Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Studia zaoczne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rosette55
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 26

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To czy ukończyło się studia zaoczne czy dzienne nie ma najmniejszego znaczenia. Liczy się to z jakim wynikiem. Ja mam za sobą studia na kierunku prawo na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu: https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/prawo-5-letnie-studia/ . Studiowałam je właśnie zaocznie i bez problemu znalazłam bardzo dobrze płatną pracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Gru 04, 2018 22:04    Temat postu:

Powrót do góry
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia zaoczne są bardzo dobre dla osób, które chcą jednocześnie pracować i studiować. Wtedy ma się bardzo mało czasu, bo na tygodniu siedzi się w pracy, a weekendy spędza się na uczelni. To opcja dla naprawdę wytrwałych osób, które wiedzą czego od życia chcą. A jeżeli wy jeszcze nie wiecie to sprawdźcie http://edukacja-wyzsza.pl/ i poczytajcie. Decyzja przyjdzie z czasem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat dzisiaj jest ogromny wybór studiów, więc warto zastanowić się, co będzie dla Was najlepsze.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katarzyna837
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem studia zaoczne nie są w niczym gorsze od stacjonarnych. Są dla osób, które chcą lub muszą utrzymać się samodzielnie. Sama studiowałam drugi stopień studiów zaocznie, więc mam porównanie i moim zdaniem nie jest też prościej na takich studiach, bo wiem, że krążą takie pogłoski. Wręcz przeciwnie, nauki jest tyle samo, a zajęć mniej, bo tylko 2-3 razy w tygodniu, a nie 5 jak na stacjonarnych. Smile
_________________
Jak czyścić świece zapłonowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robiłam podyplomówkę, a zajęcia miałam w formie weekendowych zjazdów. Jestem nauczycielką i wybrałam kierunek logopedii na http://pcud.edu.pl/ . Zdecydowanie polecam, bo mają bogatą ofertę zajęć dla pedagogów i nauczycieli. Kadra wykładowców świetna, wysoki poziom zajęć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta3
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 97

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie studia są okazją z której każdy powinien skorzystać. Można dzięki temu znaleźć świetną pracę, poznać wielu ciekawych ludzi, dowiedzieć się czegoś nowego, otworzyć się na wiedzę. Sama planuje niedługo iść ponownie na studia, tym razem podyplomowe. Myślałam o kierunku psychologia w biznesie na WSE w Krakowie. Opis kierunku jest tutaj http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/psychologia-w-biznesie. Czy ktoś z Was studiował coś takiego? Polecacie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niklona
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja studiowałam dziennie, ale teraz jeśli miałabym taką możliwość albo jeśli jeszcze kiedyś będę miała w planach wrócić na studia to zdecydowanie wybiorę studia zaoczne. Mimo, że będą one kosztowne, to przynajmniej będę miała możliwość jednoczesnej pracy i zdobywania jeszcze innego, praktycznego doświadczenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierunków studiów jest bardo dużo. Także w tej http://www.pswbp.pl szkole można je skończyć. Opcji jest dużo. Także zaocznie część osób je kończy. Macie jakieś pomysły na ukończenie studiów? Jak się wybierze studia zaoczne to można także pracować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brulou
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xxxxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filiphion
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o kierunku turystyka? Warto robić? Chciałabym zrobić licencjat i może kiedyś założyć własną agroturystykę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onlineekspertwsb
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Kamamama, studia licencjackie na kierunku Turystyka i rekreacja możesz podjąć w Wyższej Szkole Bankowej. Zapraszam Cię na nasza stronę: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/turystyka-i-rekreacja gdzie znajdziesz wszelkie szczegóły (wykaz specjalizacji oraz warunki rekrutacji). Zapisując się na studia do 16 lipca możesz zaoszczędzić aż 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku. Dodatkowa oszczędność to brak opłaty wpisowego, która normalnie wynosi 85 zł. Zapraszam!

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maruda
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 25

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś stałe kształcenie się to, jak sądzę, gwarancja rozwoju i awansu. Świat się bardzo szybko zmienia to i my musimy się zmieniać. Nie jest to może łatwe, gdy pracujesz i masz rodzinę, ale warto się zmobilizować. Na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym w Łodzi można studiować przez Internet na specjalnej platformie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że pisaliście tutaj o psychologii i wiem, że teraz wiele osób studiuje właśnie ten kierunek. Korzystacie z dodatkowych pomocy, gdy przygotowujecie się do egzaminów? Ja zastanawiam się nad tym, czy nie kupić sobie jakiś propozycji ze strony https://ksiegarnia.pwn.pl/Psychologia-i-zycie,68730017,p.html bo są dość interesujące i niedrogie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Patrycja
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 157

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tego samego zadania, iż tryb studiów nie jest dla pracodawców tak istotny, jak Twoja rzeczywista wiedza i umiejętności jakie powinieneś posiąść. Wybierając kierunek studiów warto zwrócić uwagę, która uczelnia ściśle współpracuje z doskonale prosperującymi instytucjami i przedsiębiorstwami, w jakich chcielibyśmy znaleźć później pracę. Na przykład taka specjalność http://kryminalistyka.mystrikingly.com/ jest moim zdaniem bardzo przyszłościowa i łączy w sobie wiele dziedzin, więc z pewnością pozwoli rozwijać wiele zainteresowań, a jednocześnie jest pewnym gwarantem, iż nie powinniśmy mieć problemu ze znalezieniem zatrudnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sty 13, 2020 14:21    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group