Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozwój w sferze prowadzenia własnego biznesu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 11:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lis 25, 2018 10:55    Temat postu:

Powrót do góry
sylwia-klara
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby w firmie dokonywał się rozwój, potrzebna jest dobra, mocna i zgrana kadra. Czasem do jej stworzenia trzeba pomocy zewnętrznej firmy, rekrutacje konsulting to coraz powszechniejsza i bardzo praktyczna sprawa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna pomyslec o takich https://itmagination.com/ rozwiazaniach dla swojej firmy. Dzieki nim bedzie sie nam duzo wygodniej prowadzilo swoja firme. Takie programy sa dostepne dla kazdego, a w ten sposob sobie bardzo ulatwimy prace.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leuxer
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 127

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moge polecić Ci zainteresowanie się Fast DAta - https://www.rp.pl/Nowe-technologie/181119664-Big-Data-przetwarza-przeterminowane-dane-Rozwiazaniem-problemu-moze-okazac-sie-rozwiazanie-Fast-Data.html To nowa strategia/sposób przetwarzania danych, który według mnie jest przyszłością, więc warto go wdrożyć w firmie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 631

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny temat! O takich rzeczach powinno się mówić, biznesmeni powinni sobie pomagać. I wiecie co? Ja sama na dzień dzisiejszy rozważam opcję fuzji firm. Polecono mi ofertę https://www.glc.pl/uslugi/prawo/fuzje-i-przejecia/ na bardzo korzystnych warunkach. Wiem, ze taka opcja pozwoli mi na dłużej zostać w branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Nie Gru 09, 2018 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jest naprawdę prosty, przede wszystkim musicie zastanowić się, co będzie dla Was najbardziej opłacalne pod kątem zaangażowania i czasu.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 15:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Sob Gru 15, 2018 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze, że myślisz o tym by dać zarobić innym, a przy okazji również na tym skorzystać. Jednak wydaje mi się, że niezbędny będzie tu jakiś program to zapisywania Twoich partnerów biznesowych oraz ich zamówień. Najlepszy do tego będzie excel, więc dobrym pomysłem byłoby zapisanie się na ten kurs https://calculatic.pl/kursy-excel/wroclaw prowadzony we Wrocławiu i nie tylko. Później możesz zorganizować grupowy kurs dla swoich partnerów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcellusPye
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Gru 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon Gru 24, 2018 01:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi niesamowicie pomogła taka usługa. Doradztwo finansowe zmieniło moje zapatrywanie na biznes ogromie. Nie wyobrażam sobie już wrócić do działania "po omacku" zanim otrzymałam informacje od jednej z najlepszych firm consultingowych w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy Ci na rozwoju to zastanów się, które działy Twojej firmy tego potrzebują i działaj stopniowo. Dobrym pomysłem może okazać się zakup nowego sprzętu lub jakiegoś oprogramowania, zależy w jakieś branży działasz. Jeżeli jesteś zainteresowany elektroniką to sprawdź http://it-blog.pl/ Nowy komputer możne znacznie poprawić efektywność Twojej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleksandras34
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sob Sty 05, 2019 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stwierdziłam, że warto inwestować w swój rozwój poprzez szkolenia i kursy. Już nawet wybrałam sobie kilka na tej platformie - platforma rozwojowa. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 405

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej firmie stawiam przede wsystkim na pomoc firm zewnętrznych,dorosłam do tego, aby wszystkiego nie robic sama i miec troche wiecej luzu oraz czasu dla siebie. Jedna z takich firm jest http://niszczeniedokumentow.eu/ która profesjonalnie zajmuje sie organizacją dokumentów, zabezpieczaniem ich oraz niszczeniem juz nie potrzebnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majorka3
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio znalazłam doradztwo klienta i zastanawiam się czy ktoś może ma jakieś doświadczenie w tym zakresie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzać własną firmę trzeba ją rozwijać. Nie chodzi tylko o pozyskiwanie nowych klientów ale też o nadążanie za przepisami, które wciąż się zmieniają. Obecnie najpopularniejszym tematem, który od miesięcy jest "na tapecie" jest RODO. Każda firma powinna przygotować się do zmiany przepisów. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to uczyńcie to jak najprędzej. Bardzo dobre szkolenia z RODO przygotowuje firma Proxymo https://www.proxymo.pl/rodo-it.php . Szkolenia odbywają się w różnych miastach w Polsce. Na stronie firmy znajdziecie szczegółowy terminarz, a także formularz zgłoszeniowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leczo9
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak - warto rozwijać się na wielu płaszczyznach Wink zacznij może od smart business i pomyśl co dalej byłoby najlepsze dla Twojej działalności Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tereskao
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Lis 2018
Posty: 187

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto czasami korzystac z prostych rozwiązan. Jeżeli nasza firma prowadzi sprzedaż to może czasami warto zainteresowac się jakimś darmowym oprogramowaniem dla sklepów online jak np. https://pasejo.pl ? Sądze, że założenie takiego sklepu online może dużo poprawic jeżeli chodzi o finanse w firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 12, 2019 19:05    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group