawdzić sobie wszystkie możliwości, bo na pewno coś wpadnie Wam w oko. Produkty firmy Karcher są dość popularne i przez wiele osób polecane. Najlepiej będzie połączyć sobie odpowiednie środki chemiczne z urządzeniami. Wtedy efekt dopiero może nas zaskoczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
domcia5
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie kochanie!

Ma ktoś z was może szczotka akumulatorowa vileda i wypowie się na jej temat? Bo ja szczerze się zastanawiam, ale wiadomo Vileda to ma ceny jak z kosmosu Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrzymala
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie czas wziąć się do roboty, bo już niedługo wiosna, a przez to warto byłoby zrobić wiosenne porządki Smile
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Do­piero... zakupy!" - Coco Chanel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ten branży powinniście wziać pod uwagę przede wszystkim Wasze przygotowanie i sprzęt, na jakim będziecie pracować.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super ciekawe propozycje produktów do sprzątania znajdziesz na pewno w drogerii na https://www.maxdrogeria.pl/. Osobiście znajduje tam wiele ciekawych ofert różnych marek, a więc warto tam szukać ciekawych rozwiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wosk_asia
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja nie jestem wielką fanką sprzątana. Staram się wspomagać samą siebie, jak tylko mogę. Ostatnimi czasy przede wszystkim poprzez zakup chemii niemieckiej głównie z http://generalfresh.pl/. No i myślę o zmywarce. Niestety nazbyt wiele czasu spędza się na sprzątaniu/zmywaniu/prasowaniu, a to życie takie krótkie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Mar 11, 2019 20:23    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group