Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

aparat na zęby
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
3gdentist
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 12:40    Temat postu: aparat na zęby Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Powinnam nosić aparat, mam zdrowe ale krzywe zęby. Zastanawiam się jaki model wybrać by mimo noszenia aparatu wglądać atrakcyjnie. Może nosicie aparaty, bądź nosiliście i możecie mi coś doradzić ?
_________________
ortodoncja kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Sie 28, 2018 12:40    Temat postu:

Powrót do góry
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm tu raczej powinien wypowiedziec sie dentysta - specjalista. Ja wiem, ze przy uzywaniu aparatu na zeby dobrze jest zakupic i uzywac irygator - pozwala on na utrzymanie zebow i przestrzeni miedzy nimi w czystosci. Jak nie wiesz jaki kupic - to skontaktuj sie z obsluga sklepu ShopDent - mi doradzili w sprawie wyboru szczoteczki sonicznej (super sprawa tak nawiasem mowiac!) - a wybor irygatorow maja ogromny: https://www.shop-dent.pl/pl/c/Irygatory-do-zebow/24 - ktory wybrac? - pytaj ich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek299
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 37

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto iść do dentysty który coś doradzi i wybierze najlepszą opcje. Sprawdź np. http://stomatologialis.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trini
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 225

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz są takie aparaty, których prawie nie widać - albo są przeźroczyste, albo zakłada się je tak by były jak najmniej widoczne. Oczywiście też to dodatkowo kosztuje. Najlepiej udać się do ortodonty który ci wszystko wytłumaczy i wyliczy koszty. No i pamiętaj, że w trakcie noszenia aparatu trzeba o zęby dbać dwa razy bardziej niż normalnie. Bo inaczej to możesz potem miec problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zama
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 29

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że to nie problem zrobić sobie jakiś dyskretny aparat. Pozostaje tylko kwestia ceny.Mój bratanek ma taki aparat i wiem, że słono za niego zapłacili. A co masz na myśli pisząc, że trzeba o zęby w aparacie bardziej dbać niż normalnie. Bratanek był u mnie w ten długi weekend i jakoś nie zauważyłam, żeby dbał więcej niż przeciętnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trini
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 225

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To niedobrze. Ja właśnie zrobiłam ten sam błąd, gdy kilkanaście lat temu nosiłam aparat. W sumie nosiłam aparat prawie 2 lata i niezbyt przykładałam się do mycia, a potem mi się zęby po prostu posypały - kolejne kilka miesięcy zeszło mi żeby je wyleczyć. Aparat stwarza niestety doskonałe warunki do rozwoju wszelkich bakterii. Dlatego myć należy po każdym jedzeniu (nawet po najmniejszej przekąsce), ze słodyczy najlepiej w ogóle zrezygnować. Poza myciem pamiętac o używaniu (2 razy dziennie) płynu do płukania usta, np. takiego - https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-listerine-freshburst, tak żeby usunąć wszystkie bakterie i by się nie namnażały. No i tyle wystarczy, ale i tak wiele osób noszących aparat o tym zapomina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angells
Renesans
Renesans


Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 57

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O takich rzeczach pamiętajcie szczególnie u swoich dzieci. Jak dla mnie to im wcześniej to zrobicie tym będzie dla nich lepiej i łatwiej w życiu, każdy dentysta pewnie wam to powie. Ja już się powoli tym interesuje i chce wybrać się z moim dzieckiem do https://dental-team.pl/ortodoncja/cennik-ortodoncja/ Na pewno też fachowa porada na miejscu się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz aparaty nosi wiele osob, nawet doroslych. Mozna sobie taki zalozyc i zeby beda sie nam prostowaly. Tylko rzeczywiscie lepiej udac sie do dobrych ortodontow, ktorzy nam w tym pomoga http://ortodontica.pl/pl/17/1/oferta/ Sprawdzony ortodonta doradzi nam w sprawie aparatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież takie kwestie powinien oceniać stomatolog.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 11:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cudownakarolinka
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 19

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecacie jakiegoś sprawdzonego ortodontę Warszawa alby wykonał aparat dla dziecka ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tamka31
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 112

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pocieszę Cię. facetom aparaty na zębach bardzo się podobają Smile Znam nawet jednego, który ma swego rodzaju "fetysz" w tym kierunku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, żyjemy przecież w XXI wieku, więc chyba nikogo nie dziwi aparat na zębach.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kindzia0034
Renesans
Renesans


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 60

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro chcesz mieć proste zęby to najlepiej wybrać się do dobrego gabinetu na konsultację - https://glamsmilepoland.pl/oferta/ortodoncja/, żeby dowiedzieć się jakie są dla Ciebie najlepsze opcje. Ortodonta dokładnie obejrzy stan Twojego uzębienia, powie czy masz jakieś ubytki, które trzeba zaleczyć przed założeniem aparatu i następnie go założy. Dzięki temu będziesz miała ładne i proste ząbki, które aż będzie chciało się pokazywać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piegowatta
Renesans
Renesans


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 47

PostWysłany: Sob Lip 20, 2019 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proste i zdrowe zęby to bardzo ważna rzecz. Oczywiście zęby to nasza najlepsza wizytówka. Z takimi problemami właśnie najlepiej udać się do odpowiednich gabinetów dentystycznych. Zajrzyjcie sobie na stronkę https://www.sunstargum.com/pl/blog/odsloniete-szyjki-zebowe.html jeżeli macie problemy z odsłoniętymi szyjkami zębowymi. Znajdziecie tu porady co zrobić w takim przypadku, a i także wiele innych porad na temat pielęgnacji i dbania o zdrowie zębów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aparat na pewno ładnie wyprostuje zęby i dlatego jest konieczne, żeby naprawić wszystkie zęby i znaleźć dobrego stomatologa, który podpowie, jak założyć aparat na zęby, czy jest to konieczne. W https://radom.centrumdemed.pl/ klinice da się szybko wyleczyć zęby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lip 30, 2019 17:16    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group