Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

blog modowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolciamaleszewska
Barok
Barok

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie udało się znaleźć bardzo ciekawy wpis odnośnie świat jak przygotować stylizacje na stronie https://modnenewsy.pl/kobieta/idealny-look-na-swieta/. Zachęcam do zapoznania się z nim, bardzo ciekawy serwis można znaleźć tam na prawdę wiele ciekawych wpisów, czyli jednym słowem według mnie, każdy jest tam w stanie odnaleźć coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Gru 07, 2018 10:55    Temat postu:

Powrót do góry
pyrka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zrobić wnukowi modny prezent i pomyślałam, że dostanie kurtkę. Lubi dobrze wyglądać, a zbliżają się jego urodziny. Nie chcę spalić pomysłu i podpytywać go o zdanie, bo się domyśli. Szukam Kurtki męskie Nike bo zauważyłam, że większość rzeczy ma właśnie z tym logo. Podobają mi się pikowane modele, ale większość jest czarna. Co wybrać?
Powrót do góry
karolciamaleszewska
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić bardzo fajny blog z newsami https://modnenewsy.pl/newsy-modowe/. Mozna tam na prawdę znaleźć wiele ciekawych informacji. Polecam zarówno odnośnie modny jak także prezentów.
Powrót do góry
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Nie Sty 20, 2019 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też kiedyś miałam takiego bloga, ale z recenzjami kosmetyków. Było to kilka ładnych lat temu, ale do dziś się uśmiecham kiedy o tym pomyślę. Miałam wtedy okazję przetestować wiele produktów. Niektóre z nich zostały ze mną do dzisiaj. Jeżeli prowadzicie bloga to mam dla was świetnie rozwiązanie. Strona https://zetnij.eu/ służy do skracania linków, dzięki czemu nie wyglądają one nieestetycznie. Myślę, że wam się to spodoba.
Powrót do góry
mautka
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podrzucam Wam też link do tego bloga: https://www.kinga.com.pl/blog Wiele fajnych tresci na temat bielizny mozna znaleźć. Warto sobie poczytać, bo gwarantuje, że o wielu kwestiach wiele z Was nie miało nawet pojęcia.
Powrót do góry
mika14
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ciekawy blog, dzięki
Powrót do góry
agencja
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Czy jak prowadzicie swojego bloga modowego to monitorujecie działania za pomocą Google Analytics? Narzędzie do monitorowanie kliknięć może wskazać co poprawić i jakie zmiany wprowadzić na blogu. Sama już zaimplementowałam Google Analytics, jednak jeszcze uczę się interpretacji danych.
Powrót do góry
promoagency
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tworząc blog modowy, pamiętajcie o tym, że w przypadku tych stron internetowych zasada trzech kliknięć również obowiązuje. Niektóre osoby o tym kompletnie zapominają, a jest to istotne. Tutaj przeczytacie więcej o co chodzi: https://www.promoagency.pl/blog/zasada-3-klikniec-prawda-czy-mit. Na prawdę warto!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sty 17, 2020 09:08    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: