Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stopy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wirabira
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomocy! nabawiłam się grzybicy po ostatniej wizycie na basienie. Co możecie polecic na walkę z tym? Tak na szybko znalazłam w necie takie cuś http://odchudzanie-raport.pl/moctivin-jak-stosowac-preparat-na-grzybice/. Znacie, używacie?
_________________
https://zdroweiekologiczne.pl/varicolen-jak-walczyc-z-zylakami/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Gru 18, 2018 14:22    Temat postu:

Powrót do góry
sambana
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 263

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojej strony mogę polecić laserowy zabieg http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/laserowe-leczenie-grzybicy-paznokci-laser-gentle-yag-pro-u/ , gdyż to najszybsza i najskuteczniejsza metoda leczenia grzybicy. W moim przypadku stosowanie lakierów przeciwgrzybycznych w ogóle się nie sprawdziło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy u paznokci u nóg robicie paznokcie hybrydowe warszawa ? Ja się zastanawiam czy ma to sens tak naprawdę. Wiele osób maluje w okresie lata, a w zimie już nie. Jak u was z tym jest? Ciekawa jestem czy wy też malujecie w okresie zimy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohomew
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele ciekawych rzeczy można robić w Londynie, jeśli jednak facet szuka naprawdę dobrej rozrywki w towarzystwie kobiet, to z pewnością będzie zainteresowany shemale in London. To tutaj znajdzie najlepsze panie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie zabiegi na cale cialo, bo wtedy mam taka gladka skore, ale rzadko sobie moge na nie pozwolic. Jak dbacie o siebie w domu? Wybieram naturalne kosmetyki i bp. balsam do ciala z avokado Hildegard Braukmann i jestem zadowolona z niego. Efekt troszke podobny jak po spa. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Sob Lut 02, 2019 02:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co jeśli pojawia się ból stopy, a konkretnie pięty podczas chodzenia? Ktoś z Was się z tym borykał? Czytałam, że może to być nawet ostryga piętowa. Chyba czeka mnie wizyta u ortopedy i fizjoterapeuty. W tym miejscu https://fala-uderzeniowa.warszawa.pl/ można skorzystać z takich usług i widziałam, że świetnie sobie z leczeniem radzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Co zrobić kiedy pojawia się grzybica paznokci leczenie - czy macie jakieś sprawdzone sposoby? Czy da się poradzić z grzybicą bez wizyty u lekarza? Bardzo proszę Was o rady! Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1304

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie macie sposoby na otarcia na stopach? Kupiłam ostatnio nowe buty i strasznie mnie obtarły... koleżanka poleciła mi jakiś preparat w spayu Octenisept. Czy któraś z Was miała okazję go może stosować? Rzeczywiście jest taki skuteczny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak mam zmęczone stopy to stosuję kąpiel wierzbową do stóp marki HB. Super ulga. Mam stojąca prace, więc stopy dostają w kość. Regularna pielęgnacja jest dla mnie bardzo ważna. Tak samo regularnie stosuje krem nagietkowy tej samej marki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak macie problem z licznymi zrogowaceniami to wypróbujcie sobie koniecznie krem Revitalum ( z kwasami) z Eveline. Do kupienia w rossmanie za niecałe 12 zł. Działa rewelacyjnie! Wygładza, nawilża i odzywia ( i to juz po 1 aplikacji). To co fajne to to, że nie ma tego nieprzyjemnego efektu mechanicznego złuszczania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 578

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety problem z rogowaceniem naskórka ma wiele osób. Mnie tez to nie ominęło - moje pięty nie wyglądają najlepiej. Stosowałam różne kremy ale nie wiele to pomaga. Wiem, że dobre zabiegi na stopy wykonuje podolog w lublinie https://podologialublin.pl/ . Chyba się zdecyduję na usuwanie martwego naskórka w gabinecie bo inne metody nie działają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, że rogowaciejąca skóra jest problemem ale nie zawsze trzeba iść z tym od razu do podologa. Można kupic taki specjalny krem na zrogowaciałe pięty https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-przeciw-zrogowaceniom/ , który doskonale zmiękcza i wygładza naskórek. Przy regularnym stosowaniu można skutecznie pozbyć się problemu z twardą skórą. Oczywiście co jakiś czas warto tez użyć pumeksu i zetrzeć nadmierną ilość martwego naskórka. Ważne, żeby zabiegi pielęgnacyjne robić systematycznie, wtedy stopy mają ładny wygląd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 206

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie polecam depilacja woskiem Warszawa ochota
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że w dzisiejszych czasach bardzo często robi się hybrydy. Wystarczy zrobić je raz na jakiś czas i ma się spokój. Na https://lakieryhybrydowe.pl/Cosmetics_Zone_lakiery_hybrydowe widziałam ostatnio bardzo fajne produkty. A Wy w jakiś sposób dbacie o paznokcie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz sporo osób cierpi na nadpobudliwość, w takie upały jak teraz faktycznie jest to problemowe. Wiem, ze u nich walczą z tym za pomocą botoksu http://neurolog-szymanski.pl/. Co prawda nie wiem czy stopy tez, ale zawsze warto zapytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 05, 2019 12:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group