Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Salon kosmetyczny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lamli
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 14:30    Temat postu: Salon kosmetyczny Odpowiedz z cytatem

dzień dobry. chcę w jakiś świetny sposób zareklamować swój salon piękności. myślałem nad podświetlanymi literami 3D. koleżanka poleciła mi najlepszą firmę http://nim.com.pl/reklama-zewnetrzna/litery-przestrzenne-3d/ kojarzycie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sty 07, 2019 14:30    Temat postu:

Powrót do góry
gabrysia21
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Paź 2018
Posty: 20

PostWysłany: Nie Sty 20, 2019 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że fajne takie różne numery na dom czy lokal właśnie tego typu sprawdzi się najbardziej jako dobre wyglądowo i jakościowo. Takie numery czy nawet nazwa firmy wycięta laserowo, sprawdzi się pod wieloma względami estetycznymi i przyciągającą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina077
Barok
Barok


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 76

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością taka reklama będzie dobra w celu pozyskania klientów. Ale to co bardziej przyciągnie klientki to Twoje umiejętności, najlepiej poświadczone certyfikatami. Szczególnie polecam wybrać się na kurs stylizacji brwi i rzęs - http://patrycjazielinska.pl/ do wykwalifikowanej i utytułowanej profesjonalistki, która w krótkim czasie nauczy Cię najbardziej popularnych wśród kobiet metod i technik stylizacji brwi i rzęs. Bo to właśnie te zabiegi cieszą się największą popularnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebul
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukam ciekawego salonu kosmetycznego z łodzi, znacie może coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 555

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba pamiętać, że bizbes kosmetyczny to bardzo złożony biznes i reklama to nie wszystko Smile moim zdaniem najważniejszy jest wybór odpowiedniej firmy patronażowej, która będzie nam dostarczać kosmetyki, zabiegi i oferować wsparcie handlowe Smile Ze swojej strony szczerze polecam Monduniq Smile Już po pierwszym spotkaniu z nimi na targach wiedziałam, że to będzie dobra decyzja i tak jest do dziś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim salonie kosmetycznym mamy wielu klientów, którzy boją się o swoje dane i pracowników dane, a wiec warto zainwestować w przechowywanie dokumentacji pracowniczej , która sprawdza się rewelacyjnie pod wieloma względami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast ja otwieram swój własny salon kosmetyczny i teraz odkryłam firmę https://www.depilar.pl . Z tego co się dowiedziałam jest to profesjonalna, rzetelna wypożyczalnia laserów, typu lightsheer desire. Tak sobie myślę, że zamiast wydawać nie wiadomo ile pieniędzy na zakup sprzętu, to postawię na jego wynajem. Tym bardziej, że teraz mam sporo innych wydatków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Cze 29, 2020 10:31    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group