Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypoczynek Wakacyjny
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 11:18    Temat postu: Wypoczynek Wakacyjny Odpowiedz z cytatem

Marzą mi się jakieś wakacje, ale takie z prawdziwego zdarzenia, Jakaś podróż, przygoda, szaleństwa. Na razie to pozostaje mi wyjazd na weekend do rodzinki.. no cóż..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Cze 01, 2007 11:18    Temat postu:

Powrót do góry
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo \o_O/ to może polecisz jakieś konkretne miejsce,w jakich cenach są noclegi i na ile dni opłaca się wyjechać żeby się nie znudzić Wink
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Węgielek
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 84
Skąd: z łódki

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię spędzać wakacje nad morzem, ale chciałabym kiedyś pojechac nad morze z prawdziwego zdarzenia Wink
_________________
Lycantrophy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukałam,i jak się okazuje nigdzie cen nie chcą podać,masz może w 'historii' jakiś/jakieś link(i) którym mogłabyś się tu podzielić? Wink Byłabym wdzięczna. Wink Chciałabym się zorientować mniej wiecej ile kosztowalby wyjazd we dwie osoby na 3-4 dni.. Smile
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście miałam tą niesamowią przyjemność że w Czechach miałam się gdzie zatrzymać i nie musiałam płacić a ni jednej korony. Warto mieć kogoś zaprzyjazionego, kto pokaże ci najwspanialesz miejsca itd. A jak nie masz to może warto z biurem podrozy pojechac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tradycyjny Facet
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 39

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No napiszcie gdzie na wakacje wyjechałyście lub wyjedziecie. Ja niestety siedze w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kszrzt
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w tym roku gdzie się wybieracie. Był ktoś na Chorwacji, jak tam jest? Planowałem Egipt, ale byłem tam już w tamtym roku i pomyślałem, że może Chorwacja?
_________________
http://www.blog.tui.pl/kuchnia-w-kenii/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowoczeno
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 29

PostWysłany: Nie Cze 04, 2017 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojedź w polskie Pieniny:) jest taniej niż w Tatrach, a góry równie piękne. Spływ Dunajcem obowiązkowo:) My ostatnim razem zatrzymaliśmy się w apartamentach Pienińska Ostoja niedaleko Szczawnicy i tak naprawdę mieliśmy wszystko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vika
Renesans
Renesans


Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 50

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię Sudety Zachodnie, a konkretniej góry Izerskie które są ich częścią. Jak tylko mam czas to wyruszam w te regiony. W Świeradowie Zdroju są apartamenty Izery z pięknym widokiem na góry. Jeśli rezerwuje się taki apartament na stronie Sun&Snow to otrzymuje się atrakcyjne rabaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Nie Sie 27, 2017 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę możliwości mamy dzisiaj bardzo wiele, szczególnie, że atrakcji w naszym kraju bez wątpienia nie brakuje. Przy czym sama zdecydowanie preferuję aktywny wypoczynek. W związku z czym moim zdaniem świetną opcją będzie wyprawa do jednego z opisanych w tym artykule https://sklepgwinner.pl/blog/7-parkow-wodnych-na-ktore-warto-zwrocic-uwage-w-2017-roku/ . Można się tam bowiem wyszaleć za wszystkie czasy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirka34
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 147

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku dopiero zacznę wakacje, tak się złożyło, że urlop przypadł mi na początek października, ale w planach mam Wenecję, więc na pewno pora roku nie będzie tutaj żadną przeszkodą, żeby wypocząć i pozwiedzać.

Ostatnio zmieniony przez Mirka34 dnia Pią Sie 12, 2022 14:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież taką podróż można bez problemu zaplanować.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 13:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vika
Renesans
Renesans


Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 50

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero październik,a ja czuje się zmęczona jakby to już końcówka roku była. A tak nie dawno były wakacje...
Planuję wyskoczyć gdzieś na 2-3 dniowy wypoczynek jeszcze w październiku. Prawdopodobnie wybiorę jedno z tych miejsc w górach
https://www.sunandsnow.pl/Region/Index/1/0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryAnn84
Renesans
Renesans


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 43

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda już dawno po wakacjach, ale wyjazd to nadal dobry pomysł. Akurat zbliża się listopad więc jest okazja aby spędzić Halloween nad morzem w Primaverze w Jastrzębiej Górze - https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/halloween-nad-morzem-27-10-5-11-2017-r. Dobrze jest sie rozerwać od czasu do czasu i zrelaksować w fajnym miejscu. A morze nawet jesienią może się prezentować naprawdę pięknie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek2017
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Paź 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sob Paź 14, 2017 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bym się wybrała gdzieś do ciepłych krajów Smile
_________________
Look here
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sob Paź 14, 2017 15:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 1 z 25
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group