Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiany na twarzy po trądziku
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domi78
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 08:44    Temat postu: Zmiany na twarzy po trądziku Odpowiedz z cytatem

Od dawna cierpiałam na brzydkie potrądzikowe zmiany na twarzy. Trafiłam jednak przez przypadek na stronę marki Calluna Medica. Zaczęłam stosować krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum. Moja skóra zmieniła się nie do poznania. Po regularnym używaniu zniknęły paskudne przebarwienia. Chyba zamówię sobie jeszcze maseczkę przeciwtrądzikową Hiszpania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lis 19, 2018 08:44    Temat postu:

Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dosc duzo jest teraz kosmetykow i mozna nimi polepszyc stan swojej skory. Krem witaminowy nawilzajacy HB dla mnie jest dobry, bo dzieki niemu skora jest nawilzona i ladnie wyglada. Sporo kosmetykow sie przyda do pielegnacji skory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamajka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 672

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blizny potrądzikowe to na pewno w Klinice Miracki w Warszawie usuniesz, mają nowoczesny sprzęt i takie laserowe zabiegi wykonują - https://klinikamiracki.pl/pico-sure/ Jestem akurat na bieżąco bo moja siostra na to chodziła i efekt był niesamowity.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gredella
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejsza medycyna daje naprawdę wiele możliwości. Ja wybrałabym się po prostu do jakiegoś specjalisty, który zajmuje się usuwaniem tego typu ranek z twarzy.
_________________
Rentcars Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka277
Barok
Barok


Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 80

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą ofertę zabiegów na trądzik ma w Klinika Krajewski, polecam zerknąć na informacje znajdujące się na ich stronie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pukla123
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 164

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2020 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na takie zmiany potrądzikowe to warto się udać do dobrego gabinetu na usuwanie zmian skórnych podtlenkiem azotu Lubliniec Ja chodzę i polecam esticlinic. Oni mają profesjonalny sprzęt, elastyczne terminy, także bardzo jestem zadowolona i z obsługi klienta i z efektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaKa
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 242

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam takie zmiany ;( Blizny, które skończyły się laserowym usuwaniem tych blizn a potem musialam mieć terapię nawilżającą kwasem Restylane Skinboosters.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zemira
Renesans
Renesans


Dołączył: 18 Lip 2019
Posty: 58

PostWysłany: Nie Maj 24, 2020 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat mam ten plus że nie mam blizn po trądziku. Ale problemy mialam ogromne, nic mi nie pomagało.Dopiero jak poszlam do mojego ginekologa, bo chiałam sie zabezpieczać i ona przepisała mi belare, pigułki.To dopiero wtedy na stałe pozbyłam sie pryszczy. Wczesniej to była moja zmora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregorian
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 209

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze zmianami potrądzikowymi wybrałem się do dermatologa, przepisał mi jakieś kremy, które tylko pogorszyły sprawę. Znajoma mi poleciła gabinet kosmetyczny https://www.qclinique.pl/zabiegi/mezoterapia-mikroiglowa i po kilku zabiegach zmiany zniknęły z mojej twarzy. W kwestii zmian skórnych dermatolog jest malutki przy kosmetologach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Sob Maj 30, 2020 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, że Ci się udało. Ja również nie mogę narzekać. Kosmetyki do pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej Novaclear Acne https://novaclear.eu/produkty-acne/ zadziałały u mnie idealnie. Nie ma na chwilę obecną śladu po trądziku. Nie miałam blizn, ale i tak twarz wyglądała nieciekawie. Jestem dowodem na to, że nie tylko zabiegami można sobie pomóc. Konsekwentne stosowanie odpowiednich kosmetyków może zdziałać cuda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urodziwa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 116

PostWysłany: Pią Cze 05, 2020 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wasze doświadczenia. Sama się obecnie z tym zmagam. Może ktoś poradzi mi jakie badania na trądzik wykonać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka
Renesans
Renesans


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 42

PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi polecono octenisept na trądzik i przyznam szczerz że efekt był. Trochę cierpliwości, trochę tego sprayu odkażającego i skóra wygląda coraz lepiej. Dla mnie zabieg to ostateczność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 502

PostWysłany: Czw Maj 06, 2021 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na blizny po trądziku nie zawsze pomoże zwykły krem. Czasami trzeba poszukać bardziej zaawansowanej kuracji. Czytałam, że preparat nano needles pomaga pozbyć się blizn, przebarwień i innych niedoskonałości. Krem za pomocą nanoigiełek dodatkowo ujędrnia skórę i ją nawilża. Można go stosować na każdy rodzaj cery. Szczegóły znajdziecie na stronie https://aurumaris.eu/produkt/nano-needles-nano-igielki-zabieg-calkowitej-odnowy-skory .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nymensky
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Maj 2021
Posty: 3
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Maj 06, 2021 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też kiedyś się spotykałem z dziewczyną która przechodziła przez trądzik. Wyglądała okropnie ale nie przeszkadzało mi to akurat. Coś innego mi przeszkadzało. Charakter miała paskudny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
denki
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Maj 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Maj 07, 2021 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto na pewno udać się w takim wypadku do kosmetyczki

_____
bar wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 07, 2021 08:59    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group