Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobra restauracja.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ksenia.s
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię chodzić do restauracji - jedzenie wolę przygotowywać w domu. Wtedy mam pewność, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku i będzie przepysznie smakowało. Nawet jeśli muszę się trochę namęczyć.
_________________
tanie pożyczki dla każdego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 04, 2019 23:32    Temat postu:

Powrót do góry
MIMI2332
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 13

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrych restauracji jest bardzo dużo i każdemu może podobać się inna. Jeżeli chodzi o restaurację przyjazną dzieciom, mogę polecić restaurację Akademia w Warszawie. Lokal wyposażony w różnego rodzaje zabawki dla dzieci, żeby im się nie nudziło podczas obiadu. W weekend naszymi pociechami zająć się mogą wyszkolone animatorki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Pią Sty 11, 2019 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna sprawa.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 14:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka9
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie w stolicy cos znajdziemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
prostolinijna
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 258

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to prawda. By prowadzić restaurację trzeba mieć zacięcie, bo przecież nie jest to wcale proste. Spójrz na przykład na lokal o nazwie Bubbles Bar Warszawa. Przecież to duża placówka, którą chętnie odwiedzają biznesmeni, jak i rodzicie z dzieciakami. Żeby mieć taki obrót, należy dbać o swoich klientów i dawać im najlepsze smakołyki, jakie znacie. I używać dobrych składników. Możecie też organizować takie akcje jak nielimitowana ilość alkoholu za 29 zł za osobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziecie w Warszawie, to koniecznie musicie pojechać do tej restauracji http://naskrajnej.pl/ w Ząbkach. Mają tam przepyszne polskie jedzenie, które na pewno zasmakuje całej rodzinie. Wiem, że wielu turystów bardzo sobie chwali i specjalnie w tamtą stronę zawsze się wybierają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
migotkaa
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Mar 2019
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię restauracje serwujące dania gotowane metodą sous-vide jednak do tego potrzebne są: pakowarka próżniowa oraz cyrkulator do wody. Polecicie coś w okolicach Warszawy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 631

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziecie w Świerardowie Zdrój bądź okolicach to koniecznie musicie odwiedzić tę restaurację http://www.sekretypiwowara.pl/ . Jestem raczej wymagającym gościem, jedzenie musi być świeże i smaczne, a tutaj takie jest. Porcje są duże, a ceny nie są wygórowane. Jedna z lepszych restauracji, w których miałam okazje byc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia tego, jakie konkretnie macie upodobania.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 12:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dawid13
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 14

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dobrą restaurację to warto się samemu o to zatroszczyć. Moi znajomi prowadzą włoską knajpę (wiem, kolejna!) i korzystają z pomocy firmy, która projektuje dla nich lokal i cały wystrój. Mowa tu o http://www.formadesign.szczecin.pl/projektowanie-wnetrz-restauracji/ dla których projektowanie wnętrz restauracji jest jak pasja - co widać w wielu załączonych projektach, które wykonali. Dobrze jest być na swoim! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misst
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 160

PostWysłany: Sob Maj 25, 2019 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz dobrej i przede wszystkim smacznej restauracji to możesz zerknąć tu https://www.restauracjafilharmonia.pl/
jest to naprawdę świetne i bardzo stylowe miejsce, w którym spokojnie będziecie się świetnie bawić, a oprócz tego zjecie coś pysznego.
To też idealne miejsce na randkę oraz na spotkania rodzinne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 252

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okay to ja mam takie pytanie do wszystkich tutaj zgromadzonych. Powiedzcie mi, bo jak się domyślam, są tutaj tez mamy, które mają małe dzieci. Powiedzcie mi jak Wy wybieracie restauracje, tak by były rodzinne? Przyjazne dzieciom? Na wakacje rusza taki przewodnik jak Restauracje Przyjazne Dzieciom http://restauracjeprzyjaznedzieciom.pl Chodzi o to czy dana restauracja ma sztućce, menu dziecięce etc i małe sztućce. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detel
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dobre restauracje to bardzo często zdarza się tak, że dobre restauracje znajdują się w dobrych hotelach, ja na przykład bardzo często chodzę tutaj http://hotel-centrum.pl/gastronomia/ na rodzinne obiady. Według mnie to świetna opcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mannia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 357

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie preferuję restaurację Jajko http://jajko.co/ , czyli bistro z Krakowskiego Przedmieścia. Znakomite potrawy, ich smak a przede wszystkim ich tradycyjna struktura, styl. Staram się tam żywić najczęściej jak to tylko możliwe. Uwielbiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już kwestia Waszego gustu. Przecież dzisiaj jest wiele ciekawych miejsc, w których możecie zjeść.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 13:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 28, 2019 15:06    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group