Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Narzędzia i materiały do warsztatu.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arekmadejczyk
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 15:18    Temat postu: Narzędzia i materiały do warsztatu. Odpowiedz z cytatem

https://przydatny.pl/ to narzędzia i materiały do warsztatu, a także bezpieczne zakupy, szybka wysyłka, szeroki asortyment i niskie ceny. Sklep oferuje profesjonalny sprzęt dostępny od ręki, narzędzia produkowane na Słowenii, farby w korzystnej cenie oraz bogatą ofertę artykułów technicznych i metalowych m. in. szafy metalowe, drabiny, wózki transportowe, asortyment spawalniczy, narzędzia ręczne i elektronarzędzia oraz wiele innych... Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm produkcyjnych, handlowych i usługowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sty 11, 2018 15:18    Temat postu:

Powrót do góry
AdamE
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Lut 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 01:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo spoko, ALE akurat nie mają tego, czego w tym momencie szukam - czyli YATO przecinarka plazmowa to jest to, co mnie w tej chwili interesuje. Wie coś, ktoś gdzie można ową dostać najtaniej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może potrzebujesz coś z elektryki? Jak tak to mój brat ostatnio widziałam, że przeglądał oferty w hurtowni https://dlaelektrykow.pl/222-gniazda . Mówił, że dokona tutaj zakupu, ponieważ mają dobre ceny i spory wybór. Ja się akurat nie znam, ale jak może warto tam zajrzeć. Z tego co wiem mają tam gniazda, różne elementy instalacyjne, oświetlenie, rurki, czy metalowe korytka i wiele innych ofert.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Acksay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 186

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 02:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewny jakiego rodzaju jest to warsztat, ale jeśli będą CI potrzebne na przykład dobrej jakości Czujniki indukcyjne, to ja ostatnio kupowałem w sklepie Gigaom i na prawdę warto. Świetnej jakości podzespoły w korzystnych cenach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakty są takie, że prowadząc warsztat, wielokrotnie będziesz musiał zaopatrywać się w nowe sprzęty i urządzenia.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 14:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 06:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma warsztat samochodowy i o wysyłce coś wiem. Często zamawiam palety z oponami, zderzakami etc. Dlatego mogę wam polecić tylko pocztę polską do wysyłki czegokolwiek z Waszej firmy i przesyłki dla waszej firmy. Kontakt znajdziecie https://www.pogotowiepaczkowe.pl/poczta-polska-kontakt , głownie możecie się skontaktować lub zamówić odbiór paczki poprzez stronę PogotowiePaczkowe.pl To też jest dobre i szybkie rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W warsztacie mogą przydać się różne rzeczy. Nigdy nie wiadomo, co się zepsuje i co akurat będzie nam potrzebne. Dobre narzędzia gospodarcze oferuje hurtownia metalowa e-metalhurt. Mają w sprzedaży różne akcesoria i narzędzia a także artykuły metalowe, wkładki, zamki, kłódki itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 180

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czym się będziesz zajmował w swoim warsztacie, ale być może przydadzą Ci się przewody wielożyłowe, które znajdziesz tutaj. To sklep, w którym oprócz tych przewodów znajdziesz wiele innych ważnych i potrzebnych elementów, narzędzi, aparatur.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Isonko
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 102

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście potrzebowali markowych i sprawdzonych części zamiennych do urządzeń Makita, to polecam Wam sklep https://serwis.specmajster.pl/pol_n_Czesci-zamienne-MAKITA_Polerki-4052.html Znajduje tam zawsze wszystko to co potrzebne w dobrej cenie i na czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarowka
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 07:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o warsztat, to na pewno przydadzą się oprawy liniowe led, które dadzą odpowiednią ilość światła do pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 578

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno narzędzi czy akcesoriów do warsztatu zalezy od rodzaju prowadzonej działalności. Jeśli zajmujecie się elektronika to będziecie potrzebowac sprawdzonych czesci i akcesoriów elektronicznych. Duży wybór takiego asortymentu oferuje sklep https://mselektronik.pl/ . Tu znajdziecie profesjonalne artykuły znanych producentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamapiotra
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 14

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli prowadzisz działalność o takim właśnie profilu to narzędzia rzeczywiście i różnego rodzaju maszyny będą wam potrzebne. Mało jednak kto się zastanawia nad tym gdzie te wszystkie rzeczy będzie przechowywać.Świetnym rozwiązaniem jakie zastosowano w naszej firmie jest hala magazynowa którą zamówili szefowie i już w następnym tygodniu stała na swoim miejscu.Takie rozwiązanie ma jeszcze jeden plus - w każdej chwili możemy zmienić ustawienie hali i przenieść ją w inne miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Nie Gru 30, 2018 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że aby świadczyć usługi na najlepszym poziomie, sami musicie korzystać z technologicznie rozwiniętych rozwiązań.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 11:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mech56
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co powiecie na Krzyżowe klucze do kół? Podobno doskonały sklep internetowy, z tego co mówili moi znajomi Wink chciałbym kupić u nich sporo narzędzi, ale wolałbym poznać opinię innych. Czekam! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez Polina dnia Pon Sty 21, 2019 14:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sty 10, 2019 13:39    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group