Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

moda - co lubicie ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
heniutek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 180

PostWysłany: Nie Lis 11, 2018 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio dla swojej siostry zamawiałem sukienki w dużych rozmiarach, dzięki czemu będzie miała odpowiednie zaopatrzenie na sylwestra i na wesela, na które się wybiera do końca tego roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lis 11, 2018 18:21    Temat postu:

Powrót do góry
dorti5
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 21

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najbardziej lubię chodzić w sukienkach, ewentualnie jakieś luźniejsze spodnie, lejące swetry i jakieś fajne buty na niewysokim obcasie. To moje ulubione elementy garderoby Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karena
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Lis 2018
Posty: 13

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie lubię obcisłej góry, więc wszystkie moje bluzki, bluzy i swetry są nieco luźniejsze. Dzięki temu nie muszę się martwić, że jak przytyję to będzie widać jakiś zwałek nad paskiem spodni. Nie noszę sukienek ani spódnic, tylko spodnie. Spodnie lubię mieć obcisłe, bo mam krótkie nogi i po prostu lepiej w nich wyglądają niż w rozkloszowanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka87
Renesans
Renesans


Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 45

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie najczęściej robicie zakupy w galeriach czy w internecie? Ja coraz częściej korzystam z pierwszej opcji. Wybór jest dużo większy i nie trzeba stać w kolejkach. Ostatnio znalazłam na przykład taką https://dstreet.pl/product-pol-18255-Spodnica-plisowana-VIRGIN-czarna-cy0137.html spódnicę w jednym ze sklepów, z których korzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię robić zakupy online i bardzo lubię różne butiki, takie mniejsze sklepy,które mają po kilka sztuk a niezbyt przepadam za sieciówkami i ubraniami, w których później chodzi niemal każdy. Dlatego bardzo polubiłam sklep internetowy https://brandenburgonline.pl/ . Ostatnio kupiłam tam dwie sukienki. Tak całkiem bez okazji, jednak wydaje mi się,że są na tyle uniwersalne,że przydadzą się na różne okoliczności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hulajnoga
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam sukienki i... kamizelki. Serio, mam jakiś dziwny sentyment do kamizelek z lat 90. Trochę smutno mi że kamizelki odeszły do lamusa, a przecież tak świetnie podkreślają talię, dużo lepiej niż swetry. Sukienki podobają mi się takie jak np. ze sklepu Fasardi https://www.fasardi.com/pl/modne-sukienki.html kupowałyście coś tam kiedyś? Fajna jakość?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 10:13    Temat postu: Re: moda Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej stawiam na T-shirt z jakimś fajnym nadrukiem, do tego dżinsy i wygodne buty Razz Ostatnio zamówiłam t-shirt z własnym nadrukiem na tej stronie: https://brooklynbutik.pl/tshirt-oversize-z-wlasnym-nadrukiem.html i jestem bardzo zadowolona z jakości tej koszulki. Serdecznie polecam! Z takim T-shirtem przyciągniesz uwagę wielu osób! Very Happy

Ostatnio zmieniony przez ela25 dnia Czw Sty 10, 2019 12:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bareka
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 6

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię nosić bawełniane rurki z wysokim stanem, bo są dla mnie najwygodniejsze. Jak jest cieplej to noszę dresy albo zwiewne spodnie z długą nogawką. Nie lubię odkrywać ciała, dlatego nie noszę sukienek ani krótkich spodenek. Lubię T-shirty, bo uważam je za uniwersalne. I lubię trochę za duże bluzy typu bejsbolówka, wkładane przez głowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilkdaria
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 11:22    Temat postu: Moda Odpowiedz z cytatem

Jeśli mogę to chodzę w sukienkach, jak największej ich ilości Wink uwielbiam je wprost! Na zimę jednak - swetry. Fajne fasony znajduje u nich : modny sweter damski. Musi być ciepło, musi być wygodnie i musi być ładnie :d trzy żelazne zasady!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcellusPye
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Gru 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon Gru 24, 2018 01:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No u mnie problemem jest niestety rozmiar :/ Na szczęście bardzo dużo ślicznych sukienek znalazłam w sklepie modbis. Nawet sobie nową kupiłam w związku ze zbliżającym się Sylwestrem Smile Jeśli któraś z Was ma też nieco za dużo kochanego ciałka, to serdecznie polecam ten sklep - jest naprawdę stylowy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
puwas
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Gru 2018
Posty: 17

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, uwielbiam nosić blezer damski. Ponieważ mam duże biodra, to taki blezer dodaje mi lekkości i przy okazji zasłania to, czego nie chcę za bardzo eksponować Very Happy Jak dla mnie to jest idealne rozwiązanie.
_________________
http://wishlista.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cudownakarolinka
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 19

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszytko co w kwiatki modne i dla Pań i dla Panów.. dla Pań sukienki , bluzki a dla Panów koszule w kwiaty , nawet mam jedną propozycje dla Was https://swiat-koszul.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Abi Ubu
Renesans
Renesans


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 48

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znacie może jakiś sklep internetowy, gdzie można kupić tanie torebki damskie? Ostatnio dochodzę do wniosku, że trzeba koniecznie odświeżyć nie tylko szafę, ale i dodatki, więc zaczynam od torebek. Nie chcę jednak wydać na to całych oszczędności...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arnidia
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 15 Sty 2019
Posty: 93

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swetry zawsze spoko. Mogłabym je nosić nawet latem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolciamaleszewska
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 84

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zdecydowanie prym od poprzedniego roku, ogromną rolę odgrywają sweterki. Uwielbiam je nosić nie tylko zimą, ale też i w inne pory roku. Bo jestem jednak typem zmarzlaka. :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sty 15, 2019 13:51    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
Strona 2 z 22
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group