Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

języki obce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę powodu, dla którego mielibyście nie znać języków obcych.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 11:36, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lis 24, 2018 17:51    Temat postu:

Powrót do góry
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 403

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauka jakiegokolwiek języka jak i innych dziedzin jest bardzo wazna dla młodego człowieka. Stres nie jest korzystny dla mózgu, szczególnie przez długi czas. Niemal każdy uczeń odczuwa pewien stres związany z powrotem do szkoły i jest to całkowicie normalne. Najważniejszą rzeczą jest dowiedzieć się, w jaki sposób możemy sobie z tym poradzić w zdrowy sposób i uzyskać wsparcie. Silniejsze zdolności poznawcze sprawią, iż nauka będzie łatwiejsza, szybsza i po prostu wydajniejsza, warto to sprawdzić w braingym https://braingym.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 35

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do nauki potrzebuję nauczyciela. Niestety, ale samodzielna nauka do mnie nie przemawia, bo sama sobie nie mogę skorygować błędów. Uczę się sama angielskiego, w wolnym czasie, ale jest mi ciężko. Moim marzeniem jest nauczenie się francuskiego (pięknie brzmi), ale tutaj sprawa wygląda trochę gorzej niż z angielskim, bo o ile angielski w szkole miałam i jakieś podstawy znam, więc jest mi łatwiej samej kontynuować, tak francuskiego nauczyć się samej od podstaw, gdzie wymowa jest w ogóle inna - cóż. Ja tam próbuję, lubię korzystać z aplikacji, które pomagają mi w nauce języków: duolingo, memrise, quizlet. Robię dużo ćwiczeń w internecie, oglądam seriale (po angielsku na razie). Jak widzicie samodzielne uczenie się? Może do Was do też nie przemawia? A może jednak nauczyliście się sami języka od podstaw?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uczucie się angielskiego? Jakie macie metody nauki? Można się zapisać na kurs https://speakingo.com/ i wtedy szybko opanujemy język. A jest to najwygodniejsza forma nauki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ereden
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 7

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja samodzielnie mogę co najwyżej utrwalić język, żeby wszystkiego nie zapomnieć. Natomiast mnie też najlepiej idzie nauka pod kierownictwem jakiegoś nauczyciela na kursie czy w szkole. Jednak potrzebuję systematyczności i stałej styczności z językiem, bym miał go na jakimś przyzwoitym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 555

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nauka języków obcych w dorosłym wieku nie jest zbyt prosta dlatego uważam, że edukację trzeba zacząć jak najwcześniej. Ja nie miałam takiej możliwości ale postanowiłam zadbac o to by moje dziecko mogło zacząć uczyć się juz od najmłodszych lat. To jeden z powodów, dla których zdecydowałam się zapisać ją do Te Vizji w Warszawie na Ochocie. Wysoki poziom nauczania, dużo zajęć dodatkowych i zaangażowani nauczyciele. codzienna nauka angielskiego daje świetne efekty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 415

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samodzielna nauka języka jest bardzo trudna, szczególnie, gdy mówimy o dzieciach. Nie ma to jak kontakt z nauczycielem, który na bieżąco jest w stanie poprawiać wszelkie błędy itd. Mój Ignaś chodzi teraz do 2 klasy polsko-angielskiej szkoły Edison ( W-wa). Zajęcia z angielskiego ( i to na poziomie rozszerzonym) odbywają się tu codziennie. Efekty widać gołym okiem Smile Poza tym to bardzoi przyjazna i otwarta szkoła Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makanda
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Sty 2019
Posty: 6

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuje zapisać się do jakiejś szkoły na zajęcia z portugalskiego. Poza tym sama w domu ćwiczę angielski i od czasu do czasu rozmawiam na skype z kimś po niemirsku, żeby zupełnie nie zapomnieć tego języka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katarzyna
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za sprawdzone informacje! Mam pewność, że przydadzą mi się one.
_________________
Będąc człowiekiem nie jestem bliższy nieskończoności niż gdybym był mrówką, ale też nie jestem dalszy niż gdybym był ciałem niebieskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modek
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czego sie uczycie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alessa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 17 Cze 2018
Posty: 147

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

werka2 to witaj w klubie, moja corka też uczy się w Te Vizji tyle, że w Gdańsku. O szkole też mam tylko i wyłącznie pozytywne zdanie - nauczyciele pomocni i zaangażowani, klasy niezbyt liczne a lekcje prowadzone na poziomie rozszerzonym. Dobry start w przyszłość Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uczcie się języków obcych, uczcie. Wtedy o wiele łatwiej będzie wam funkcjonować w dzisiejszych czasach. Nie martwcie się, że wasz język może być ubogi. Zawsze możecie nadrobić naukę. Grunt, żeby umieć cokolwiek. A resztą może zająć się przykładowo biuro tłumaczeń berligo.com . Dzięki nim jak tylko będziecie mieć problem z tłumaczeniem jakiejś treści, pism możecie sprawnie przełożyć na dowolny język.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, jeśli liczycie na sporą karierę, to po prostu musicie mieć dobrze opanowane języki obce.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siersciuch99
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Kwi 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo interesujące porady! Dzięki wielkie, przyda mi się to.
_________________
Ciało ulega zniszczeniu, gwiazdy się wypalają, lecz nawet gdy wszechświat się skończy, pozostanie tylko miłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez szukam pomocy

Ostatnio zmieniony przez semira9932 dnia Czw Maj 30, 2019 08:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Nie Kwi 28, 2019 22:32    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group